Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pewnego razu w Rzymie, Mroczny Rycerz, Grudniowi chłopcy)

Sprawdź, co możesz obejrzeć w telewizji dziś wieczorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Pewnego razu w Rzymie, Mroczny Rycerz, Grudniowi chłopcy)
16.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2482

Chojniccy zgadzają się zostać świadkami nowożeńców. Synowie Michała planują zakup specjalnego prezentu ślubnego dla mamy. Pieniądze mają pochodzić z aukcji zabawek. Beata wypytuje Elżbietę o dawne życie. Chce zrozumieć motywy swojego postępowania - zerwanie kontaktu z rodziną, a zwłaszcza z dziećmi. Darek wyznaje Czesi, że pożyczył pieniądze, aby zrealizować pierwszą dostawę żywności z Włoch. Arkadiusz opowiada Grażynce o pobycie w Brzezinach. Uważa, iż związku z Łucją nie da się już uratować. Agnieszka postanawia napisać petycję.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1806

Ewa spędza upojną noc z Bednarskim. Mężczyzna odwozi ją na Wspólną i czule żegna. Hofferowa jest zachwycona. Weronika pierwszy raz zostawia Kacperka pod opieką Ady. Podczas pracy Roztocka jest bardzo niespokojna o synka. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do siostry. Basia rozpoczyna pracę w redakcji. Kinga zapoznaje ją z zespołem. Obie kobiety udają, że nic ich nie łączy.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 988

Alina chce spędzać z wnukiem więcej czasu, nieproszona udziela Kasi porad wychowawczych. Gdy Górka próbuje delikatnie dać jej do zrozumienia, że ma już tego dość, Rybińska urządza jej awanturę. Wypadek Eryka przekreśla szanse udziału Natalii w turnieju. Dziewczyna jest zawiedziona. Wyznaje Magdzie, że będzie jej brakowało treningów, adrenaliny i emocji. Jola jest załamana niskimi zyskami, które przynosi hotel dla psów. Konstancja odwiedza Janka, oferuje mu udostępnienie ogrodu, gdzie będzie mógł przyjmować klientów.

pewnego razu w rzymie

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 533

Do szpitala trafia Stefan Otręba, pacjent, który czeka na operację przepukliny. Mężczyzna próbuje zmusić chirurgów, by przyspieszyli wykonanie zabiegu, posuwa się do szantażu. Żona chorego wręcza doktor Rudnickiej kopertę z pieniędzmi. Później oskarża Ninę o wzięcie łapówki, grozi, że nagłośni sprawę w mediach, jeśli lekarka nie załatwi szybkiej operacji. Przemek zabiera Olę na randkę. Klaudia jest pewna, że Ola planuje usunąć ciążę, robi wszystko, by przyjaciółkę powstrzymać. Agata zaczyna pracę w klinice Starzyńskiego.

TVN 7, 20:00, Droga do szczęścia, film obyczajowy

USA, lata 50. XX w. April i Frank Wheelerowie są z pozoru szczęśliwym małżeństwem mieszkającym z dwójką dzieci na przedmieściach w stanie Connecticut. Oboje nie mogą pogodzić się z faktem, że zostali wtłoczeni w bezbarwną małomiasteczkową społeczność. April często wraca wspomnieniami do dni, kiedy mogła wybrać karierę aktorską. Frank ma dobrze płatną, lecz nudną pracę. Przeciętność rodzi w nich frustrację i zaczyna niszczyć wzajemne uczucie. Zdeterminowana April proponuje mężowi przeprowadzkę do Paryża.

TVP 2, 21:45, Pewnego razu w Rzymie, komedia romantyczna

Beth Harper to odnosząca sukcesy kuratorka sztuki z Nowego Jorku. Jednak jej życie osobiste nie układa się równie dobrze. Pewnego dnia Beth wyjeżdża do Rzymu na ślub siostry. Tam zakochuje się w jednym z gości weselnych, uroczym reporterze Nicku. Niestety, wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie odwzajemnia jej uczuć. Kobieta zabiera kilka monet z fontanny di Trevi, która przez turystów zwana jest fontanną miłości. Po powrocie do USA Beth ze zdumieniem odkrywa, że nagle obok niej zaczyna kręcić się pokaźna grupa adoratorów.

mroczny rycerz

Polsat, 22:05, Kto pierwszy ten lepszy, komedia romantyczna

Joe Tyler był niegdyś wziętym adwokatem. Obecnie zajmuje się dostarczaniem dokumentów procesowych osobom, które nie spieszą się z ich odebraniem. Szef zleca mu zawiezienie papierów rozwodowych Sarze Moore, żonie i wspólniczce teksaskiego bogacza. Operacja przebiega pomyślnie. Choć piękna pani Moore dokumenty odbiera, nie zamierza dzielić się z `przyszłym byłym` wspólnie zarobioną fortuną. Składa Joemu ofertę: jeśli uznają dostarczenie dokumentów za niebyłe i Sara będzie mogła pierwsza wystąpić o rozwód, on dostanie milion dolarów.

TVN, 22:30, Mroczny Rycerz, film sensacyjny

W Gotham City wciąż jest niebezpiecznie. Mimo iż Batman z pomocą porucznika Jima Gordona i prokuratora okręgowego Harveya Denta zdołali rozbić najgroźniejsze organizacje przestępcze, na horyzoncie pojawia się nowy, szczególnie niebezpieczny wróg, znany mieszkańcom jako Joker. Ten przebiegły i bezwzględny psychopata zamierza doprowadzić miasto do anarchii, a Batmana zmusić do przejścia na ciemną stronę mocy i sprawić, by stał się złoczyńcą wszechczasów.

TVN 7, 23:30, Grudniowi chłopcy, dramat obyczajowy

Australia, lata 60. XX w. Czterej chłopcy z sierocińca wyjeżdżają na wakacje nad morze. Gdy okazuje się, że mieszkające tam młode małżeństwo zamierza adoptować jednego z nich, dzieci zaczynają rywalizować o to, by zostać wybranym, co wystawia ich przyjaźń na ciężką próbę. Najstarszy z bohaterów, Maps, musi wybrać pomiędzy dorastaniem a byciem opiekunem pozostałych chłopców.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo