Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blaszany bębenek, Hitman, Stone)

Oto propozycje poszczególnych stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blaszany bębenek, Hitman, Stone)
21.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2484

Lekarz stwierdza u Krystyny zapalenie opon mózgowych. Po wyjeździe Joachima Beata z powrotem przeprowadza się na Sadybę, ale źle się tu czuje. Chce wrócić do Niemiec. Elżbieta przekonuje Rafalskiego, by Jasiek zaprosił matkę. Ma nadzieję, że kontakt z dziećmi okaże się pomocny w odzyskaniu pamięci. Bogna wspomina mężowi o kłopocie z wynajmem mieszkania. Leszek postanawia upomnieć się u Marczyńskiego o pieniądze. Prosi o pomoc studentkę, która ma przekazać kopertę z żądaniem zwrotu zawłaszczonych pieniędzy. Grzechu obserwuje ich rozmowę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1808

Zuza jest rozczarowana wiadomością, że na adopcję niemowlęcia trzeba czekać ponad dwa lata. Jedyną możliwością skrócenia okresu oczekiwania jest adoptowanie starszego dziecka. Zuza i Kamil rozmyślają, jaką podjąć decyzję. Ewa jest zakochana w Bednarskim. Szczęśliwa odbiera od ukochanego czułe wiadomości. Niebawem dowiaduje się od Damiana, iż przyjęto ustawę, na której bardzo zależało Bednarskiemu. Ewa niezwłocznie go o tym zawiadamia.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 991

Zuza zgadza się spędzić wieczór z Ksenią i jej znajomymi - Jackiem i Radkiem. Okłamuje Ludmiłę, że idzie na urodziny do koleżanki. Gdy długo nie wraca, zaniepokojony Kostek rozpoczyna poszukiwania córki. Bartek prosi Walerię, by nie wtrącała się do jego związku z Asią. Lidka i Marcin zaczynają podejrzewać, że Asia jest w ciąży, dlatego tak bardzo zależy jej na szybkim zawarciu małżeństwa. Justyna zwierza się Joli, że Norbert zdecydował się na leczenie niepłodności. Gdy mąż odkrywa, że dziewczyna rozmawiała o tym z matką, urządza awanturę.

M jak miłość

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1010

Przed wyjazdem do Kanady Ala odwiedza bistro, by się pożegnać z Pawłem. W lokalu pojawia się kloszard, wyznaje, że widział włamanie, zgadza się złożyć zeznania. Bandyta, który napadł Jankę, wynajmuje opryszków, by zaatakowali Pawła. Kasia źle się czuje, kupuje w aptece testy ciążowe. Marcin odwiedza Agnieszkę, by zabrać rzeczy i oddać Olszewskiej klucze. Załamana po utracie ukochanego pani prokurator chce sięgnąć po narkotyki. Tomek ma zapewnić ochronę bogatej bizneswoman. Kobieta zgodziła się zeznawać przeciwko mafii.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.8

Maks i Alicja przechodzą kwarantannę po kontakcie z pacjentką chorą na SARS. Daniel i Florczyk mają pretensje do asystenta Karkoszki. Filip otrzymuje skierowanie do domu opieki i wyjeżdża z Torunia. Beata chciałaby się nim zająć, lecz Leon nie zgadza się przyjąć chorego chłopaka. Bosak i Florczyk wyjeżdżają na targi sprzętu medycznego. Para świetnie się bawi we własnym towarzystwie. Torzewska pod wpływem impulsu całuje Leona. Ratując życie kobiecie, podczas cesarskiego cięcia Wanat wykonuje histerektomię. Mąż pacjentki zamierza pozwać szpital.

Polsat, 20:10, Hitman, film sensacyjny

Agent 47 jest wychowankiem międzynarodowej agencji kształcącej płatnych zabójców. Umiejętności zdobywał od małego, ćwicząc posługiwanie się nożem, strzelanie z broni palnej i podkradanie się do ofiary. Po latach szkolenia jest jednym z najlepszych w swoim fachu. ICA zleca mu zlikwidowanie rosyjskiego polityka. W Sankt Petersburgu agent 47 oddaje precyzyjny strzał do Michaiła Belikowa. Operacja kończy się pomyślnie, ale po wykonaniu zadania mężczyzna dowiaduje się, że ktoś go widział. Świadkiem jest prostytutka Nika Boronina.

stone

TVP Kultura, 20:20, Blaszany bębenek, dramat wojenny

Oskar przychodzi na świat w 1923 roku w Gdańsku. Nie wiadomo kto, był jego ojcem, czy mąż Agnieszki, niemiecki mieszczanin Alfred Matzerath, czy przyjaciel domu, Kaszub Jan Broński. W dniu trzecich urodzin chłopiec zdecydował, że nie będzie dalej rosnąć. Subiektywne przeżycia Oskara mieszają się z faktami historycznymi, jak np. obrona Poczty Polskiej i wejście Armii Czerwonej do spalonego Gdańska. Wszystko poprzedza prolog sięgający roku 1899.

Polsat, 22:00, Stone, thriller

Jack Mabry jest kuratorem sądowym, który odlicza dni do emerytury. Jednym z jego ostatnich zadań ma być sprawa Geralda Creesona, znanego jako `Stone`. Chłopak odsiaduje wieloletni wyrok i liczy na przedterminowe zwolnienie. Wierzy, że uda mu się przekonać funkcjonariuszy sądowych o postępach w resocjalizacji. Jack wie, że więźniowie nie zawahają się przed niczym, by odzyskać wolność. Okazuje się, że `Stone` knuje intrygę, w której ma zamiar wykorzystać dwa największe atuty: talent do manipulowania ludźmi i piękną żonę.

TV Puls, 23:50, Rekrut, thriller

James Clayton, zaliczany do grona najwybitniejszych absolwentów amerykańskich wyższych uczelni, otrzymuje propozycję pracy od wieloletniego agenta CIA, Waltera Burke`a. Zanim nowy pracownik wkroczy do akcji, czeka go długie i żmudne szkolenie. James przechodzi bez zarzutu wszystkie testy. Ostatni z nich okazuje się najtrudniejszy. Zadanie polega na wykryciu szpiega działającego wśród pracowników agencji. Tym razem nie ma wypełniania podręcznikowych ćwiczeń, wszystko dzieje się naprawdę, a stawką jest życie przyszłego agenta.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2013 21:59
Nie oglądajcie Blaszanego Bębenka. Ja oglądałam ten obrzydliwy film, czekając na jakąś mądrą puentę, ale się nie doczekałam, a obrzydzenie tym filmem wraca mi na samo jego wspomnienie. Reżyser wykazał się nieopisaną wyobraźnią w pokazywaniu tego, co najbardziej wzbudza wstręt i odrazę. Nie oglądajcie tego filmu!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie