Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Komedia, dramat czy film sensacyjny – co dzisiaj obejrzysz najchętniej?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
13.11.2013

TVP 1, 20:30, Rambo: pierwsza krew, film sensacyjny

John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, podróżuje po Stanach, szukając kolegów z wojska. Unika ludzi i stara się nikomu nie wchodzić w drogę. Mimo tego wzbudza bezinteresowną nienawiść prześladującego go na każdym kroku szeryfa Teasle`a. Kiedy na jego żądanie nie chce opuścić miasteczka w stanie Oregon, zostaje aresztowany. Wkrótce ucieka, gotów prowadzić samotną wojnę ze wszystkimi stróżami prawa. Jedyną osobą, która może go powstrzymać, jest dawny dowódca Samuel Trautman. Ten jednak rozwiewa nadzieje na łatwe schwytanie komandosa.

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1005

Iwona rozmawia o stanie zdrowia babci z profesorem Adrianem Świderskim, znajomym z uczelni. Dziewczyna wzbudza zainteresowanie przystojnego lekarza. Marta i Urszula Korzeniak próbują przełamać w Dąbrowskim strach przed publicznymi wystąpieniami. Piotr przekazuje Walawskiej zaskakujące informacje na temat Renaty. Beata i Zbyszko przedstawiają Władkowi nowego pracownika - Juliusza. Okazuje się, że mężczyzna jest gejem i wyraźnie stara się o względy Władka.

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, odc. 537

Klaudia zaczyna staż na oddziale ratunkowym pod okiem Konicy. Ich pierwszą pacjentką jest Elżbieta, starsza kobieta ze złamaną nogą. Matka Adama prosi Falkowicza, by pomógł jej pogodzić się z synem. Tymczasem Krajewski występuje do USC z prośbą o przesłanie dokumentów związanych z jego adopcją. Wiktoria odkrywa, że zgubiła pieczątkę lekarską. Uświadamia sobie, że może ona zostać użyta do fałszowania recept. Marząca od dziecku Hana decyduje się na badania kontrolne u Wójcika. Jedna z pacjentek dr Goldberg tuż po porodzie traci wzrok.

TVP2, 21:45, Nie kłam kochanie, komedia romantyczna

Ania studiuje architekturę zieleni. Jest wrażliwa i nieśmiała. Ostatnio jej myśli zaprząta przystojny mężczyzna z eleganckiego budynku, w którym dziewczyna pielęgnuje zieleń. Marcin ma intratną posadę w banku i nie wątpi w swe możliwości. Wyznaje zasadę, że kłamstwo pozwala uniknąć wielu problemów, więc często wykorzystuje je w relacjach z kobietami. Zauroczenie Ani zbiega się w czasie z finansową katastrofą zamożnego playboya. Uratować może go tylko bogata ciotka Nela, która wsparłaby młodzieńca, gdyby przedstawił jej żonę.

nie kłam kochanie

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1822

Igor i Ewa dowiadują się, że materiał o aferze w senacie został wydrukowany bez ich wiedzy. Niebawem wychodzi na jaw, że autor artykułu odsprzedał go innej gazecie, która ujawniła informację. Smolny zaprasza Brzozowską na lunch, podczas którego nieustannie ją adoruje. Wieczorem Andrzej odwiedza Basię. Jest zaskoczony widokiem byłej żony pełnej energii i dobrego samopoczucia. Karina odzyskuje przytomność. Jest załamana, gdy uświadamia sobie, że czeka ją życie na wózku inwalidzkim. Myśli o samobójstwie. Ola jest wstrząśnięta stanem koleżanki.

TVN, 22:30, 300, dramat historyczny

W 480 roku p. n. e. król perski, Kserkses, wkroczył do Grecji, by wziąć we władanie lud Sparty i zająć jego tereny. Król Sparty, Leonidas, nie ulega potędze armii perskiej. Mimo iż przepowiednia wyroczni delfickiej sprzeczna jest z wolą króla, Leonidas decyduje się stawić opór najeźdźcy. Zbiera najdzielniejszych wojowników i wyrusza do wąwozu Termopile. Trzystu Spartan przez trzy dni toczy heroiczną walkę ze 100-tysięczną armią Persów. Ich męstwo, odwaga i poświęcenie stały się legendą i wzorem nie tylko dla Greków.

Polsat, 22:00, Joe Dirt, komedia

Joe Dirt wyrusza do Los Angeles na poszukiwanie rodziców. Po drodze przeżywa wiele dziwnych i zabawnych przygód. W mieście trafia do rozgłośni radiowej, gdzie podejmuje pracę jako sprzątacz. Jego niecodzienny wygląd i zachowanie zwraca uwagę pewnego dziennikarza, który postanawia uczynić z niego atrakcję jednego ze swoich programów. Na antenie radia Joe wspomina szalone przygody, czym szybko zjednuje sobie grono słuchaczy. Dzięki nim odnajduje szczęście rodzinne.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2013 10:42
Głupi Papilocie znowu macie opis Barw szczęścia o odcinek do tyłu!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo