Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Idealny facet dla mojej dziewczyny)

Oto co przygotowały poszczególne stacje telewizyjne na czwartkowy wieczór z pilotem w ręku.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Prezydencka córka, Idealny facet dla mojej dziewczyny)
31.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2491

Grażynka dowiaduje się o nowej miłości Martyny - Jacku, z którym dziewczyna zamierza założyć rodzinę. Paweł dostaje zaproszenie na wykład znajomego profesora. Ojciec ciężarnej dziewczyny odwiedza Miłosza i żąda, by po urodzeniu dziecka poddał się testom DNA potwierdzającym ojcostwo. Pawełek rezygnuje z wyjazdu do Agnieszki. Woli zostać z ojcem w domu, aby w razie konieczności odwiedzić mamę w szpitalu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1815

W ramach przeprosin Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy, chcąc pokazać, że ufają córce, zgadzają się. Nie zdają sobie sprawy, jak błędna jest to decyzja. Po wspólnie spędzonej nocy Damian wybacza Monice udział w reklamie bielizny. Wkrótce zostaje wezwany na spotkanie z przewodniczącym senackiej komisji etyki. Basia po raz pierwszy spotyka Smolnego, który robi na niej pozytywne wrażenie. Kinga jest niezadowolona z prezentacji, którą Basia przygotowała dla zarządu. Robi szwagierce awanturę w obecności zespołu, po czym ją przeprasza.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 999

Chowański odwiedza Martę. Chce wiedzieć, czy kobieta życzy sobie, by nadal sponsorował wydawnictwo Roberta. Walawska zamierza zabrać Ewę w odwiedziny do jej brata. W ostatniej chwili Piotr odwołuje wizytę. Zachowuje się nerwowo, widać, że coś ukrywa. Prawnik przygotowuje Klarę do rozprawy z ojcem. W trakcie próbnego przesłuchania dziewczyna traci panowanie nad sobą. Majka zasypuje Bartka SMS-ami, wymusza spotkanie. Asia jest świadkiem ich rozmowy.

prezydencka córka

TV 4 20:00, Prezydencka córka, komedia romantyczna

Nastoletnia Samantha Mackenzie marzy, by wyrwać się spod opieki rodziców i zacząć żyć na własny rachunek. Lecz jej ojciec - prezydent Stanów Zjednoczonych, nie tylko nie zgadza się na wyprowadzkę córki, ale nie pozwala jej na pójście do kina bez ochrony. Wyjazd na studia też nie przynosi upragnionej samodzielności - nadal chodzą za nią ochroniarze, a koledzy nie pozwalają jej zapomnieć, kim jest. Kiedy najważniejsza studentka w kraju zakochuje się w przystojnym Jamesie, wychodzi na jaw, że nie jest on tym, za kogo się podaje.

TVP 2, 20:40, Wampiry i świry, komedia

Becca Crane przeprowadza się do prowincjonalnego miasteczka Sporks. Ma zamieszkać z ojcem, szeryfem Frankiem. Gdy w okolicy dochodzi do morderstw, podejrzenia padają na rodzinę Kardashianów. W szkole Becca zaprzyjaźnia się z kilkoma osobami, lecz jej uwagę przyciąga bladolicy Edward Sullen, który pewnego dnia ratuje ją od śmierci pod kołami jeepa. Czarujący wybawca ostrzega dziewczynę, by się w nim nie zakochała. Becca dochodzi do wniosku, że Edward jest członkiem boysbandu. Wkrótce chłopak wyprowadza ją z błędu, zdradzając, że jest wampirem.

TVN, 22:30, Idealny facet dla mojej dziewczyny, komedia romantyczna

Czołowa polska feministka, Klaudia Rojek, jest szefową Akademii Feministycznej `Wolna Polka`. Szkoła ma problemy finansowe. Aby je rozwiązać, Klaudia planuje produkcję feministycznego filmu porno. W roli głównej planuje obsadzić instruktorkę sztuk walki, Lunę. Ekranowym partnerem dziewczyny zostaje kompozytor Kostek. Mężczyzna zakochuje się w Lunie od pierwszego wejrzenia. Jednak Lunę i Kostka dzieli bardzo wiele, a Klara nie zamierza zaakceptować ich związku.

Ojciec Mateusz

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 130

W nocy Natalia zgłasza włamanie do kościoła. Marczak i Karolina jadą na miejsce. Policjantka wchodzi do zakrystii i zatrzymuje złodziei. Nie zauważa wszystkich napastników. Zostaje obezwładniona.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 9

Tomasz próbuje dowiedzieć się od Sary, czy wyjdzie za niego. Ta odpowiada, że może mu przysiąc miłość i wierność, ale bez ślubu. Ubrany w piżamę aktor, znany z ról twardzieli, przychodzi do hotelu. Twierdzi, że nie wytrzyma ani chwili dłużej we własnym domu. Okazuje się, że jest mięczakiem, któremu wszyscy wchodzą na głowę. Mężczyzna nie wie, co robić. Ukrywa się w hotelu, ucząc się kolejnej roli. Lucyna udziela mu rad życiowych. Edyta zakochała się w Andrzeju. Mówi mu, żeby nie podpisywał dokumentów, dotyczących kredytu, które mu podsunęła.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 9

Laura zostaje zaproszona na ślub Lilki, siostry Karola. Zapomniała, że obiecała jej być jej świadkiem. Zabawska nie wyobraża sobie wspólnego wesela z Karolem. Matka Agaty nieustannie prosi córkę o przyjazd do rodzinnego domu. Laura, Bożena i Jurek postanawiają przekonać Agatę do wyjazdu do ojca. Dzięki Robertowi Dec jest gotowa do konfrontacji z ojcem. Jest przekonana, że on pragnie zgody. Prawda okazuje się zupełnie inna. Przyjaciele pocieszają Agatę po wizycie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo