Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
27.11.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1016

Maria i Fryderyk cieszą się, że Teresa dochodzi do siebie. Pyrka zwierza się Walawskiej, że na chwilę straciła nadzieję. Tymczasem stan Struzikowej nagle się pogarsza. Agnieszka rozpoczyna pracę w salonie Sabiny. Bez wiedzy szefowej zaczyna prowadzić nielegalną działalność. Tomala wychodzi z aresztu. Kordian oskarża go o włamanie do salonu fryzjerskiego. Sabina dowiaduje się od Karoliny, że Hania idzie do prywatnego gimnazjum. Kajtek chce iść tam, gdzie będzie uczęszczać jego sympatia. Rick kontaktuje się z Patrycją.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 539

Hana wybiera się z Piotrem na romantyczny wyjazd. Wypadek w hotelu psuje im zabawę. Jeden z gości doznaje urazu podczas miłosnych igraszek. Adam nie znajduje odwagi, by przejrzeć dokumenty z USC. Wiktoria robi to za niego. Pogotowie przywozi do szpitala ofiary wypadku samochodowego: Tadeusza i jego córkę Nataszę, uczennicę szkoły baletowej. Dziewczyna ma zmiażdżoną stopę. Wiktoria obiecuje, że zrobi wszystko, by Natasza nie została kaleką. Niestety, część stopy trzeba amputować. Pod koniec dnia ktoś atakuje Wiktorię - oblewa ją kwasem.

TVP 2, 21:45, Dziewczyna z Alabamy, komedia romantyczna

Melanie Carmichael jest utalentowaną nowojorską projektantką mody. Życie układa się jej jak w bajce, a do pełnego szczęścia brakuje tylko wystawnego ślubu. Wygląda jednak na to, że i ten cel zostanie osiągnięty, bo o rękę Melanie stara się młody, bogaty, świetnie zapowiadający się polityk, Andrew Hennings. Jest tylko jeden problem. Melanie wyjeżdżając z Alabamy, zostawiła tam męża - ukochanego z czasów szkolnych. Nim więc poślubi księcia z Nowego Jorku, będzie musiała wrócić do miasteczka Pigeon Creek i uzyskać rozwód.

dziewczyna z alabamy

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1830

Basia i Krzysztof spędzają upojną noc. Następnego dnia Kinga wzywa Brzozowską. Prosi ją o przekazanie Smolnemu pewnych dokumentów księgowych. Przy okazji wystawia mu bardzo niepochlebną opinię. Igor przeprowadza z Bednarskim wywiad, w którym biznesmen przyznaje się, że oszukał Cieślika i Ewę. Kiedy Żaneta dowiaduje się o tym, próbuje przekonać Damiana, by nie zwalniał Hofferowej. Cieślik bezwzględnie twierdzi, że Ewa musi odejść.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1789

Paweł nie kontaktuje się z Marysią. W sekrecie umawia się na spotkanie z Bartkiem. Podczas rozmowy Miedzianowski wyzbywa się złudzeń, że przyjaciel kiedykolwiek zamierza wrócić na stałe do Wrocławia. Bartek opowiada Emilce o spotkaniu z Pawłem. Ta informuje Marysię. Błażej ma dobre wieści dla Miksera. Po wyjeździe Olki będzie mógł zamieszkać z nim w jego mieszkaniu. Sabina jest smutna, że jej najbliżsi przyjaciele rozstali się, a ona o tym nie wiedziała.

Polsat, 22:05, Głupia i głupsza, komedia

Dee i Dawn to dwie przyjaciółki, które pewnego dnia zupełnie przypadkowo stały się świadkami mafijnych porachunków. Członkowie jednego z gangów biorą je za niezawodną parę płatnych zabójczyń i zlecają im pozbycie się szefa chińskiej mafii. W zamian za wykonanie zadania oferują blond ślicznotkom zawrotną sumę pieniędzy. Dee i Dawn, zachęcone wynagrodzeniem, nie do końca świadome powagi sytuacji, przyjmują zlecenie. Sprawy się komplikują, kiedy okazuje się, że ściga je nie tylko konkurencyjna mafia, ale także agenci federalni.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie