Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
25.11.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1014

Ludmiła namawia Zuzę, by powiedziała Kostkowi, kim byli mężczyźni, którzy ją skrzywdzili. Dziewczyna się wstydzi. Boi się reakcji ojca. Gdy w końcu próbuje opowiedzieć Kostkowi o wydarzeniach sprzed kilku tygodni, ten urządza jej awanturę. Teresa na chwilę otwiera oczy, ściska rękę Fryderyka. Doktor Świderski mówi, że to dobry znak, radzi Pyrkom, by byli cierpliwi, gdyż proces wybudzania ze śpiączki może długo trwać. Daniel podejrzewa, że jest ojcem dziecka Justyny.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1019

Janka przyjeżdża z siostrą do kancelarii Wernera. Składa zeznania w sprawie wypadku nad zalewem. Paweł odzyskuje wolność. Dziewczyna okłamuje prokuratora. Mówi że broń, którą znaleziono przy zwłokach, należała do gwałciciela. W Grabinie Mateusz i Antek mają kłopoty. Idą na wagary. Wcześniej zostali przyłapani na próbie usunięcia nieobecności z dziennika. Chłopcy mają problemy z nauką. Marek i Ewa dowiadują się o wybrykach synów. Gdy Olga zaczyna pracę w kościele w Lipnicy, jej siostrzenica wymyka się opiekunce.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1828

Danka zostaje wezwana do dyrektora. Okazuje się, że mama Ani oskarża Zimińską o namawianie córki do aborcji. Roman wraz z kolegami ze studiów przyjeżdżają do Krówek. Mężczyźni zamierzają uporządkować posesję po cioci Leokadii. Studenci odkrywają w szklarni plantację marihuany. Zuza jest przerażona, ponieważ Ula znalazła się w szpitalu z powodu nagłego podwyższenia poziomu cukru. Hofferowie niezwłocznie przyjeżdżają do dziewczynki. Ta reaguje na nich obojętnością.

lekarze

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 13

Po śmierci Olgi Kellerowie wspólnie opiekują się Kubą, synkiem Maksa i Olgi. Karkoszka forsuje syna na stanowisko ordynatora chirurgii. Guła i Torzewska zajmują się pacjentką z tętniakiem. Piotr wychodzi z aresztu. Mężczyzna jest wdzięczny Izie za pomoc. Beata nie może zapomnieć o Filipie. Wkrótce chłopak przyjeżdża do Torunia. Daniel, z pomocą Sylwii oraz matki, zapisuje się na terapię. Ojciec Maksa przechodzi zawał. Za namową Alicji Keller decyduje się pojechać do rodziców do Szwajcarii. Zmęczony siada za kierownicą samochodu.

Polsat, 20:10, Anioły i demony, thriller

Profesor Robert Langdon musi zidentyfikować zagadkowy wzór wypalony na ciele zamordowanego w szwajcarskim laboratorium fizyka. Sprawcą okazuje się bractwo Iluminatów - potężna organizacja od wieków walcząca z Kościołem katolickim, która za wszelką cenę chce zniszczyć Watykan. Tymczasem w Stolicy Apostolskiej trwają przygotowania do wyboru nowego papieża. W tajemniczych okolicznościach znikają czterej główni kandydaci do papieskiego tronu. Profesor Langdon i córka fizyka, Vittoria, muszą odnaleźć siedzibę sekty i zapobiec tragedii.

Polsat, 23:00, Droga do zatracenia, film sensacyjny

Michael Sullivan jest zawodowym zabójcą. Pewnej nocy jego starszy syn przypadkowo staje się świadkiem popełnionej przez ojca zbrodni. Wspólnicy Sullivana postanawiają pozbyć się niewygodnego świadka. Wkrótce giną żona Michaela, Annie, i młodszy syn, Peter. Michael, chcąc ratować drugie dziecko, udaje się po pomoc do szefa gangu, który go wychował. Ten jednak odmawia. Podobnie czyni również poproszony o wsparcie Frank Nitti, prawa ręka Ala Capone. Jedyną nadzieją na ocalenie chłopca jest jego ciotka mieszkająca w małym miasteczku Zatracenie.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2013 12:16
piątek!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2013 06:53
piatkowy wieczór?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo