Co dziś warto zobaczyć w tv? (Zmierzch: Księżyc w nowiu, Szkoła stewardes, Wszystko zostaje w rodzinie )

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w tv? (Zmierzch: Księżyc w nowiu, Szkoła stewardes, Wszystko zostaje w rodzinie )
30.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2490

Maciek bardzo przeżywa rozstanie z Martyną. Nie chce uczęszczać na próby w teatrze. Arkadiusz tłumaczy chłopakowi, jak sobie radzić po stracie ukochanej. Miłosz martwi się nowym kłopotem. Nie może sobie nawet przypomnieć dziewczyny z imprezy. Julia wyznaje Elżbiecie, że kocha Krzysztofa. Porusza też kwestię przedłużenia dzierżawy apteki. Deptułowa zaprasza Pawełka z Pawłem na urodziny Franusia.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1814

Damian zauważa zdjęcie Moniki w negliżu na ogromnym bilbordzie. Zażenowany Cieślik doprowadza do stłuczki. Robi narzeczonej awanturę, zarzucając jej, że niszczy jego reputację senatora. Ola spotyka Karinę przed ośrodkiem terapeutycznym. Karina jest pod wpływem narkotyku. Terapeuta wyprasza ją z zajęć. Andrzej, na prośbę Basi, idzie na wywiadówkę do Kubusia. Okazuje się, że chłopiec na problemy z nauką oraz zachowaniem. Andrzej chce pomóc synowi w nauce, lecz Kuba uświadamia mu, że tracą kontakt. Chłopak nie pozwala ojcu się przytulić.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 998

Maria ma wątpliwości, czy powinna wyjść za Marka. Boi się kontaktów z jego niezrównoważoną matką. Maciek wyjeżdża na trzymiesięczne stypendium do USA. Władek odwozi go na lotnisko. Od razu zaczyna za nim tęsknić. Sabina i Kajtek próbują oderwać go od smutnych myśli. W trakcie rodzinnej narady zastanawiają się nad wyborem gimnazjum dla chłopca. Waleria jest oburzona zachowaniem rodziców Asi. Zarzuca przyszłym teściom syna snobizm, uważa, że w trakcie obiadu poniżali chłopaka. Majka wyznaje Bartkowi, że się w nim zakochała.

szkoła stewardes

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 535

Tretter martwi się, że na oddziale internistycznym brakuje personelu, a Lena blokuje etat. Daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Dyrektor ma także wątpliwości, czy powinien zaufać Falkowiczowi i zgodzić się na prowadzenie w szpitalu badań nad jego nowym lekiem. Przemek bierze udział w ćwiczeniach, które prowadzi Karol. W trakcie szkolenia instruktor traci przytomność. Zapała poznaje Zuzę, dziewczynę, która szykuje się do wyjazdu za granicę. Adam przywozi do szpitala matkę, Annę.

TVP 2, 21:45, Szkoła stewardess, komedia romantyczna

Donna Jensen pracuje w supermarkecie. Chciałaby wyrwać się z prowincjonalnego miasteczka i prowadzić ciekawe, dostatnie życie. Pewnego dnia ogląda w telewizji wywiad ze znaną stewardesą Sally Weston. Bohaterka robi ogromne wrażenie na Donnie, która postanawia pójść w jej ślady. Początki okazują się trudne. Jensen dostaje pracę w najgorszych liniach lotniczych w Stanach Zjednoczonych. Wtedy los ponownie stawia na jej drodze Sally Weston, która prowadzi centrum szkoleniowe luksusowych linii lotniczych, Royalty.

Polsat, 22:05, Klub dzikich kotek, komedia

Po ukończeniu college`u Spence i Hogan zatrudniają się jako stażyści w tej samej kancelarii adwokackiej, gdzie praca jest nudna i słabo płatna. Wpadają na pomysł, żeby rozkręcić własny biznes - klub dla młodych mężczyzn, w którym, po opłaceniu rocznego abonamentu, będą mogli uprawiać seks z bezpruderyjnymi paniami. Spence i Hogan szybko znajdują klientów, a pierwsze chętne do erotycznych figli to żony ich szefów z kancelarii oraz ich przyjaciółki. Kobiety zapewniają Spence`owi i Hoganowi udany start w biznesie opartym na przyjemności.

wszystko zostaje w rodzinie

TVP 1, 22:10, Powrót do domu nad jeziorem, horror

Pisarz Stanley Caldwell ma wątpliwości, czy powstający według jego scenariusza film będzie taki, jak sobie wyobraża. Zatrudnia się więc jako asystent reżysera, który niebawem ginie w tajemniczych okolicznościach. Stanley próbuje dokończyć dzieło. Pochłonięty procesem tworzenia, o którym nie ma najmniejszego pojęcia, posuwa się do zbrodni, by oprzeć scenariusz na autentycznych wydarzeniach.

TVN, 22:30, Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu, melodramat

Bella Swan nie może pogodzić się z faktem, że się zestarzeje. Przez to oddala się od swojego chłopaka Edwarda Cullena, który jako wampir zawsze pozostanie młody. W czasie urodzinowej imprezy Bella niechcący rozcina sobie palec. Na widok krwi jeden z członków rodziny wampirów, Jasper, nie wytrzymuje i atakuje dziewczynę. Edward w porę zażegnuje niebezpieczeństwo, ale postanawia nie narażać więcej ukochanej. Bella jest załamana. Jacob Black pomaga jej dojść do siebie. Zakochuje się w Belli, trzymając w sekrecie swoją największą tajemnicę.

Polsat, 00:10, Wszystko zostaje w rodzinie, komedia kryminalna

Rodzina pastora Waltera Goodfellowa przeżywa kryzys. Córka ma słabość do wyzywających ubrań i chłopców, syn nie radzi sobie z nauką oraz kolegami ze szkoły, którzy widzą w nim kozła ofiarnego, a żona, Gloria, ma ochotę na romans z przystojnym trenerem golfa, Lance`em. Mimo wszystko kobieta pragnie ratować rodzinę. Modli się o cud. Ten nieoczekiwanie nadchodzi. Zbawieniem dla Goodfellowów okazuje się gosposia, Grace, do złudzenia przypominająca pokazywaną w telewizji morderczynię. Ma niespożytą energię i talent do wprowadzania dyscypliny.

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2013 17:38
Zmierzch? Ktoś jeszcze ogląda to ścierwo?
odpowiedz
natalia (Ocena: 5) 30.10.2013 14:17
Zmierzch :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie