Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śpiewający detektyw, Ultimatum Bourne`a, Do diabła z miłością)

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Śpiewający detektyw, Ultimatum Bourne`a, Do diabła z miłością)
23.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2486

Beata odwiedza Małgosię. Korzystając z chwili, Jacek oświadcza żonie, że jest dla niego obcą osobą, a on nigdy nie zapomni krzywd, jakie wyrządziła jemu i córce. Darek wyznaje Czesi, od kogo pożyczył pieniądze. Po romantycznej kolacji oraz wspólnie spędzonej nocy Marczyński odwozi Alicję do pracy. Alicja odwiedza Pawła. Dzieli się spostrzeżeniami, jest zdumiona przemianą byłego męża. Lubicz wyznaje, że Andrzej odwiedził i jego.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1810

Zuza i Kamil podjęli decyzję o adopcji starszego dziecka. Czeka ich wizyta pracownic ośrodka adopcyjnego. Zuza prosi Kamila, by przyszedł punktualnie. Niemniej jednak Hoffer nie pojawia się na spotkaniu. Igor zaakceptował artykuł ukazujący nadużycia kolegi członka zarządu gazety. Zarząd żąda od niego sprostowania, grożąc zwolnieniem z pracy. Andrzej spotyka się z Izą u notariusza, by ostatecznie zakończyć współpracę z Bud-Maksem.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 993

Kostek nachodzi Ksenię i Jacka, nakazuje mężczyźnie trzymać się z dala od jego córki. Jeleń wycofuje zgodę na pracę Zuzy w agencji Izoldy. Dziewczyna jest załamana, zamyka się w sobie. Wszystko wskazuje na to, że minionej nocy przeżyła traumatyczne doświadczenie. Władek zwierza się Sabinie - boi się, że wyjazd Maćka do Ameryki źle wpłynie na ich związek. Małżeństwo Justyny i Norberta przechodzi kryzys. Chłopak nie może znaleźć pracy, nadal jest chorobliwie zazdrosny.

do diabła z miłością

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 534

Dobre nowiny docierają do Falkowicza - w Szwajcarii rozpoczną się oficjalne badania nad jego lekiem. Korzystając z dobrej passy, profesor proponuje Wiktorii, by się lepiej poznali. Chce walczyć o uczucie lekarki. Starzyński powierza Agacie kolejnego pacjenta, Olafa. Doktor Woźnicka odkrywa, że chory korzysta z pomocy bioenergoterapeuty Bernarda Kowena. Nieświadomy, że zostanie ojcem, Przemek zastanawia się nad wyjazdem za granicę, by pomagać chorym w Azji lub Afryce. Ola zaczyna staż na ginekologii.

TVP Kultura, 20:20, Jestem twój, dramat psychologiczny

30-letnia dentystka Marta jest w pracy wzorem profesjonalizmu, lecz w domu zachowuje się w sposób niezrównoważony. Odrzuca kochającego męża, który opuszcza dom. Pod wpływem impulsu wdaje się w romans z młodym kryminalistą Arturem. Efektem jednorazowego zbliżenia jest ciąża. Marta myśli o aborcji, ale w końcu decyduje się urodzić dziecko i oddać je do adopcji. Zakochany w kobiecie Artur nie zgadza się na taki obrót sprawy. Rozpoczyna walkę o dziecko. Tymczasem Martę odwiedza siostra, która od dawna podkochuje się w jej mężu.

TVP 2, 21:45, Do diabła z miłością, komedia romantyczna

Początkująca pisarka, Barbara Novak, przyjeżdża z prowincji do Nowego Jorku. W wydawnictwie `Banner House` podpisuje umowę na publikację dzieła lansującego tezę, że kobiety będą w pełni szczęśliwe dopiero wtedy, gdy skupią się na karierach zawodowych i zrezygnują z miłości. As dziennikarstwa ma przeprowadzić wywiad z Barbarą, ale przedkłada flirty ze stewardesami nad towarzystwo debiutujących pisarek. Gdy książka podbija świat, Catcher poświęca uwagę autorce. Postanawia ośmieszyć teorię, sprawiając, że panna Novak się w nim zakocha.

ultimatum bourne`a

Polsat, 22:05, Studenci, komedia

Trzej przyjaciele, Kevin, Carter i Morris, ukończyli liceum i zamierzają zapisać się na studia. Po załatwieniu wszelkich formalności na uniwersytecie postanawiają sprawdzić, jak wygląda prawdziwe studenckie życie. Chcą poznać nowych ludzi i zabawić się ze starszymi studentkami. Zbieg okoliczności sprawia, że chłopcy mają szansę uczestniczyć w najbardziej szalonych studenckich imprezach. Na jednej z nich Kevin poznaje piękną Kendall. Ta znajomość sprowadza jednak na niego same kłopoty. Na pomoc przyjacielowi spieszą pozostali kompani.

TVN, 22:30, Ultimatum Bourne`a, film sensacyjny

Ministerstwo Obrony przejmuje tajny program Treadstone nadając mu nazwę Blackbriar. Były agent, Jason Bourne (Matt Damon), dalej musi walczyć o przetrwanie. Znający tajemnice projektu stanowi ogromne zagrożenie dla dawnych zwierzchników.

Polsat, 00:05, Śpiewający detektyw, komedia muzyczna

Autor kryminałów Don Dark cierpi na rzadką chorobę skóry, w wyniku której trafia do szpitala. Cierpiąc katusze, wyżywa się na personelu, by w końcu odkryć, że istnieje lepszy sposób na ucieczkę od rzeczywistości. Podczas pracy nad scenariuszem opartym na własnej powieści zaczyna utożsamiać się z bohaterem książki i żyć fikcyjnym życiem detektywa, który prowadzi śledztwo w Los Angeles lat 50. A ponieważ fabuła powieści Darka zawiera traumatyczne wątki autobiograficzne, podróż do krainy wyobraźni jest również wyprawą w przeszłość pisarza.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie