Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
18.11.2013

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 1009

Stan Teresy nie poprawia się. Świderski mówi Iwonie, że mogą liczyć jedynie na cud. Pyrkowie ustalają dyżury przy chorej, by odciążyć wyczerpanego Fryderyka. Stefan jest załamany decyzją Walerii o wyprowadzce. Radzi się Kasi, co powinien zrobić, by zatrzymać kobietę. Dochodzi do konfrontacji pomiędzy Oksaną i Walerią. Justyna odkrywa, że jest w ciąży. Jest pewna, że ojcem dziecka jest Daniel.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1017

Paweł jest załamany. Traci nadzieję, że wkrótce odzyska wolność, wdaje się w bójkę z jednym z więźniów. Grzegorz namawia Marcina, by pojawił się na ślubie Aleksandry. Obiecuje, że w zamian puści w niepamięć aferę z Weroniką. Chodakowski informuje matkę, że przyjedzie do Wiednia, ale zapowiada, że po ceremonii zerwie kontakt z Aleksandrą. Łukasz postanawia kupić motocykl. Prosi Budzyńskiego, by pożyczył mu pieniądze. Gdy Marta dowiaduje się o planach syna, zabrania mu jazdy na motorze. Wiktor przedstawia Wojciechowskiej nową ukochaną, Jolę.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1824

Igor tłumaczy się przed zespołem redakcyjnym - nie opublikował tekstu o Bednarskim, bo chciał chronić matkę. Współpracownikom pozostawia decyzję, czy nadal będzie mógł z nimi pracować. Załamana Ewa obarcza się winą za problemy syna. Wieczorem spotyka się z Tomaszem, który usiłuje ją przeprosić i zapewnia o uczuciu. Weronika namawia siostrę, aby zapisała się na kursy przedmaturalne. Basia idzie ze Smolnym na trening squasha. Kinga przypadkowo staje się świadkiem zażyłości łączącej Basię z jej prześladowcą.

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 12

Po śmierci Olgi Marcin i Maks zamierzają przeprowadzić badania pozwalające na ustalenie ojcostwa. Do szpitala trafia Bojarowa, nauczycielka Antka, która skierowała przeciwko Gajewskim sprawę do sądu rodzinnego o wyznaczenie kuratora. Jivanowi udaje się jej pomóc. Prasa zarzuca Piotrowi, że bezprawnie zdecydował o tym, by Barszczewscy nie mieli więcej dzieci. Wanat zostaje aresztowany. Leon, Beata, Sylwia i Elżbieta nakłaniają Alicję, aby została w Toruniu. Elżbieta odrzuca awanse Florczyka.

Polsat, 20:05, Kod da Vinci, thriller

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz Jacques Sauniere. Sprowadzony z Harvardu profesor Robert Langdon, światowej sławy historyk i badacz symboli, ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni. Uczony, który sam wkrótce staje się podejrzanym, odkrywa, że Sauniere był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tajemnicą sięgającą początków chrześcijaństwa. Langdonowi pomaga w śledztwie wnuczka zamordowanego, kryptolog Sophie Neveu.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo