Filmowy przewodnik weekendowy

Oto streszczenia najciekawszych filmów!
Filmowy przewodnik weekendowy
09.11.2013

Sobota, TVP1, 21:25, Armageddon, film katastroficzny

Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, równa powierzchnią Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. Jego koncepcja zakłada dotarcie do asteroidy promem kosmicznym i umieszczenie ładunków nuklearnych w wywierconych wcześniej otworach. Ich wybuch rozerwie asteroidę. Truman zwraca się o pomoc do Harry`ego Stampera, specjalisty w dziedzinie wiertnictwa.

Sobota, TVP 2, 22:30, Trzynasty wojownik, film przygodowy

Arabski poeta Ahmed ibn Fahdlan zostaje zesłany przez sułtana za karę na daleką północ, do Europy. W drodze przyłącza się do napotkanej grupy wikingów. Z przerażeniem odkrywa, że ma wziąć udział w wyprawie przeciwko legendarnemu potworowi, który od wieków terroryzuje ich społeczność. Potwór zostanie pokonany przez dwunastu najlepszych wojowników, ale tylko wtedy, gdy przyłączy się do nich trzynasty, który nie jest wikingiem.

Sobota, TVN, 21:55, Duchy moich byłych, komedia romantyczna

Lekkomyślny, ceniący ponad wszystko dobrą zabawę Connor nie myśli o tym, żeby się ustatkować, w przeciwieństwie do młodszego brata, w którego ceremonii ślubnej ma uczestniczyć. Podczas uroczystości mężczyznę nawiedzają duchy byłych dziewczyn, z którymi rozstawał się zawsze z własnej inicjatywy i zazwyczaj w nieprzyjemnych okolicznościach. Przewodniczką po świecie byłych narzeczonych jest pierwsza miłość Connora, Jenny.

Sobota, Polsat, 22:00, Jutro będzie futro, komedia

Adam zostaje porzucony przez kolejną dziewczynę, Lou to pechowiec, Jacob jest uzależniony od gier komputerowych, a Nick przeklina pracę i apodyktyczną żonę. Gdy pewnego dnia Lou zatruwa się tlenkiem węgla, koledzy, przekonani, iż była to próba samobójcza, zabierają go do kurortu narciarskiego. Tam oddają się pijaństwu, kąpielom i degustacji rosyjskiego napoju energetyzującego `Czernobyl`. Następnego dnia po upojnym wieczorze kompani budzą się w 1986 r. Podróż w czasie stwarza szansę na odmianę losu.

Duchy moich byłych

Niedziela, TVP1, 21:20, Z miłości do gwiazd, komedia

Zafascynowany trzema gwiazdami francuskiego kina Robert Pelage traci poczucie rzeczywistości. Dojrzała Solange, seksowna Isabelle i początkująca Violette mają już dość wtrącania się natrętnego fana w ich życie. Zaangażowanie Roberta w życie celebrytek przybiera formę maniakalnej obsesji, sprawiając, że miłośnik kina zapomina nawet o żonie. Ta nie zamierza jednak tolerować wybryków męża i decyduje się na podjęcie drastycznych kroków. Prześladowane gwiazdy, jednocząc siły, opracowują mistrzowski plan zemsty.

Niedziela, TVP2, 21:10, Czas honoru, odc. 76

Władek i jego oddział szykują się do ataku na tajny ośrodek rządowy. Michał stara się przekonać Janisza do wzięcia udziału w akcji, bo jako jedyny może on dokładnie opisać budynek. Woźniak podejrzewa Emilię o bliskie kontakty z Karkowskim. W barze mlecznym Heleny pojawia się mężczyzna, który twierdzi, że znał Tolę w czasach okupacji. Otto dostaje kolejne zadania od Lebiediewa. Dręczy go poczucie winy, że okłamuje Marię. Generał kategorycznie żąda wyników operacji prowadzonych przez Lewińską.

Niedziela, TVN, 21:00, Przepis na życie, odc. 11

Zdradzony Jerzy porzuca Ankę, która obarcza Andrzejka winą za ten incydent. Rozgniewana Adamowicz robi mu awanturę. Beata i Kornelia są świadkami kłótni. Kolejnym zmartwieniem Anki jest Zuza, której intrygi mogą doprowadzić do upadku restauracji. Waluś odkrywa sekrety Foczki. Pola i Tadeusz przygotowują się do roli odpowiedzialnych rodziców i ćwiczą umiejętności na lalkach. Beatka wzbudza zazdrość Andrzeja.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo