Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
12.11.2013

TVP 1, 22:05, Karmazynowy przypływ, film sensacyjny

W Rosji doszło do rebelii. Amerykańska atomowa łódź podwodna `Alabama` pod dowództwem kapitana Ramseya i pierwszego oficera Rona Huntera zostaje wysłana z misją. W razie konieczności jednostka ma wystrzelić pocisk nuklearny, uprzedzając atak rebeliantów. Gdy konflikt się nasila, dowódca otrzymuje rozkaz odpalenia głowic jądrowych. Łączność z dowództwem zostaje przerwana. Kapitan jest zdecydowany wykonać rozkaz. Jego zastępca chce go powstrzymać, dopóki nie uda się odzyskać łączności z krajem. Atak może wywołać III wojnę światową.

TVP 2, 19:25, Barwy szczęścia, odc. 1004

Po wylewie stan Teresy jest bardzo ciężki, kobieta pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Rokowania nie są pomyślne. Maria wraca do Polski, otacza opieką załamanego Fryderyka. Magda i Natalia spotykają na mieście Tomka. Chłopak chwali się Zwoleńskiej, że dostał podwyżkę, zasypuje byłą dziewczynę komplementami. Wieczorem zaczyna wysyłać do Magdy SMS-y z wyznaniami miłości. Stefan dowiaduje się, że Staszek załatwił Oksanie pracę i opiekuje się nią oraz Saszką. Robi się zazdrosny.

TVP 2, 20:40, M jak miłość, odc. 1016

Po zgonie bandyty, który napadł na Jankę, Paweł zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Ma spędzić w areszcie kolejne trzy miesiące. Piotrek, szukając dowodów na niewinność brata, jedzie razem z Markiem nad Zalew Zegrzyński. Werner zdobywa informacje na temat Janki, która przebywa w Londynie. Marcin nadal unika kontaktu z Aleksandrą. Kasia próbuje pogodzić ukochanego z matką.

prawo agaty

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1821

Ewa Hoffer jest załamana oszustwem Bednarskiego. Damian jest zszokowany i wściekły na Ewę. Wieczorem Bednarski czeka na Ewę przed domem, ale ona wymierza mu policzek, nie chce słuchać wyjaśnień. Andrzej i Jagoda wybierają się w odwiedziny do Kingi i Michała. Oburzona Brzozowska ostentacyjnie wychodzi z Ignasiem z domu - nie zamierza spotkać się z kochanką Andrzeja. Ola odwiedza Karinę, której stan nie uległ zmianie - nadal jest nieprzytomna. Matka Kariny jest wdzięczna Oli za zaangażowanie.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, odc. 11

Agata jest obrońcą recydywisty, Bernarda Bogacza, zatrzymanego przez inspektora Majewskiego. Mężczyzna twierdzi, że walczył w obronie napadniętej kobiety. Ale zdaniem Majewskiego Bogacz nie działał z czystych pobudek. Aniela pomaga Agacie odnaleźć napadniętą kobietę, w obronie której podobno stanął oskarżony. Bartek postanawia zemścić się na Justynie. Dorotę przytłaczają domowe problemy związane z Wojtkiem i Jaśkiem. Agata przygotowuje wyjątkowy prezent urodzinowy dla Tosi. Podczas uroczystości niespodziewanie pojawia się matka dziewczynki.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2013 00:38
Co z Pierwszą Miłością? Nie emitują już tego, czy co ?
odpowiedz
megi (Ocena: 5) 13.11.2013 00:38
Co jest z Pierwszą miłością? Nie emitują już tego, czy co?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.11.2013 11:02
z Barwami szczęścia jesteście od jakiegoś czasu do tyłu, to już było!! żal
odpowiedz

Polecane dla Ciebie