Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź piątkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
22.11.2013

TVP 1, 21:35, Park jurajski, film SF

Multimilioner John Hammond zaprasza parę naukowców, dr. Alana Granta i dr Ellie Sattler, na swoją wyspę, na której udało mu się stworzyć park jurajski. Nim udostępni park publiczności, chce pokazać go naukowcom i poznać ich opinię. Główną atrakcją są dinozaury, które zostały ożywione dzięki genetykom. Naukowcy i wnuki Hammonda zwiedzają park w specjalnym samochodzie sterowanym komputerowo. Niespodziewanie nad wyspą zaczyna szaleć tropikalna burza, w wyniku której ludzie tracą możliwość kontrolowania prehistorycznych gadów.

TVP 1, 23:50, Krzyk III, horror

Dalszy ciąg losów Sidney Prescott. Dziewczyna pod przybranym nazwiskiem ukrywa się w górskiej miejscowości na północy Kalifornii. Tymczasem w Hollywood powstaje film, którego fabuła oparta jest na wydarzeniach z jej życia. Nieoczekiwanie praca na planie zdjęciowym zaczyna przypominać koszmar. Giną kolejni aktorzy. Przy zwłokach ofiar morderca zostawia zdjęcia nieżyjącej matki Sidney. Dziennikarka Gale Weathers i policjant Dewey postanawiają rozwikłać tajemnicę morderstw. Sidney zamierza powrócić do Hollywood.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1013

Zuza idzie z Ludmiłą do ginekologa. Lekarka wyklucza ciążę, stwierdza jednak, że dziewczyna już współżyła. Zuza zwierza się Ludmile, że Jacek i Radek mogli podać jej narkotyk i ją zgwałcić. Marta i Piotr spotykają się z Renatą oraz z Arkiem. Gdy szantażyści odkrywają, że ich rozmowie przysłuchiwał się prawnik, grożą, że Walawski nie zobaczy syna. Władek tęskni za przebywającym w Ameryce Maćkiem. W pracy Juliusz próbuje zbliżyć się do Cieślaka. Oskarża Zbyszka o wysyłanie homofobicznych żartów.

krzyk 3

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc. 125

Kacper stara się umówić z Marleną. Kuba przeraża mamę erotycznym wierszem do dziewczyny. Chłopak nie potrafi zdobyć pieniędzy na nowy rower, a skierowana do Marka cięta riposta uraża Natalię. Tomek wykorzystuje rodziców. Stara się przekonać braci, że w szkole był rozrabiaką.

TVN, 22:10, Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, film fantastyczny

Dzielny hobbit Frodo Baggins stawia czoła Władcy Ciemności Sauronowi, starając się nie dopuścić, by magiczny pierścień dostał się w jego ręce. Wraz z wiernymi przyjaciółmi: czarodziejem Gandalfem, elfem Legolasem, krasnoludem Gimlim oraz Aragornem, Boromirem, Samem, Merrym i Pippinem, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest zniszczenie pierścienia w miejscu, w którym został wykuty - w wulkanicznym ogniu Góry Przeznaczenia. Losy świata zależą od powodzenia tej misji.

Polsat, 22:40, Niewidzialny, thriller

Nick Powell, zdolny i ambitny uczeń, pewnej nocy zostaje zaatakowany przez młodocianych przestępców - Annie i jej kompanów. Pobity i pozostawiony przez napastników na pewną śmierć, nie umiera. Staje się duchem - widzi żywych, a sam pozostaje niewidzialny. W stanie zawieszenia między światami obserwuje bezskuteczne poszukiwania, które prowadzą jego matka i policja. Decyduje się podjąć osobliwe śledztwo, wiodące go ku różnym osobom.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie