Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Komedia romantyczna czy film sensacyjny – co obejrzysz dzisiaj najchętniej?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
20.11.2013

TVP 1, 20:25, Rambo II, film sensacyjny

John Rambo, weteran wojny wietnamskiej, odsiaduje wyrok. Jego dawny dowódca, pułkownik Trautman, pomaga mu odzyskać wolność. Jego protegowany ma wykonać tajną rządową misję, której celem jest uwolnienie amerykańskich jeńców nadal znajdujących się w Wietnamie. Wspiera go piękna wietnamska przewodniczka, w której John się zakochuje. Kiedy dziewczyna ginie, zadanie nabiera dla niego osobistego wymiaru. Komandos musi się zmierzyć się również ze skorumpowanymi amerykańskimi politykami, aby dokończyć akcję.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1011

Klara dodaje Agacie otuchy przed maturą z polskiego. Radzi dziewczynie, by skoncentrowała się na egzaminie i nie rozpamiętywała rozstania z Kamilem. Gdy Agata długo nie wraca ze szkoły, Maria zaczyna się niepokoić. Justyna zwierza się matce, że powiedziała Norbertowi o ciąży, ale ukryła przed nim, iż podejrzewa, że to nie on jest ojcem dziecka. Podekscytowany Norbert snuje plany remontu domu Basi i Zenka. Lidka jest oszołomiona kwotą, jaką mogłaby zarobić za występy w zespole Fire. Zgadza się na udział w show.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 538

Hana zgadza się na usunięcie torbieli. Na sali operacyjnej o mało nie dochodzi do tragedii. Podczas zabiegu do pomieszczenia zakrada się kilkuletni chłopiec, niechcący powoduje wyłączenie prądu. Falkowicz umawia się na wieczór z Wiktorią, by porozmawiać o wspólnych badaniach. Adam obawia się aresztowania. Młody chirurg próbuje uniknąć składania zeznań. W końcu załatwia fałszywe zwolnienie lekarskie. Sprzecza się z doktor Consalidą, pewny, że to ona złożyła donos na niego i na profesora.

TVP 2, 21:45, Randka w ciemno, komedia romantyczna

Studentka psychologii Majka Linde nie może dojść do siebie po rozstaniu z żonatym biznesmenem Cezarym. Przyjaciółki Majki zgłaszają ją do telewizyjnego programu "Randka w ciemno". Udział w nim bierze również Karol, z którym Majka poznała się w niefortunnych okolicznościach. Los sprawia, że Majka i Karol wygrywają tygodniowy rejs luksusowym jachtem po Lazurowym Wybrzeżu. W wyprawie towarzyszą im przebojowa dziennikarka Kinga oraz kamerzysta. Podczas rejsu, zauroczony urodą i osobowością Majki, Karol postanawia zdobyć serce dziewczyny.

randka w ciemno

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1826

Zimińska martwi się o Anię, uczennicę, która jest w ciąży. W związku z wizytą Heleny Bogdan obawia się reakcji dzieci. Tymczasem młodzi Bergowie postanawiają dać jej szansę. Przygotowują obiad i oznajmiają, że zanocują u babci. Dominik wzbrania się przed wyjazdem z siostrą do Oslo. Prosi Renatę i Sławka o pomoc, by mógł zostać w Polsce. Dagmara jest nieprzejednana. Twierdzi, że jako prawny opiekun brata potrafi o niego zadbać. Renata prosi ją, by ponownie przemyślała decyzję.

TVN, 22:30, Zmierzch - Zaćmienie, film fantastyczny

Bella i Edward znowu są razem. On myśli o ślubie, ona zamierza poczekać z ceremonią do chwili, gdy zostanie wampirem. Przedtem musi zdać maturę i dostać się na studia. Tymczasem do Forks docierają złe wieści z Seattle. Na terenie miasta formuje się armia wampirów. Werbując członków, zabijają ludzi, sieją strach i zniszczenie. Na ich czele stoi Riley, wybrany na przywódcę przez Victorię, która czyha na życie Belli. Ukochanej Edwarda udaje się zapewnić bezpieczeństwo dzięki wizjom Alice i czujności Cullenów. Wilkołaki przychodzą im w sukurs.

Polsat, 22:05, Co facetom w głowie siedzi, komedia

Bohater za kilka dni ma porzucić kawalerski stan i zostać przykładnym mężem, a w przyszłości także ojcem. Krótko przed ślubem przyszły pan młody spędza czas z przyjaciółmi, licząc, iż rozwieją oni jego wątpliwości odnośnie życia małżeńskiego. Ale każdy z nich ma odmienną opinię na temat małżeństwa, ojcostwa, wierności i odpowiedzialności.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie