Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
14.11.2013

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1006

Diana i Kasia angażują się w społeczną akcję zbierania podpisów pod petycją o wybudowanie w parku podjazdu dla wózków. Marta wspiera Igę, która załamuje się po zniknięciu Renaty i Miłosza. Alek urządza Iwonie scenę zazdrości o Świderskiego. Uważa, że lekarz podrywa jego żonę. Selim radzi synowi, by zrezygnował ze stypendium w Berlinie i postarał się z Iwoną o dziecko.

TVP 2, 20:40, Przyjęty, komedia

Bartleby `B` Gaines skończył liceum i zgodnie z planami rodziców zamierza dostać się do college`u. Jednak żadna z wyższych uczelni nie chce przyjąć leniwego i pozbawionego ambicji ucznia. Ponieważ rodzina wywiera na niego coraz większą presję, Bartleby postanawia stworzyć fikcyjną uczelnię, by pokazać rodzicom świadectwo przyjęcia. Wkrótce do szkoły Bartleby`ego zaczynają się zgłaszać amatorzy życia bez zobowiązań i nielegalnych interesów. Bartleby musi zmierzyć się z rosnącą popularnością uniwersytetu i zatroszczyć o przyszłość studentów.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1823

Igor chce zrezygnować z funkcji redaktora naczelnego po ujawnieniu informacji o aferze w senacie. Artur uważa, że taka decyzja jest równoznaczna z tchórzostwem. Niespodziewanie do biura Cieślika wkracza CBA, a Damian zostaje wezwany na przesłuchanie. Roman z Honoratą jadą odebrać dom, który Hoffer otrzymał w spadku po zmarłej ciotce. Ada zwierza się siostrze, że rezygnuje ze zdawania matury. Weronika usiłuje porozmawiać na ten temat ze szwagrem, ale on reaguje bardzo nerwowo.

hotel 52

TVN, 22:30, Kiler-ów 2-óch, komedia kryminalna

Jurek i Ewa stoją na czele fundacji, której celem jest udzielanie wsparcia organizacjom państwowym i grupom zawodowym. Prestiż fundacji powoduje, że obracają się w towarzystwie VIP-ów, a nawet samego prezydenta RP. Tymczasem Siara i Lipski za kratami więzienia organizują zamach na życie Jurka. Wynajmują płatnego mordercę Szakala, który ma zgładzić rzekomego Kilera. Ponieważ Szakal organizuje zamachy wtedy, gdy Jurek przebywa w otoczeniu wysokich rangą urzędników państwowych, próby zlikwidowania Kilera kojarzone są z osobami prominentów.

Polsat, 21:00, Hotel 52, odc. 11

Iwona przyjeżdża do Warszawy. W hotelu melduje się Jacek. Wtajemnicza Tomasza w plan - przygotował nietypową niespodziankę dla dziewczyny. Zamierza sam zapakować się w prezent. Gdy Kamila otworzy pudło, jej oczom nie tylko ukaże się Jacek, ale także pierścionek zaręczynowy. Sara jedzie na komisariat w związku z telefonem, który odebrała. Tam spotyka posiniaczoną Marię. Andrzej spotyka się z Edytą. Kobieta przywozi ze sobą dokumenty obciążające Aleksa. Ten wdziera się do hotelowego lobby, gdzie spotyka Andrzeja i Edytę. Grozi im bronią.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie