Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
29.11.2013

TVP 1, 21:35, Zaginiony świat: Park Jurajski, film sensacyjny

Sześć lat po tragicznych wypadkach, które miały miejsce w rezerwacie wskrzeszonych dinozaurów, okazuje się, że gady nie wyginęły. Fundator parku jurajskiego, John Hammond, traci wszystko, ale gdy dowiaduje się o istnieniu dinozaurów, wysyła parę naukowców, Iana Malcoma i Sarę Harding, by je zbadali. Jego chciwy bratanek, Peter Ludlow, przejmuje firmę i postanawia schwytać kilka prehistorycznych gadów i umieścić w zoo. Mimo ostrzeżeń Ludlow realizuje plan.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1018

Zapłakana Tina przychodzi do Huberta i Klary. Okazuje się, że pokłóciła się z Kubą, który zabronił jej udziału w chińskim projekcie Patrycji i Ricka. Hubert postanawia porozmawiać z przyjacielem. Dzięki wsparciu i opanowaniu Marty Dąbrowskiemu udaje się pokonać stres, a jego wystąpienie przed zarządem ATB kończy się sukcesem. Mikołaj dziękuje Walawskiej za pomoc. Krzysztof przygotowuje romantyczną kolację dla Magdy, która wraca z Włoch. Jego plany krzyżuje wizyta Oli i Zofii.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 127

Kacper przeżywa trudny okres. Nie radzi sobie z emocjami, gubi prace domowe, ma słabe stopnie. Jedyne, co poprawia mu samopoczucie, to wielka porcja makaronu. Ludwik bywa naiwny. Myśli, że znalazł kompanów do chodzenia na ryby, nie zauważa nieprzyzwoitych fragmentów radiowego przeboju. Ale gdy sprawy dotyczą synów, umie trafnie przewidzieć zachowanie pozbawionych kontroli nastolatków. Janina próbuje zdobyć wiedzę na temat komunikowania się przez telefony komórkowe.

listy do M.

TVN, 20:00, Listy do M., komedia

Prezenter radiowy Mikołaj samotnie wychowuje synka, który pragnie, by tata znów się zakochał. Dyrektorka radia, Małgorzata, wyznacza Mikołajowi dyżur w wigilijny wieczór. Jej małżeństwo jest pełne niewypowiedzianych trudnych emocji. Samotna siostra Małgorzaty oczekuje narodzin syna. Doris marzy o wielkiej miłości. Melchior romansuje z żoną negocjatora, Szczepana, który coraz gorzej znosi kolejne upokorzenia. Szef Doris szuka dziewczyny, z którą mógłby pokazać się u rodziców. Losy tych ludzi splatają się w Wigilię Bożego Narodzenia.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1791

Błażej przerywa spotkanie i wyprasza dziewczyny. Marysia jest smutna, gdyż Paweł się z nią nie skontaktował. Od ostatniego spotkania również nie widział się z Bartkiem. Ten domyśla się, że to dlatego, iż został dawcą nerki dla Artura. Bartek prosi Natana, by podziękował przyjacielowi w jego imieniu. Paweł zdobywa się na odwagę i przekazuje Marysi wzruszającą wiadomość. Łazanek przeżywa jedną z największych traum w życiu. Przez przypadek wpada do świeżo wykopanego grobu na cmentarzu i spędza tam samotnie całą noc.

Polsat, 20:10, Maska Zorro, film przygodowy

W czasie rebelii przeciw hiszpańskim kolonizatorom w miasteczku Monterey jeździec w masce ratuje życie skazańcom. Gubernator, don Rafael Montero, domyśla się, że tajemniczym Zorro jest don Diego de la Vega. Gdy żona Diega zostaje zabita, Montero porywa mu córkę, Elenę, a jego samego wtrąca do więzienia. Po dwudziestu latach Diego odzyskuje wolność. Pragnie zemścić się na gubernatorze, który powraca właśnie z Hiszpanii. Zdaje sobie sprawę z tego, że sam nie ma szans, więc postanawia poszukać następcy. Los styka go z Alejandrem Murietą.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.11.2013 11:37
LISTY DO M !! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo