Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Vincent chce nad morze, Cena prawdy, Dziennik cwaniaczka III)

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Vincent chce nad morze, Cena prawdy, Dziennik cwaniaczka III)
28.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2488

Feliks jest przekonany, że Wacek jest jego synem. Nie zamierza potwierdzać ojcostwa badaniami DNA. Mężczyzna dzieli się z szefową nową informacją. Zdenerwowana Bogna szykuje się do zdania mieszkania. Leszek i Agata odwiedzają gabinet Marczyńskiego. Grzechu robi im zdjęcie i pokazuje Bognie. Krzysztof dostaje potwierdzenie, że może zawrzeć związek małżeński.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1812

Wojtek jest w szoku, spotykając Żanetę na zawodach. Tym bardziej złości go fakt, że startuje ona z Nikitą. Robi żonie awanturę i każe jej wracać do domu. Igor nie zamierza pisać sprostowania, którego oczekuje jeden z członków zarządu gazety. Jeden z dziennikarzy proponuje Nowakowi kolejny kontrowersyjny temat. Zuza i Kamil otrzymują propozycję adopcji ośmioletniej dziewczynki. Dziecko jest poważnie chore.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 996

Hubert i Klara spotykają się z prawnikiem. Okazuje się, że Olgierd ma dowody na to, że jest niezdolny do pracy. Ma duże szanse, by sąd przyznał mu alimenty. Klara jest załamana. Hubert spotyka się z ojcem dziewczyny. Dochodzi do rękoczynów. Marta nie może znaleźć opieki dla Ewy, jest zmuszona zabrać córkę do pracy. Piotr informuje Martę, że Iga zaczęła rodzić. Bartek próbuje przygotować Walerię na spotkanie z rodzicami Asi. Prosi mamę, by uważała na swoje zachowanie.

dziennik cwaniaczka III

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1012

Mateusz i Antek zabierają do szkoły pistolet. Chcą zaimponować koledze, którego ojciec jest policjantem. Staszek wzywa Marka i Ewę do komisariatu. Kłopoty z dziećmi jednoczą zakochanych. W kawiarni Ewa pozwala, by Mostowiak ją pocałował. Anna nie rezygnuje z walki o miłość, próbuje namówić Marka na wspólny wyjazd nad morze. Barbara wraca z sanatorium. Lucjan nie ukrywa zazdrości. Naczelny kradnie pomysł na audycję autorstwa Kingi i Mirki. Dziewczyny topią smutki w alkoholu. Kwiatkowska przesadza z liczbą drinków.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.9

Beata zabiera Filipa z ośrodka opieki społecznej. Łukasz Wilecki wraca do Torunia. Danielowi nie udaje się przeprowadzić prostego zabiegu chirurgicznego. Orda jest załamany. Maks troskliwie zajmuje się Olgą. Wkrótce jej mąż przyjeżdża do Torunia. Alicja rozpoczyna pracę w nowym miejscu. Basia postanawia przeprosić Leona. Rozmowa kończy się pocałunkiem. Pracoholik Zbigniew Olecki zostaje przyjęty na oddział. Do szpitala trafia także młoda pacjentka z bólami brzucha.

CANAL+ Film, 20:00, Dziennik cwaniaczka III, komedia

Dla Grega Heffleya idealne wakacje to ulubiony napój, telewizor i joypad. Ojciec chłopca, Frank, postanawia zmusić go do wykorzystania wakacji na staż w swojej firmie. Greg robi wszystko, by uniknąć wysiłku. Przy okazji próbuje znaleźć sposób, żeby zbliżyć się do szkolnej koleżanki, Holly Hills. W realizacji pomysłów może liczyć na pomoc przyjaciela, Rowleya Jeffersona. Rodrick, starszy brat Grega, za każdym razem krzyżuje jego plany.

vincent chce nad morze

FilmBox Extra, 21:00 Miłość i Mary, komedia romantyczna

Mary jest wyrafinowanym cukiernikiem. Stara się utrzymać piekarnię, lecz pewnego dnia eksmisja, zmusza ją do zamknięcia biznesu. Kobieta postanawia wyjechać z narzeczonym, Brentem, do rodziny w Teksasie. Niestety, mężczyzna łapie alergię, która nie pozwala mu na podróżowanie. Mary postanawia zabrać do rodziny jego brata bliźniaka, który dopiero wyszedł z więzienia, i przedstawić do rodzinie jako narzeczonego.

FilmBox, 21:15, Vincent chce nad morze, dramat obyczajowy

Vincent cierpi na syndrom Tourette`a. Tylko matka jest jego bratnią duszą. Niestety, gdy umiera, zrozpaczony ojciec Vincenta nie wie, jak zająć się synem, i umieszcza go w zamkniętym ośrodku. Vincent nie czuje się w nim dobrze. Znajduje tam jednak dwoje przyjaciół, z którymi planuje ucieczkę - anorektyczkę Marie oraz cierpiącego na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne Alexandra. Pewnego dnia wyruszają kradzionym samochodem w podróż. Kierują się na włoskie wybrzeże, aby rozsypać tam prochy matki Vincenta, a tym samym spełnić jej ostatnie życzenie.

Polsat, 22:10, Cena prawdy, thriller

Rachel Armstrong jest dziennikarką waszyngtońskiego dziennika specjalizującą się w tematyce politycznej. Za sprawą agentki CIA Eriki van Doren kobieta dowiaduje się o nadużyciach gabinetu prezydenta USA. Okazuje się, że władze zamierzają manipulować informacjami wywiadowczymi w celu uzasadnienia przygotowywanego ataku na Wenezuelę. Rachel poświęca tej sprawie artykuł, licząc, że przyczyni się do upadku głowy państwa. Rozpętuje się afera sięgającą najwyższych szczebli władzy. Dziennikarka musi ujawnić źródło informacji albo trafi do więzienia.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie