Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Sprawdź, co ciekawego wydarzy się w życiu Twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
28.11.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1017

Zuzę przeraża perspektywa procedury okazania na policji i składania kolejnych zeznań. W komisariacie śledczy przesłuchują Ksenię, która potwierdza wersję Radka i Jacka. Okazuje się, że adwokat podejrzanych dostarczył zwolnienia lekarskie, więc okazania nie będzie. Gdy Kostek spotyka mężczyzn przed komendą, rzuca się na nich z pięściami. Tomala przekazuje Sabinie skradziony przez wspólnika aparat do mikrodermabrazji. Proponuje spacer. Kordian nie potrafi ukryć zazdrości. Patrycja prosi Huberta, by pomógł jej namówić Tinę na powrót do wytwórni.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1831

Ula dzwoni do Zuzy. Dziewczynka oznajmia, że prosto ze szpitala chce pojechać do domu Hofferów. Zuza jest bardzo wzruszona. Roman przyjeżdża do Krówek. Zastaje w domu Sergiusza, który piecze sobie ciasteczka. Zirytowany Hoffer wyprasza chłopaka. Sergiusz wyznaje, że razem z ciocią Leokadią wypiekali specjalne ciasteczka z ziołem, które sam wyhodował.

TVN, 22:30, Sztos, film sensacyjny

Bohaterowie, współcześnie ludzie z pozycją, prowadzący własne, prawie legalne interesy, z nostalgią wspominają dawne czasy, kiedy to jako nic nieznaczące płotki dopiero zaczynali zbijać kapitał. Wszystko zaczęło się w Sopocie, w początku lat 70. 30-letni `Synek` wyszedł z więzienia. Spotyka się z Erykiem, wytrawnym szulerem. Chce wejść z nim w spółkę. Tymczasem ten podczas jednej z gier zostaje oszukany przez przyjaciela, `Gruchę`. Postanawia się zemścić, potrzebuje sporej gotówki. Obaj jadą na Mazury, gdzie jest wielu niemieckich turystów.

hotel 52

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1790

Artur czeka na przeszczep. Tuż przed rejestracją w szpitalu Paweł odwiedza Julkę. Dociera do niego, jak wiele stracił, nie uczestnicząc aktywnie w wychowaniu córki. Szymon jest zazdrosny, widząc Pawła bawiącego się z Julą. Beata kolejny raz udowadnia, że zależy jej na Kulczyckim i martwi się o niego. Po wyprowadzce z mieszkania Sabiny i rozstaniu z Dagą Mikser czuje się wolny. Namawia Błażeja na imprezę. Tuż po wejściu do klubu poznają Bognę i Klaudię, które przenoszą się z chłopakami do ich mieszkania.

Polsat, 21:05, Hotel 52, odc. 13

Mija trzeci dzień, od kiedy Marzena zabrała Krzysia, nie odpisuje na SMS-y, nie oddzwania. Igor jest wściekły. Maria podpowiada Irkowi, że powinien zatrudnić się w Hotelu 52, by poderwać Sarę. Natasza i Mikołaj Filipowiczowie organizują w hotelu swoje trzecie wesele. Ich entuzjazm nie udziela się ich dzieciom, Matyldzie i Błażejowi, którzy czują się skrzywdzeni przez nieustanne rozstania i powroty rodziców. Tomasz zwołuje pracowników do kantyny. Sara nie wie, że już za chwilę zostanie poproszona o rękę na oczach personelu hotelowego.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie