Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyna z Monako, Ach to libido!, Prawo zemsty)

Spedź ten wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyna z Monako, Ach to libido!, Prawo zemsty)
29.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2489

Leszek tłumaczy się Bognie ze spotkania z Agatą. Utrzymuje, że łączą ich tylko interesy, które podejmuje dla dobra rodziny. Jakubowski ponownie odwiedza Marczyńskiego, zarzucając mu zagarnięcie pieniędzy ukrytych na działce. Miłosz dowiaduje się o pewnej dziewczynie, która zaszła w ciążę podczas jednej ze studenckich imprez, w której on również uczestniczył. Teraz studentka szuka ojca dziecka. Wszelkie poszlaki wskazują na młodego Kazunia. Martyna informuje Maćka, że poznała nowego mężczyznę i jest nim zafascynowana.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1813

Gnębiciele Franka zmuszają go, by im pokazał, jak zmienić oceny w elektronicznym dzienniku szkoły. Wojtek jest obrażony na żonę. Uważa, że został oszukany. Żaneta zauważa, że męża najbardziej boli przegrana w zawodach. Zuza i Kamil decydują się na adopcję Uli. Dziewczynka choruje na cukrzycę. Tego samego dnia młodzi Hofferowie dzielą się nowiną z Romanem i Honoratą. Ojciec Kamila jest w szoku.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 997

Maria, Marek, Teresa i dzieci przyjeżdżają z Finlandii. Wizyta Krystyny zakłóca radosną atmosferę przygotowań do ślubu. Między matką a synem dochodzi do konfrontacji. Kordian chce na własną rękę złapać złodzieja, który okradł salon Sabiny. Kajtek postanawia mu pomóc. W trakcie prowokacji dochodzi do wypadku, chłopiec zostaje ranny. Waleria i Bartek jadą na obiad do rodziców Asi. W trakcie ich nieobecności Stefan dowiaduje się od Kasi, że Oksana szuka pracy. Angażuje się w pomoc dla żony. Ślub Marii i Marka może nie dojść do skutku.

dziewczyna z monako

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1013

Stanisław przyjeżdża do Grabiny, by odwiedzić Barbarę. Poznaje Kwaśniakową. Właścicielka sklepu robi na seniorze piorunujące wrażenie. Tomek nadal ochrania Paulinę, lecz bizneswoman nie chce stosować się do jego zaleceń. W końcu Głowacka przeprasza policjanta za swoje zachowanie. Zaczyna ich łączyć nić sympatii. Po kłótni z Mirką Irek mieszka na Deszczowej. Kinga dowiaduje się o pocałunku przyjaciółki z Lubińskim. Robi sąsiadowi wymówki. Okazuje się, że Kwiatkowski złożył fałszywe zeznania.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.9

Agata reprezentuje Magdę Bukowską w sprawie o uporczywe nękanie. Adresatem wiadomości z groźbami jest mąż klientki, który nie potrafi pogodzić się z rozstaniem. Dorota prowadzi sprawę o zniesławienie znanej dziennikarki Alicji Romaniuk. Media nagłośniły pewien wstydliwy incydent, który przydarzył się Alicji. Tośka nadal dąsa się na Agatę. Zbliża się ślub Andrzeja. Agatę niepokoi stan jego zdrowia. Mimo nawału obowiązków odwiedza ojca w Bydgoszczy. Majewski proponuje Agacie randkę.

ale kino+ HD, 20:10, Dziewczyna z Monako, komediodramat

Paryski adwokat Bertrand Beauvois jest nie tylko dobrym prawnikiem, ale także sprawnym uwodzicielem. Jego przygody z płcią piękną kończą się jednak najczęściej na rozmowie. Pewnego dnia Beauvois udaje się do Monako, gdzie ma poprowadzić kolejną sprawę. Jego klientką jest 70-letnia milionerka oskarżona o zasztyletowanie kochanka. Ponieważ zamordowany był powiązany z mafią, do ochrony adwokata syn klientki angażuje Christophe`a Abadi. Wkrótce prawnik poznaje ambitną Audrey Varellę. Christophe stara się ratować go z sideł seksownej kobiety.

prawo zemsty

TVP Kultura, 20:20, Chopin. Pragnienie miłości, melodramat

Biografia światowej sławy polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, prezentująca osiem lat jego życia i burzliwy związek z George Sand. W 1831 r. Fryderyk przybywa do Paryża. Wkrótce staje się ulubieńcem salonów. Poznaje skandalizującą pisarkę George Sand i daje się porwać wielkiej miłości. Kobieta nie zważa na różnicę wieku. Targana namiętnością, gotowa jest do największych poświęceń. Chopin komponuje najpiękniejsze utwory. Jednak szczęście kochanków burzą zazdrosny o matkę Maurycy i córka George, rywalizująca o względy jej kochanka.

FilmBox Extra, 21:00, Ach to libido!, komedia romantyczna

Paryż. Cztery przyjaciółki pracują w redakcji dziennika Libération. Najstarsza z nich to Paula. Charlotte jest samotną matką, która niedawno rozstała się z wieloletnim partnerem. 18-letnia telefonistka Sandy mieszka z rodzicami. Zajmująca się fotografią singielka Betty nie może nigdzie na dłużej zagrzać miejsca. Codziennie w porze lunchu kobiety spotykają się w kawiarence. Pewnego razu Betty składa koleżankom propozycję urozmaicenia życia erotycznego poprzez spotkanie z mężczyzną do towarzystwa. Po wszystkim dziewczyny dzielą się wrażeniami.

TVP 1, 22:05, Prawo zemsty, thriller

Clyde Shelton jest przykładnym mężem i ojcem. Pewnego dnia jego żona i córka zostają brutalnie zamordowane. Zabójcy zostają szybko schwytani. Sprawę dostaje młody, ambitny prokurator, Nick Rice. Proponuje on jednemu z podejrzanych złagodzenie wyroku w zamian za zeznania przeciwko wspólnikowi. Po latach człowiek, który uniknął kary, zostaje zabity. Do morderstwa przyznaje się Clyde Shelton. Daje też do zrozumienia Rice`owi, że tylko on może powstrzymać go przed kolejnymi desperackimi działaniami.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie