Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Los Numeros, Ajami, Chłopaki też płaczą)

Oto, co przygotowały poszczególne stacje telewizyjne na czwartkowy wieczór z pilotem w ręku.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Los Numeros, Ajami, Chłopaki też płaczą)
24.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2487

Czesia żali się Grażynce na męża. Podejrzewa, że łączy go z Renatą coś więcej niż tylko interesy. Lubiczowa radzi, by obdarzyła Darka większym zaufaniem. Mimo próśb Elżbiety Beata decyduje się wrócić z Joachimem do Niemiec. Julia robi Krzysztofowi scenę zazdrości. Na prośbę Feliksa Wacek odbiera album ze zdjęciami po zmarłej ciotce Halinie. Podczas wspólnego oglądania zdjęć mężczyzna rozpoznaje matkę na fotografii. Leszek prosi Marczyńskiego o spotkanie.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1811

Żaneta i Nikita spotykają na trasie Mira i Wojtka podczas ostatniego treningu przed rajdem. Szulcowa chowa się na tylnym siedzeniu. Z ukrycia wysłuchuje złośliwości, jakimi obrzucają się Wojtek i Nikita. Kazik ma dość częstych wizyt Igora. Zaczyna szukać mieszkania dla siebie, Magdy i Julki. Magda kategorycznie odmawia przeprowadzki. Po przemyśleniu prosi Nowaka, by częściej zabierał Julkę do siebie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 994

Sabina jest załamana włamaniem do salonu. Kradzież sprzętu uniemożliwia jej otwarcie kosmetycznej części zakładu. Kordian podejrzewa, że Tomala stoi za napadem. Drugim podejrzanym jest Michał Jeleń. Iga proponuje Marcie, by na czas urlopu macierzyńskiego zastąpiła ją na stanowisku redaktor naczelnej `Kobiety`. Walawska mówi Dąbrowskiemu, że dostała propozycję pracy w innym miejscu. Stefan oświadcza się Walerii. Górka informuje Oksanę, że chce się rozwieść. Kobieta prosi go, by wstrzymał się z tym do czasu przyznania jej obywatelstwa.

Hotel 52

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 129

Justyna odwiedza Natalię na plebanii. Proponuje gospodyni, by poprowadziła kącik kulinarny w miejscowej gazecie. Natalia zgadza się, choć domownicy kpią z jej umiejętności. Tymczasem na komendę dzwoni wędkarz, informując, że nad rzeką znalazł ciało. Denat nie ma przy sobie dokumentów, ale ma charakterystyczne tatuaże.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 8

Do hotelu przyjeżdża 27-letnia Karolina w towarzystwie matki. Młoda kobieta jest w zaawansowanej ciąży. W restauracji odbędzie się jej ślub z Michałem. Karolina ma wątpliwości. Uroczystościami weselnymi zajmuje się Justyna Tańska, była partnerka Michała. Rozstali się, bo mieli inne plany na przyszłość. Gdy dochodzi do ich spotkania, okazuje się, że dawne uczucie nadal w nich żyje. Maria odwiedza Tomasza w pracy. Wyznaje mu miłość. Przyznaje się, że największym błędem jej życia było rozstanie z nim. Prosi o jeszcze jedną szansę.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 8

Matka przyjeżdża do Agaty pod pozorem kupna ubrań na pogrzeb. Stan zdrowia ojca Agaty nie przedstawia się najlepiej. Kobieta prosi córkę, żeby pojechała z nią do Kwidzyna i odwiedziła ojca. Agata definitywnie odmawia. Laura próbuje rozpocząć nowe życie - bez Karola. Na początek zmienia zamki w drzwiach. Karol usiłuje ją przebłagać. Wspierana przez Agatę i Alberta Laura nie ulega. Ola uważa, że nie wszystko stracone. Radzi Karolowi, jak przekonać Laurę. Stan emocji Laury wpływa na jej pracę.

chłopaki też płaczą

TVP 2, 20:40, Chłopaki też płaczą, komedia romantyczna

Peter Bretter jest muzykiem. Marzy o wystawieniu lalkowego musicalu o Drakuli poszukującym prawdziwej miłości. Jest w związku z Sarą Marshall, gwiazdą popularnego serialu kryminalnego. Pewnego dnia dziewczyna odchodzi. Peter za radą brata, Briana, wyjeżdża na wakacje do kurortu na Hawajach. Ma nadzieję wyleczyć złamane serce i zapomnieć o ukochanej. Okazuje się, że w tym samym hotelu wynajęli pokój Sarah i jej nowy partner, słynny rockman Aldous Snow. Cierpienie Petera dostrzega atrakcyjna recepcjonistka Rachel Jansen i postanawia mu pomóc.

TVN, 22:30, Los numeros, komedia

Historia policjanta, który wygrywa na loterii, ale zamiast otrzymać 17 milionów złotych, zostaje oskarżony o wyłudzenie. Kuba rozpoczyna śledztwo, aby rozwikłać zagadkę. Jest zdeterminowany, bo liczył, że wygrana rozwiąże jego problemy. Bohater stracił właśnie pracę w elitarnej jednostce i pół miliona złotych z policyjnej kasy. Jego sąsiadka, początkująca dziennikarka Ania, pomaga mu w sprawie.

TVP 2, 22:30, Ajami, dramat obyczajowy

W Ajami, jednej z dzielnic należącej do Tel Awiwu Jafy, mieszkają Żydzi, chrześcijanie i muzułmanie. Podzieleni narodowościowymi i religijnymi konfliktami zmagają się z biedą, która wielu popycha na drogę przestępstwa. W świecie pełnym przemocy starają się nie tylko przetrwać, ale również odnaleźć szczęście. Omar chce ochronić rodzinę przed gangiem. Malek stara się zebrać pieniądze na operację matki. Policjant Dando szuka zaginionego brata, a Arab Binj zostaje odrzucony przez społeczność, ponieważ związał się z Izraelką.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie