Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Mleko, Pogoda na jutro, Negocjator)

Oto streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Mleko, Pogoda na jutro, Negocjator)
15.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2481

Feliks wspomina dzieciństwo i zmarłą ciocię Halinkę, która się nim opiekowała. Jest mu wstyd, że liczył na spadek. Nie ma pomysłu, jak wytłumaczyć się Wackowi z obiecanego przypływu gotówki na kampanię promocyjną. Agnieszka drąży sprawę nielegalnej wycinki drzew. Interweniuje w resorcie środowiska. Beata i Joachim spotykają się z Jackiem w sprawie ustalania warunków rozwodu. Kinga i Mariusz proszą, by Zyta i Michał zostali świadkami na ich ślubie, który odbędzie się w Zamościu.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1805

Między Zuzą a Kamilem dochodzi do różnicy zdań w sprawie przedstawienia sfałszowanego zaświadczenia w ośrodku adopcyjnym. Zuza chce zataić chorobę. Kamil nie zamierza oszukiwać. Między Hofferami dochodzi do kłótni. Ewa i Bednarski wyjeżdżają na wystawę róż. Podczas podróży Hofferowa jest zdenerwowana, lecz Tomasz szybko zyskuje jej zaufanie. Zimińscy martwią się o Olę. Postanawiają spotkać się z jej terapeutą, by dowiedzieć się, jak pomóc córce.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 987

Julita składa rezygnację z funkcji dyrektora. W trakcie wizytacji w szkole kuratorka odkrywa szereg zaniedbań, których dopuściła się następczyni Anny. Prosi, by Marczakowa wróciła na dawne stanowisko. Nazajutrz ma się odbyć turniej z udziałem Natalii i Eryka. Magda, Krzysztof, Bogdan i Irek wspierają dziewczynę, zamierzają jechać z nią do Wrocławia. Kilka minut przed wyjazdem Dagmara przynosi Natalii złe wieści. Norbert robi się coraz bardziej zazdrosny o Daniela, z którym jego żona spędza dużo czasu. Żąda, by Justyna zwolniła się z Feel Good.

barwy szczęścia

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1009

Marta zaczyna pracę w kancelarii. Spotyka się z Wiktorem Żakiem. Jej pierwszym klientem jest Lubiński. Po wizycie w kancelarii Robert odwiedza Kingę, opowiada przyjaciółce o dramacie, który doprowadził do rozwodu. Okazuje się, że mężczyzna miał synka. Chłopiec zginął w wypadku, a Lubiński, który prowadził pojazd, obwinia się o jego śmierć. Krystyna i Wojciech nadal mieszkają na Deszczowej. Filarski ma wyrzuty sumienia, chce się przyznać do tego, że zaprószył ogień. Policja ustala, że doszło do podpalenia, podejrzewa o to właścicieli domu.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.7

Tośka nawiązuje coraz bliższe relacje z Agatą. Mecenas Przybysz zajmuje się sprawą o zabójstwo, w której jest oskarżycielem posiłkowym. Okońska prowadzi sprawę z ramienia prokuratury. Wiele wskazuje na winę oskarżonego, Tadeusza Beredy, przeciwko któremu występuje syn, Michał. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżony to były prokurator. Dębski towarzyszy umierającemu ojcu. Po powrocie do Warszawy broni agenta ABW Radosława Borowczyka. Andrzej ma do przekazania Agacie ważne wieści. Pod jej nieobecność zaprzyjaźnia się z Tośką.

Polsat, 20:10, Negocjator, film sensacyjny

Danny Roman jest najlepszym policyjnym negocjatorem w Chicago. W wyniku intrygi zostaje jednak oskarżony o zamordowanie kolegi i zdefraudowanie pieniędzy z policyjnego funduszu. Zdesperowany Danny, chcąc udowodnić, że jest niewinny, barykaduje się wraz z zakładnikami w budynku wydziału wewnętrznego policji. Jedyną osobą, która może mu pomóc, jest inny negocjator, Chris Sabian.

mleko

Kino Polska, 22:15, Pogoda na jutro, komediodramat

Opowieść o współczesnej Polsce widzianej oczami outsidera. Po 17 latach spędzonych za murami klasztoru były nauczyciel i działacz Solidarności powraca do świata i porzuconej niegdyś rodziny. Czas jednak nie stał w miejscu i nic nie jest takie jak dawniej. Zmienił się ustrój, zmienili ludzie, panują nieznane obyczaje. Były mnich nie może odnaleźć wspólnego języka z żoną i dziećmi. Syn zajął się polityką, starsza córka jest gwiazdą programu reality-show, a młodsza dzieli czas między komputer i narkotyki.

TVN 7, 23:25, Bagno, horror

Claire Holloway pisze mroczne książki dla dzieci. Inspiracje czerpie z dręczących ją koszmarnych snów i wizji. Niespodziewanie to, co do tej pory wydawało się tylko wytworem jej wyobraźni, staje się rzeczywistością. Gdy za radą lekarza Claire wyjeżdża odpocząć na wieś, fantasmagorie doprowadzają ją do opuszczonego domu na skraju bagna. Budynek wygląda dokładnie tak jak ten, który widywała we śnie. Okazuje się, że tajemniczy dom nawiedzają duchy. Co więcej, obecność demonów wiąże się nierozerwalnie z jej przeszłością, z której niewiele pamięta.

TVP Kultura, 00:20, Mleko, dramat obyczajowy

Po ukończeniu szkoły średniej Yusuf wraca na rodzinną prowincję. Jego pasją jest pisanie wierszy, powołaniem okazuje się jednak praca w gospodarstwie, które prowadzi jego samotna matka. Zamiast poświęcić się poezji, Yusuf musi sprzedawać mleko i wyrabiane ręcznie sery. Matka Yusufa, która wciąż jest atrakcyjną kobietą, chce na nowo ułożyć sobie życie. Kiedy wdaje się w romans z zawiadowcą stacji, Yusuf czuje się zdradzony. Kroplą, która przelewa czarę goryczy, jest dla niego powołanie do wojska.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie