Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Jeśli lubicie horrory, dzisiejszy wieczór koniecznie spędźcie przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
15.11.2013

TVP 1, 23:05, Krzyk II, horror

Podczas kinowej premiery filmu `Cios`, którego scenariusz powstał według reportaży dziennikarki telewizyjnej Gale Weathers, opowiadającego o tajemniczych morderstwach w Woodsboro, zamaskowany osobnik morduje dwójkę studentów. Reporterka Gale Wheaters i porucznik Dewey Riley odkrywają, że zabójca wzoruje się na mordercach z Woodsbooro. Studentka Sidney Prescott, która dwa lata wcześniej przeżyła atak dwóch psychopatów, boi się, że koszmar powróci. Wkrótce jej przyjaciółka zostaje zamordowana, giną też inni studenci.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1008

Pomiędzy Walerią i Stefanem dochodzi do ostrej wymiany zdań, po której Waleria wyprowadza się od Górki. Kostek i Ludmiła postanawiają przenieść się do mieszkania Michała i Doroty na czas ich nieobecności. Klara denerwuje się przed rozprawą o alimenty. Postanawia zrobić wszystko, by udowodnić ojcu kłamstwo. Wyrok sądu jest wielkim szokiem dla Klary i Huberta.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 123

W rodzinie Boskich zamieszanie. Natalia przygotowuje się do egzaminów, Ludwik sprząta w domu, Kacper chce rozkręcić z Antkiem biznes, a Kuba intensywnie chodzi na randki według zasad Pauli. Tomek pomaga dziadkowi i pracuje. Pewnego dnia Kacper prosi rodziców o zgodę na klasową wycieczkę do Paryża, aby chociaż na jakiś czas wyrwać się z domowego kieratu.

Kiedy dzwoni nieznajomy

TVN, 20:00, Starcie tytanów, film fantastyczny

Grecki heros Perseusz, syn Zeusa i księżniczki Danae, nosi w sobie boską moc. Niestety, nie jest na tyle silny, aby uchronić rodzinę przed mściwym bogiem śmierci, Hadesem. Bóg ciemności jest żądny krwi i władzy. Marzy o odebraniu Zeusowi mocy i przejęciu kontroli nad Ziemią. Zrozpaczony Perseusz postanawia poprowadzić wyprawę do krainy zmarłych. Wierzy, że uda mu się pokonać Hadesa, a tym samym ocalić świat przed chaosem. Razem z grupą śmiałków przeciwstawi się przeznaczeniu i stoczy walkę z demonami oraz przeraźliwymi bestiami.

Polsat, 22:00, Kiedy dzwoni nieznajomy, horror

W oddalonym, górskim domku, młoda opiekunka do dzieci Jill Johnson rozpoczyna wieczorną pracę z powierzonymi jej opiece maluchami. Dzieci już śpią, drzwi są zamknięte, alarm nastawiony, wydaje się zatem, że może spokojnie rozejrzeć się po pięknym domu. Wkrótce jednak seria niepokojących telefonów od Nieznajomego, informującego, że `lepiej byłoby, gdyby sprawdziła jak mają się dzieci` sprawia, że Jill wpada w panikę. Jej niepokój wzmaga się jeszcze bardziej, kiedy okazuje się, że telefony wykonywane są z jakiegoś pomieszczenia w samym domu. Dziewczynie nie pozostaje nic innego jak tylko zebrać się na odwagę i stawić czoła nieznanemu przeciwnikowi. W przeciwnym razie nocna przygoda może zakończyć się dla Jill tragicznie...

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
DziamaLL (Ocena: 5) 15.11.2013 21:40
dzisiaj na bank będę oglądać "kiedy dzwoni nieznajomy" :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo