Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Nie masz pomysłu na piątkowy wieczór? Oto, co możesz zobaczyć dziś w TV!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
08.11.2013

TVP 1, 21:30, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, film przygodowy

Rok 1957. Dr Indiana Jones wiedzie spokojne życie, wykładając na uniwersytecie. Nagle zostaje zwolniony z powodu licznych rewizji FBI. Wkrótce dowie się o zaginionych 13 kryształowych czaszkach. Legenda głosi, że zostały one wykonane przez kosmitów lub wysoko rozwiniętą cywilizację Majów. Nowa podróż prowadzi go m.in. do Meksyku i dżungli w Peru. Towarzyszą mu: Marion Ravenwood, dawna ukochana, Mutt Williams, syn, oraz profesor Oxley. Poszukiwaczom depczą po piętach agenci KGB, którym przewodzi demoniczna Irina Spalko.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1004

Po wylewie stan Teresy jest bardzo ciężki, kobieta pozostaje w śpiączce farmakologicznej. Rokowania nie są pomyślne. Maria wraca do Polski, otacza opieką załamanego Fryderyka. Magda i Natalia spotykają na mieście Tomka. Chłopak chwali się Zwoleńskiej, że dostał podwyżkę, zasypuje byłą dziewczynę komplementami. Wieczorem zaczyna wysyłać do Magdy SMS-y z wyznaniami miłości. Stefan dowiaduje się, że Staszek załatwił Oksanie pracę i opiekuje się nią oraz Saszką. Robi się zazdrosny.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 121

W ostatniej chwili praca uniemożliwia Natalii i Ludwikowi wyjazd z dziećmi na wakacje. Marek i Maria ich zastępują. Cała piątka jedzie do hotelu nad jeziorem. Maria pilnuje, żeby chłopcy się nie poparzyli, a w wolnych chwilach flirtuje. Marek uczy Mateusza, Kubę i Tomka, jak wzbudzić zachwyt kobiety. Wszyscy pływają w basenie i na nartach wodnych, opalają się i grają w tenisa.

rodzinka.pl

TVN, 20:00, Shrek Forever, film animowany

Czwarta część animowanej sagi o przygodach sympatycznego, acz nieokrzesanego ogra i jego przyjaciół. Życie Shreka i Fiony upływa w szczęściu. Ogr tęskni jednak do dawnych, wypełnionych przygodami dni. Kiedy w okolicy pojawia się karzeł Rumpelnicki, potrafiący spełniać życzenia, Shrek decyduje się zawrzeć z nim niezwykły układ. W wyniku zaklęcia ogr trafia do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez niegodziwego karła. Shrek wraz z przyjaciółmi mają zaledwie dobę, by odwrócić zaklęcie i przywrócić światu dawną postać.

Polsat, 22:00, W dolinie Elah, dramat kryminalny

Młody amerykański żołnierz Mike Deerfield powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku znika bez śladu. Przełożeni utrzymują, że chłopak dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank i jego żona Joan. Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu policjantka Emily Sanders, która jest gotowa zaryzykować karierę, by odkryć prawdę. Wkrótce na jaw wychodzą wstrząsające fakty dotyczące pobytu Mike`a w Iraku.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
.. (Ocena: 5) 08.11.2013 17:31
aha
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo