Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
04.11.2013

TVP 2, 19:30, Barwy szczęścia, odc. 999

Chowański odwiedza Martę. Chce wiedzieć, czy kobieta życzy sobie, by nadal sponsorował wydawnictwo Roberta. Walawska zamierza zabrać Ewę w odwiedziny do jej brata. W ostatniej chwili Piotr odwołuje wizytę. Zachowuje się nerwowo, widać, że coś ukrywa. Prawnik przygotowuje Klarę do rozprawy z ojcem. W trakcie próbnego przesłuchania dziewczyna traci panowanie nad sobą. Majka zasypuje Bartka SMS-ami, wymusza spotkanie. Asia jest świadkiem ich rozmowy.

TVP2, 20:45, M jak Miłość, od. 1014

Paweł zgadza się odwieźć Alę na lotnisko. Matka Basi zaczyna mieć wątpliwości. Zastanawia się, czy pragnie zamieszkać w Kanadzie z tamtejszym narzeczonym. Ulegając impulsowi, całuje Zduńskiego. Irek wciąż mieszka na Deszczowej, unika rozmowy z Mirką. Dziewczyna chce, by ukochany jej wybaczył, ale Podleśny postanawia wyjechać do pracy do Niemiec. Robert wraca do Warszawy, zmusza Kingę, by z nim porozmawiała. W Grabinie Lucjan pomaga Stanisławowi zdobyć Cecylię. Janka wraca do Polski na konfrontację zorganizowaną przez policję.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1816

Karina w ciężkim stanie zostaje zabrana do szpitala. Zimińscy przyjeżdżają po Olę na miejsce tragedii. Zauważają, że córka jest pod wpływem narkotyków. Następnego dnia Ola jedzie z rodzicami do szpitala, by zasięgnąć informacji o stanie zdrowia przyjaciółki. Przy nieprzytomnej Karinie czuwają jej zrozpaczeni rodzice. Nie kryją żalu do Oli. Basia i Andrzej dostają rozwód podczas pierwszej rozprawy. Franek z przerażeniem idzie do szkoły, po czym ucieka i wraca do domu. Tego samego dnia do mieszkania Bergów wkracza policja.

lekarze

TVN, 21:30, Lekarze, odc. 10

Beata próbuje pomóc Filipowi odzyskać tożsamość. Czarek, przyjaciel Eli i Leona, trafia do szpitala w ostatnim stadium choroby nowotworowej. Powrót Ordy do wykonywania zawodu chirurga jest na razie niemożliwy. Jasiński proponuje mu zmianę specjalizacji. Alicja chce zrezygnować z pracy w Copernicusie. Elżbieta darzy sympatią Florczyka. Olga i Maks z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat syna. W drodze do domu robią zakupy na stacji benzynowej. Nagle budynkiem wstrząsa potężny wybuch.

Polsat, 20:05, Ja, robot, film SF

Rok 2035. Wskutek niebywałego rozwoju techniki najlepszym przyjacielem człowieka jest robot. Maszyny potrafią gotować obiady i sprzątać, kierują samolotami, a nawet opiekują się dziećmi. Są niegroźne, ponieważ zaprogramowano im zakaz krzywdzenia istot ludzkich. Projektant nowej serii, naukowiec Alfred Lanning, wypada z okna drapacza chmur. Detektyw Del Spooner podejrzewa, że wielki konstruktor został zabity przez robota. Jeśli nowoczesne maszyny rzeczywiście wymknęły się spod kontroli, gatunkowi ludzkiemu grozi zagłada.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo