Filmowy przewodnik weekendowy

Oto streszczenia najciekawszych filmów!
Filmowy przewodnik weekendowy
23.11.2013

Sobota, TVP1, 21:25, Miłość i inne używki, komedia

Uwodziciel Jamie Randall zaczyna pracę jako przedstawiciel koncernu farmaceutycznego. Ma za zadanie nakłonić lekarzy do przepisywania pacjentom określonych lekarstw. Szef podpowiada Jamiemu, że przekonanie doktora Knighta do oferty wystarczy, by inni lekarze poszli w jego ślady. Przedstawiciel koncernu robi wszystko, by dotrzeć do doktora. Pewnego dnia Jamie poznaje pacjentkę Knighta, cierpiącą na chorobę Parkinsona Maggie Murdock, w której się zakochuje. W tym czasie rynki farmaceutyczne podbija nowy specyfik o nazwie viagra.

Sobota, TVP 2, 22:15, Liberator II, film sensacyjny

Agent służb specjalnych, Travis Dane, zostaje wykluczony z zespołu nadzorującego produkcję nowego typu broni atomowej. Niezrównoważony emocjonalnie mężczyzna postanawia się zemścić. Stojąc na czele grupy uzbrojonych ludzi, porywa pociąg i w jednym z jego wagonów organizuje komputerowe centrum dowodzenia. Przejmuje także kontrolę nad tajnym programem wojskowym. Za pomocą nowoczesnego satelity może zniszczyć planetę. Dysponując taką siłą, domaga się okupu. Komandos Casey Ryback, specjalista od walki z terroryzmem, staje do walki z szaleńcem.

Sobota, TVN, 21:55, Sex Story, komedia romantyczna

Przyjaciele, Emma i Adam, spotykają się po latach rozłąki. Niebawem okazuje się, że wciąż łączą ich bliskie relacje. Spędzają romantyczną noc. Oboje obawiają się, że kontakty seksualne odbiją się niekorzystnie na ich przyjaźni. Postanawiają zawrzeć układ, w którym związek seksualny oparty jest na braku jakichkolwiek zobowiązań. Wkrótce zdają sobie sprawę z tego, że dotrzymanie obietnicy jest niełatwe.

Sobota, Polsat, Kevin sam w domu, komedia sensacyjna

Rodzina 8-letniego Kevina McCallistera przygotowuje się do podróży do Francji, gdzie ma spędzić święta Bożego Narodzenia. Gdy chłopak przeszkadza starszemu rodzeństwu i rodzicom, matka poleca mu udać się na poddasze. W dniu wyjazdu wszyscy w pośpiechu opuszczają dom. Dopiero w samolocie odkrywają, że zostawili w domu Kevina. Tymczasem ten, zorientowawszy się, że najbliżsi wyjechali, robi wszystko to, czego zabraniali mu rodzice. Oglądając wiadomości, dowiaduje się, że w okolicy grasują włamywacze. Podejmuje decyzję, że ochroni domostwo.

 Miłość i inne używki

Niedziela, TVP1, 21:25, To znowu ty, komedia romantyczna

Marni, młoda specjalistka w branży PR, wraca do rodzinnego domu, by poznać narzeczoną brata. Ze zdumieniem odkrywa, że wybranką Willa jest Joanna, jej prześladowczyni z czasów szkolnych. Dziewczyna postanawia pokazać światu prawdziwą twarz przyszłej bratowej - zimnej i wyrachowanej kobiety, która widzi przyjemność w dręczeniu innych. Nieoczekiwanie okazuje się, że również matka Marni, Gail, musi zmierzyć się z dawnym wrogiem, czyli ciotką Joanny, Ramoną.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 78

Michał bardzo przeżywa śmierć Celiny. Maria namawia synów, by wyjechali na Zachód. Stan zdrowia Janisza jest krytyczny. Rainer liczy, że Woźniak podzieli się z nim dolarami w zamian za umożliwienie zemsty na Karkowskim i niewiernej Emilii. Michał udaje się na cmentarz po pieniądze, które przywiózł z Niemiec dla podziemia. Okazuje się, że plecak zniknął. Zrezygnowany po śmierci syna Otto dowiaduje się, że zostanie wysłany do Niemiec jako szpieg. Władek, Bronek i Michał zastawiają zasadzkę na konwój, który transportuje Rudą.

Niedziela, TVN, 21:00, Przepis na życie, odc. 13

Anka i Jerzy uświadamiają sobie, że są dla siebie najważniejsi, a kłopoty nie mają wpływu na ich uczucia. Postanawiają wspólnie walczyć o Przepis i stawiać czoła intrygom Zuzy. Mogą także liczyć na pomoc najbliższych w dopracowaniu pewnego misternego planu. Mania, podobnie jak jej mama, zamierza pójść za głosem serca - wyznaje miłość Kajtkowi. Jest przekonana, że zależy jej tylko na nim. Beatka dołącza do chóru, w którym śpiewa Andrzejek. Wspólne śpiewanie kończy się dla nich niepowodzeniem.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2013 16:38
Kevin sam w domu !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2013 09:45
Coraz bliżej święta ;-)
odpowiedz
Domi (Ocena: 5) 23.11.2013 07:17
Już leci Kevin?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie