Filmowy przewodnik weekendowy

Oto streszczenia najciekawszych filmów!
Filmowy przewodnik weekendowy
16.11.2013

Sobota, TVP1, 21:25, Mamma Mia!, komedia muzyczna

Grecka wyspa Kalokairi. Donna Sheridan wraz z 19-letnią córką prowadzą mały pensjonat. Sophie, która ma poślubić Skya, marzy o tym, by do ołtarza poprowadził ją ojciec, którego nigdy nie poznała. Z pamiętnika matki dowiaduje się, że w lecie 1979 roku Donna romansowała z trzema mężczyznami. Jeden z nich musi być ojcem dziewczyny. Sophie jest przekonana, że rozpozna go od razu. W tajemnicy przed matką zaprasza na wesele nowojorskiego architekta Sama Carmichaela, londyńskiego bankiera Harry`ego Brighta oraz podróżnika i pisarza Billa Andersona.

Sobota, TVP 2, 22:15, Egzorcysta: Początek, horror

Młody ksiądz Merrin przemierza świat, by zapomnieć o okropnościach wojny. Kryzys wiary sprawia, że poświęca się pasji - archeologii. Trafia do Kairu, gdzie kolekcjoner starożytności zleca mu odszukanie tajemniczej relikwii. Merrin przyłącza się do wyprawy naukowej, która prowadzi wykopaliska w odległym zakątku Kenii. Archeolodzy odkopują zachowany w idealnym stanie chrześcijański kościół z czasów Bizancjum. Pod budowlą znajduje się zagadkowa krypta. Legenda głosi, że w tym miejscu Lucyfer spadł na ziemię po wygnaniu z raju.

Sobota, TVN, 21:55, Jak w niebie, komedia romantyczna

Młoda lekarka, Elizabeth, po 24 godzinach pracy w szpitalu wybiera się na randkę, na którą umówiła ją siostra. Niestety, nie dociera na miejsce. Zostaje ranna w wypadku i zapada w śpiączkę. Duch kobiety wędruje do jej mieszkania, które, jak się okazuje, jest już zajęte. Zajmuje je David, mający nadzieję, że przeprowadzka pomoże mu uporać się z cierpieniem po stracie żony. Niebawem mężczyzna i duch Elizabeth dochodzą do wniosku, że są dla siebie stworzeni. Tymczasem siostra lekarki rozważa odłączenie jej od aparatury podtrzymującej życie.

Mamma Mia!

Niedziela, TVP1, 21:25, Na pewno, być może, komedia romantyczna

10-letnia Maya wypytuje ojca o historię miłości rodziców. Will opowiada o serii romantycznych związków z trzema kobietami, ale w ramach zagadki zmienia ich imiona, by Maya sama odgadła, która z nich jest jej matką. Opowieść zaczyna się na początku lat 90., gdy młody Hayes opuszcza rodzinne Wisconsin, a wraz z nim szkolną miłość - Emily. Udaje się do Nowego Jorku z zamiarem rozpoczęcia kariery politycznej, gdzie angażuje się w kampanię prezydencką Billa Clintona. W jego życiu pojawiają się kolejne kobiety.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 77

Lebiediew obwinia Lewińską o stratę Blachnitzky`ego. Ada bezskutecznie próbuje odzyskać kontakt z ukrytym przez konspiratorów Janiszem. Lena zostaje aresztowana przez UB. Władek obmyśla plan uratowania Rudej. Karkowski rozmawia z Emilią na temat pieniędzy ukrytych przez Woźniaka. Zośka przyprowadza do baru Heleny byłego więźnia Oświęcimia i konfrontuje go z Tolą. Celina, Władek, Michał i Bronek oczekują w kawiarni nieopodal sądu na zakończenie rozprawy Rudej. Karkowski śledzi Wandę, aby trafić na ślad Bronka.

Niedziela, TVN, 21:00, Przepis na życie, odc. 12

Elka postanawia wyjechać z kraju. Janek odmawia ponownego opuszczenia ojca i wyjazdu z matką za granicę. Przyjaciele Anki podejmują starania mające na celu utrzymanie restauracji. Nie chcą dopuścić do przejęcia lokalu przez Zuzę. Tymczasem Zuza nadal usiłuje zemścić się na Ance i Michale. Nową pasją Poli jest prowadzenie bloga pt. `Pamiętnik wielkiej ciężarówki`. Maciek adoruje Beatę, ale ona nadal darzy uczuciem Andrzejka. Janek postanawia pomóc ojcu w walce o ukochaną.

Niedziela, TVN, 23:00, 88 minut, thriller

Doktor Jack Gramm pracuje jako wykładowca psychiatrii w college`u w Seattle. Współpracuje również z FBI jako biegły sądowy. Pewnego dnia odbiera dziwny telefon. Głos w słuchawce informuje go, że zostało mu tylko 88 minut życia. Jack wie, że nie ma czasu do stracenia. W gronie podejrzanych są jego student, porzucona kochanka i przebywający w celi śmierci seryjny zabójca. Niezwykłe umiejętności psychoanalityczne Gramma pozwolą mu w ciągu zaledwie 88 minut rozwiązać zagadkę, kto i dlaczego chce go zabić.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Proszę !! (Ocena: 5) 16.11.2013 11:08
www.vinted.pl/i/CDADR doskonała strona dla każdego. Wiele ciuchów i dodatków. Sprawdź i się przekonaj. Zaloguj się ! Bardzo proszę to ważne biorę udział w konkursie. Zrób dobry uczynek i pomóż mi ! wystarczy jak się zalogujesz ! Dodaj swoje ciuchy i już po kilku chwilach pozyskasz kupujących.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo