Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ki, Moja super eksdziewczyna, Niesamowici bracia Bloom)

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ki, Moja super eksdziewczyna, Niesamowici bracia Bloom)
17.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2483

Paweł odwiedza żonę w szpitalu. Dowiaduje się, że jej stan nagle się pogorszył i umieszczono ją w izolatce. Elżbieta bardzo stara się pomóc córce przywrócić pamięć, opowiada jej o rodzinie, pokazuje zdjęcia, ale skutki są mierne. Po rozmowie z Joachimem Beata informuje Chojnicką, że jeśli nie nastąpi poprawa pamięci, to wkrótce wyjedzie do Niemiec. Bogna ma kłopot - spółdzielnia, od której wynajmuje lokal, nie chce przedłużyć z nią umowy. Spóźniony Darek dostaje ostrą reprymendę od Moniki. Humor poprawia mu pojawienie się Renaty w lokalu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1807

W redakcji wyszło na jaw, że Basia i Kinga są przyjaciółkami, co diametralnie zmienia nastawienie redaktorów do nowej koleżanki. Monika prosi Żanetę i Ewę, żeby przekonały Damiana do jej udziału w reklamie. Cieślik ulega namowom kobiet. Ada jest bardzo zadowolona, że oboje z mężem mają pracę w Warszawie. Entuzjastycznie opowiada Weronice o planach wynajęcia mieszkania.

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 989

Bartek oznajmia matce, że żeni się z Asią. Przyszła synowa nie podoba się Walerii. Kobieta postanawia spotkać się z dziewczyną i dowiedzieć się, dlaczego tak jej pilno do zawarcia małżeństwa. Marta musi iść do pracy, ale nie ma z kim wysłać Ewy na szkolne przedstawienie. Prosi Roberta o pomoc. Jest zaskoczona jego chłodnym podejściem do rozwodu. Rozkojarzona popełnia w pracy szereg błędów. Dąbrowski jest na nią wściekły. Rada pedagogiczna ma zdecydować, jaką karę dostaną Łukasz i Oskar.

2XL

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 128

Wiktor Rotman, właściciel księgarni, odkrywa w domu zwłoki sławnego aktora, Tomasza Bizonia vel Thomasa Bisonia. Policjanci znajdują także nieprzytomną Irenę Mańkowską, nauczycielkę z gimnazjum. Kobieta trafia do szpitala. Nocul przesłuchuje Wiktora. Następnego dnia wspólnie z Możejką jadą porozmawiać z Ireną, u której stwierdzono zatrucie alkoholowe. Okazuje się, że kobieta przed laty była zaręczona z Tomaszem. Twierdzi, że złamał jej życie i uciekł do Ameryki. Nauczycielka zostaje zatrzymana pod zarzutem zabójstwa.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 7

W hotelu meldują się przystojny biznesmen Maciej Knapik oraz jego kochanka, Joanna. Intymną atmosferę psuje telefon od matki Joanny. Alina zachorowała i potrzebuje pomocy. Okazuje się, że to kłamstwo. Kobieta czeka, aż córka opuści hotel, aby spotkać się z Maćkiem. Andrzej rozmawia z Arturem na temat zmian, które chciałby wprowadzić w hotelu. Planuje sprawdzić wiarygodność Kubackiego, zanim nawiąże z nim współpracę. Łukasza odwiedza dziennikarka pisma młodzieżowego z zamiarem przeprowadzenia wywiadu i zorganizowania sesji zdjęciowej.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 7

Laura trafia na dywanik do szefa. Dariuszowi daleko do wyrozumiałości. Zabawska musi walczyć o pozycję w firmie. Kobieta cieszy się, że między nią a Karolem dzieje się coraz lepiej. Niestety, przyłapuje go na kawie z Martą. Żąda od męża, żeby się wyprowadził. Agata przyznaje się Robertowi, dlaczego nie powiedziała mu prawdy o wyjeździe. Jej myśli zajmuje informacja o ojcu, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Matka prosi ją, by zapomniała o wzajemnych animozjach i go odwiedziła. Agata nie wie, co zrobić.

moja super eksdziewczyna

TVP 2, 20:40, Moja super eksdziewczyna, film SF

Losy świata zależą od obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami Jenny Johnson. Jednak choć G-Girl z łatwością ratuje Nowy Jork przed katastrofą, marzy o domku z ogródkiem i mężu. Gdy spotyka idealnego mężczyznę, robi wszystko, by go w sobie rozkochać. Matt Saunders, początkowo zachwycony temperamentem dziewczyny, okazuje się za słaby na taki związek. Porzuca Jenny dla koleżanki z pracy. Wkrótce przekonuje się, jaką mocą dysponuje jego eksdziewczyna. Jedyną szansą na uniknięcie jej zemsty wydaje się odnalezienie profesora Bedlama.

TVP 1, 22:25, Niesamowici bracia Bloom, film przygodowy

Osieroceni bracia Stephen i Bloom już jako dzieci wykazują smykałkę do oszustw. Inicjatorem akcji oraz autorem scenariuszy przekrętów jest Stephen. Bloom musi postępować dokładnie według jego wytycznych. Okradanie bogaczy wymaga podróżowania po świecie. Z czasem Bloom zaczyna mieć dość takiego stylu życia. Wchodząc w role przygotowane przez brata, nie jest w stanie określić, kim jest. Ucieka od Stephena i wyjeżdża do Czarnogóry. Brat odszukuje go, przekonuje do popełnienia ostatniego wspólnego oszustwa. Ofiarą ma być bogata i piękna Penelope.

TVP 2, 22:30, Ki, film obyczajowy

Kinga, z upodobaniem skracająca imiona własne i znajomych, ucieka od agresywnego partnera, zabierając ze sobą synka, Piotrusia. Wprowadza się do przyjaciółki. Nie zamierza rezygnować z uroków życia. Bez oporów angażuje znajomych do opieki nad dzieckiem, aby móc bawić się z przyjaciółkami w klubach. Nieustannie zmagając się z problemami finansowymi, co miesiąc odwiedza ośrodek pomocy społecznej. Marząc o karierze artystycznej, zaczyna pracować nad wideoinstalacją przedstawiającą sytuację kobiety samotnie wychowującej dziecko.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2013 19:54
'Ki' to najbardziej irytujący film,jaki oglądałam
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo