Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Przegląd najciekawszych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
06.11.2013

TVP 2, 19:30, Barwy szczęścia, odc. 1001

Agata jest załamana decyzją Kamila o rozstaniu. Gdy chłopak przychodzi przeprosić ją za okoliczności, w których jej to oświadczył, dziewczyna wyrzuca go za drzwi. Marta próbuje namówić Dąbrowskiego na lekcje dykcji u Urszuli Korzeniak, uważa, że dzięki nim pokona on problem jąkania i będzie mógł zaprezentować przed zarządem plany rozwoju spółki. Walawska spotyka Renatę, znajomą Piotra i Igi. Kobieta prosi ją o pomoc. Dorota rozpoczyna pracę w salonie Sabiny. Michał dostaje propozycję pracy. Wiąże się ona z półrocznym wyjazdem do Francji.

TVP 2, 20:45, Na dobre i na złe, odc. 536

W Leśnej Górze pojawia się znany koszykarz, Dyjas. Mężczyzna chce zdobyć zaświadczenie o zdolności do uprawiania sportu, ale doktor Rogalski odkrywa, że pacjent ma problemy z sercem. Lena informuje męża, że zdecydowała się na rozwód. Latoszek nadal pragnie walczyć o małżeństwo. Falkowicz chce przejąć kierownictwo nad testami nowego leku. Adam zagląda do wyników badań matki, odkrywa, że nie jest biologicznym synem Anny. Hana zajmuje się nową pacjentką, Alicją. Okazuje się, że syn kobiety może mieć wady genetyczne.

TVP2, 21:45, Mama do wynajęcia, komedia romantyczna

Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Jednak zdaniem lekarzy jej szanse na zajście w ciążę są bliskie zeru. Po rozważeniu możliwości adopcji, która okazuje się zbyt czasochłonna, Kate decyduje się na wynajęcie zastępczej matki. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski, wyjątkowo nieznośna i niedojrzała dziewczyna. Gdy sprawy zdają się być na dobrej drodze i pozostaje jedynie cierpliwie czekać na potomka, pewnego dnia w drzwiach domu Kate staje Angie.

Na dobre i na złe

TVN, 20:05, Na Wspólnej, od. 1818

Artykuł Igora, dotyczący nadużyć w senacie, został opatrzony intymnymi zdjęciami Bednarskiego i Ewy. Daniel usiłuje uświadomić Oli, że niszczy sobie życie. Z młodą Zimińską kontaktuje się także terapeuta, który dowiedział się o tragedii Kariny. Ola wyznaje mu, że ma ogromne poczucie winy. Franek postrzegany jest w szkole jako bohater. Koledzy podziwiają go i uznają niemal za geniusza. Niestety, dobry nastrój chłopca pryska zaraz po lekcjach, gdyż przed bramą szkoły czekają na Franka dwaj chuligani, których nazwiska podał policji.

Polsat, 21:55, Święty szmal, komedia sensacyjna

Durell i LeeJohn to para zaprzyjaźnionych rabusiów, którzy pewnego dnia niespodziewanie dowiadują się, że w tydzień muszą zdobyć 17 tysięcy dolarów, w przeciwnym razie Durell straci syna. Zdesperowani mężczyźni decydują się obrabować miejscowy kościół. Skok na kościelną kasę komplikuje się do tego stopnia, że Durell i LeeJohn zmuszeni są wziąć zakładników. Przerażeni parafianie uświadamiają złodziejaszkom, jak niegodnego czynu się dopuścili i jakie konsekwencje ich teraz czekają.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie