Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Piła IV, Jesteś bogiem, Dziedzic maski)

Przedstawiamy propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na piątkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Piła IV, Jesteś bogiem, Dziedzic maski)
25.10.2013

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 995

W tajemnicy przed Walerią Stefan spotyka się z Oksaną i Saszą. Chłopiec lgnie do niego, widać, że bardzo się za nim stęsknił. Stefan zwierza się Kasi, że nie wie, co robić. Waleria nalega, by się rozwiódł, a Oksana prosi, by z tym zaczekał. Tomala kontaktuje się z Sabiną. Prosi o wysłanie mu paczki do aresztu. Kordian jest oburzony, gdy kobieta zgadza się spełnić prośbę majstra. Władek i Cieślakowie postanawiają wspomóc finansowo Sabinę, by mogła w terminie otworzyć salon. Klara odkrywa, że Olgierd założył w sądzie sprawę o alimenty.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 119,120

Kacper przygotowuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Razem z Zosią rozmawiają o strojach, zastanawiają się, co to jest grzech. Natalia i Ludwik próbują poradzić sobie z trudnymi pytaniami, a Kuba cieszy się, że ma za sobą przedkomunijne egzaminy i przygotowania. Dziadkowie zastanawiają się, jaki prezent kupić Kacperkowi. W mieszkaniu Tomka szykuje się wyjątkowa impreza. W pokoju Kacpra Natalia znajduje pisemko erotyczne. Stara się porozmawiać z chłopcem. Musi także zająć się Ludwikiem, który mógłby odmówić sobie wina. Gdy Tomek idzie na imieniny babci, Bolo prowadzi bujne życie erotyczne.

HBO, 19:00, Pięć filmów o szaleństwie, dramat obyczajowy

Bohaterowie wszystkich pięciu historii - Lucy, Grace, Allison, Eddie oraz Maggie - cierpią z powodu zaburzeń psychicznych, własnych bądź dotykających ich bliskich. Lucy to utalentowana studentka prawa, u której zdiagnozowano schizofrenię. Nastoletnia Grace musi poradzić sobie z osobowością dwubiegunową matki. Allison próbuje żyć normalnie pomimo choroby starszej siostry. Komik Eddie zmaga się z depresją. A Maggie powraca do domu z Afganistanu, cierpiąc na zespół stresu pourazowego.

jesteś bogiem

TVN 7, 20:00, Dziedzic maski, komedia

Rysownik Tim wraz z żoną Tonyą, synem Alveyem oraz psem Otisem wiodą beztroskie życie. Wszystko staje na głowie, gdy Otis znajduje maskę, która jej posiadacza zmienia w superbohatera. Zarówno Alvey, jak i Otis szybko odkrywają uroki znaleziska, sprowadzając na Tima kłopoty. Prawdziwe problemy zaczną się, gdy prawowity właściciel maski, Loki, będzie chciał ją odzyskać.

CANAL+,21:45, Jesteś bogiem, film biograficzny

W 1998 r. trzej przyjaciele z Mikołowa i Katowic - Magik, Rahim i Fokus, tworzą hip-hopowy zespół Paktofonika. Młodzi ludzie myślą o realizacji poważnych planów artystycznych. W październiku 1998 r. zostają wydane pierwsze piosenki grupy - `Priorytety`, `Ja to ja` i `Gdyby`. W grudniu 2000 r. ukazuje się płyta, nad którą muzycy pracowali dwa lata. `Kinematografia` zawiera utwór `Jestem bogiem` - najważniejszy w dorobku Paktofoniki. Kilka dni po premierze debiutu, 26 grudnia 2000 r. Magik popełnia samobójstwo.

Polsat, 22:00, Zombieland, czarna komedia

Ziemię podbili śmiertelnie niebezpieczni zombie. Niezdarny student, Columbus, jest przerażony faktem, że musi żyć w świecie opanowanym przez krwiożercze stworzenia. Tallahassee - wręcz przeciwnie. Z zacięciem morduje żywe trupy. Mężczyźni sprzymierzają się ze sobą oraz siostrami, Wichitą i Little Rock, by stawić czoła groźnym najeźdźcom.

drużyna potępionych

TVN, 22:00, Drużyna potępionych, film sensacyjny

Clay, Jensen, Roque, Pooch i Cougar, członkowie amerykańskiej jednostki sił specjalnych, zostają wysłani z tajną misją do Boliwii. Na miejscu okazuje się, że padli ofiarą intrygi uknutej przez tajemniczego wroga o imieniu Max. Gdy cudem udaje im się wyjść cało z opresji, postanawiają dowiedzieć się, dlaczego wysłano ich na pewną śmierć. Uznani za zmarłych żołnierze chcą zemścić się za doznane krzywdy i odzyskać dobre imię. Do zespołu wkrótce dołącza agentka Aisha, która wie, kim naprawdę jest Max i zna też miejsce jego pobytu.

Tele 5, 23:15, Mroki duszy, horror

Młoda mężatka Susan zaczyna cierpieć na zaburzenia psychiczne. Pewnej nocy budzi się jako Karen, pracownica domu pogrzebowego, którą prześladuje tajemnicza postać. Każdego ranka Karen odkrywa na ciele nowe ślady tortur. Mimo to wychodzi do pracy, w której maluje i ubiera zmarłych. Gdy kładzie się spać, przeobraża się w Susan, którą również zaczyna prześladować zagadkowa postać. Wkrótce kobieta nie potrafi rozróżnić, co jest jawą, a co snem.

TVP 1, 23:45, Piła IV, horror

Dwoje funkcjonariuszy FBI, agent Strahm i agentka Perez, przybywa do opuszczonego komisariatu, aby pomóc detektywowi Hoffmanowi w rozwiązaniu zagadki pozostawionej przez nieżyjącego mordercę, Jigsawa. Tymczasem miejscowy policjant, który dobrze poznał metody działania zabójcy, zostaje uprowadzony i wciągnięty w niebezpieczną grę. Agenci FBI ruszają na poszukiwanie porucznika Rigga. Niebawem wychodzi na jaw, że ktoś pomagał Jigsawowi w popełnianiu zbrodni. Podejrzenia padają na byłą żonę przestępcy, Jill.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie