Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
21.11.2013

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1012

Maria odkrywa, że Hubert planuje przejąć mającą problemy z płynnością finansową firmę Marzeny. Jest wściekła na syna, że chce dorobić się na czyimś nieszczęściu. Przed salonem Agnieszka, była żona Kordiana, czeka na Sabinę. Błaga ją, by dała jej szansę i przyjęła ją do pracy. Kosmetyczka Gracja rozpoczyna pracę w salonie. Dziewczyna podpada Sabinie. Ludmiłę i Kostka niepokoi zachowanie Zuzy, która od dłuższego czasu jest małomówna i apatyczna. Jeleń uważa, że córka chce go ukarać za wypisanie jej z agencji Izoldy.

TVP 2, 20:40, Sztuka zrywania, komedia romantyczna

Gary od kilku lat związany jest z Brooke. Nie stanowią dobrze dobranej pary. On jest bałaganiarzem, który lubi rozłożyć się na kanapie i obejrzeć mecz, a ona jest perfekcjonistką. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i prowadzi do tego, że oboje postanawiają się rozstać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Bohaterowie rozpoczynają wojnę psychologiczną, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1827

Danuta stara się za wszelką cenę pomóc ciężarnej Ani. Zbytnie zaangażowanie żony w problemy uczennicy nie podoba się Zimińskiemu. Gdy nauczycielka w końcu informuje Morawską o stanie córki, ona oskarża Dankę o oszczerstwo. Iza stara się zrobić wszystko, aby Bud-Maks przetrwał. Maks proponuje Michałowi powrót do rodzinnej firmy. Bogdan zwierza się dzieciom z rozstania z Heleną. Młodzi Bergowie są zaskoczeni i martwią się o ojca. Jego z kolei martwi rozprawa Jarka w sprawie skradzionych płyt.

sztuka zrywania

TVN, 22:30, Tylko mnie kochaj, komedia romantyczna

Współczesna Polska. Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 12

Iwona informuje Andrzeja, że zamierza od niego odejść. Tomasz wyjawia Sarze, że został mianowany menedżerem. W hotelu melduje się 16-letnia Maja z niemowlakiem. Szuka Łukasza. Podaje się za jego znajomą ze szkoły. Potrzebuje ustronnego miejsca, w którym mogłaby poczekać na Filipa, ojca dziecka. Pojawienie się starszego od Mai mężczyzny wzbudza konsternację personelu. Marzena informuje Igora, że chciałaby spędzić z Krzysiem trochę czasu sam na sam. Igor uważa, że dziecko należy przygotować na dłuższe przebywanie z matką.

Polsat, 23:00, Za wcześnie umierać, melodramat

Hilary ma dość niewierności partnera i rzuca go. Chcąc się usamodzielnić, odpowiada na ogłoszenie oferujące pracę prywatnej pielęgniarki i zgadza się zaopiekować nieuleczalnie chorym na białaczkę młodym mężczyzną. Jej podopieczny jest doskonale wykształcony i bogaty. Ona pochodzi z ubogiej rodziny, nie ma wykształcenia ani dobrych manier. Pomimo tego wydaje się, że są dla siebie stworzeni. Szybko zostają przyjaciółmi. Wkrótce potem rodzi się między nimi miłość, chociaż uczucie jest z góry skazane na przegraną.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo