Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Sprawdź, co nowego w `Pierwszej miłości` i innych serialach!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
26.11.2013

TVP 1, 22:05, Sto stóp, horror

Marnie Watson wychodzi na zwolnienie warunkowe po siedmiu latach spędzonych w więzieniu. Kobieta została skazana za zabicie w obronie własnej męża, policjanta Mike`a. Teraz może spędzić ostatnie pół roku kary w domu w nowojorskim Brooklynie. Bransoletka, którą założono jej na nogę, uniemożliwia oddalenie się od mieszkania. Na złamanie warunków zwolnienia czyha obserwujący Marnie policjant, były partner męża, Shanks. Tymczasem w domu kobiety pojawia się duch Mike`a. Zjawa szykuje zemstę na zabójczyni.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1015

Kostek i Edyta otaczają Zuzę opieką. Jeleń postanawia zemścić się na mężczyznach, którzy skrzywdzili córkę. Zdobywa od Kseni adres restauracji Jacka i Radka. Obserwuje ich z ukrycia. Lekarzom udaje się wybudzić Teresę ze śpiączki. Świderski na osobności mówi Marii, że Struzikowa ma niedowład połowiczny i zaburzenia mowy. Czeka ją długa rehabilitacja. Możliwe, że Teresa nie odzyska całkowitej sprawności. Juliusz próbuje zbliżyć się do Władka. Okazuje się, że jest w zmowie ze Zbyszkiem i że obaj działają na polecenie Wareckiego.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1020

Paweł niepokoi się o zdrowie Magdy. Zmusza przyjaciółkę, by zrobiła badania. Po zrobieniu EKG lekarz daje jej skierowanie do szpitala. Kinga spotyka się z Mikiem. Przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy wyjazd. Lubiński wciąż próbuje zdobyć jej uczucie. Nęka Zduńską e-mailami, SMS-ami, zakrada się do ogrodu i zostawia narysowany przez siebie portret. Monika przyłapuje Wernera na flirtowaniu z Martą. Robi ukochanemu awanturę.

pierwsza milość

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1829

Ewa jest przesłuchiwana przez CBA. Przerażona opowiada funkcjonariuszom, jak poznała Bednarskiego. Zapewnia, że padła jego ofiarą, wierząc, że Tomasz jest dobroczyńcą. Basia idzie na squasha ze Smolnym. Miły wieczór przedłuża się, a w oczach Basi i jej adoratora widać pożądanie. Zuza zamierza walczyć o uczucie Uli. Odwiedza dziewczynkę w szpitalu. Wyznaje dziecku, że jest poważnie chora i także nie ma mamy.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 13

Agata jest obrońcą inspektora Majewskiego. Człowiek postrzelony przez niego zmarł w szpitalu. Ich przeciwnikiem na sali sądowej jest prokurator Starzecki. Justyna chce pożyczyć pieniądze od Bartka. Jej zachowanie jest dla Bartka niezrozumiałe do czasu, gdy usłyszy on szokujące wieści. Dorota ma dylemat. Wojtek dostał świetną propozycję pracy w Londynie. W grę wchodzi przeprowadzka całej rodziny. Dębski wraca do Warszawy. Po ostatnich wydarzeniach w jego życiu wydaje się, że jest świadomy, czego najbardziej chce.

Polsat, 18:00, Pierwsza miłość, odc. 1788

Emilka i Bartek przyjeżdżają do Wrocławia, by odwiedzić Artura. Paweł również pojawia się w szpitalu, żeby zrobić badania dla potencjalnych dawców nerki. Po długich miesiącach milczenia zjawia się w sali Artura. Paulina przypadkowo wygadała się Śmiałkowi, że nie ma doświadczenia w leczeniu zwierząt hodowlanych, co ten zamierzał wykorzystać przeciwko niej. `Kaśka` czuje się odrzucony i nikomu niepotrzebny. Obawia się, że Nikola i Radek szybko poproszą go, by się wyprowadził z ich mieszkania.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie