Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Margaret, Pod kreską, Rozpalić ogień)

Sprawdź, co przygotowały stacje telewizyjne na poniedziałkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Margaret, Pod kreską, Rozpalić ogień)
14.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2480

Feliks wybiera się na pogrzeb cioci Halinki. Beata martwi się, że nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom emocjonalnym rodziny, przede wszystkim dzieci. Elżbieta rozmawia z córką o przyszłości rodzinnej apteki, którą mogłaby jej przekazać. Beata przypomina, że związana jest z Joachimem, który ma praktykę lekarską w Niemczech i na pewno z niej nie zrezygnuje. Chce porozmawiać z Jackiem o rozwodzie. Miłosz w towarzystwie ojca ponownie spotyka się z przedstawicielem firmy mającej zorganizować wesele. Młody Kazuń jest przerażony.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1804

Kamil dowiaduje się, że sądowne przyznanie praw do adopcji nosicielce wirusa HIV jest wykluczone. Zuza jest zdruzgotana. Wkrótce oznajmia mężowi, że wyjściem z sytuacji jest uzyskanie sfałszowanego zaświadczenia lekarskiego. Oczekuje, że Kamil zdobędzie potrzebny dokument. Basia jest zdenerwowana czekającą ją rozmową w sprawie pracy w wydawnictwie Kingi. Reżyser castingu, na którym Monika była z Kasią, proponuje Monice udział w kampanii reklamowej.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 986

Po próbie samobójczej Kinga trafia do szpitala. Anna podnosi na duchu załamaną dziewczynę, a jej matce obiecuje, że prześladujący ją chłopcy zostaną ukarani. Julita zaczyna upatrywać w Annie wroga, który chce ją pozbawić stanowiska. Władek gniewa się na Maćka, który nie chce przyjąć pracy w Biomerze. Gdy partner Cieślaka zmienia zdanie, na drodze staje kolejna przeszkoda. Justyna ma dosyć wtrącania się Joli w jej życie. Obrażona Kozłowska postanawia się od niej wyprowadzić. Norbert i Justyna decydują się zostać w Polsce.

Rozpalić ogień

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1008

Kinga szykuje się do ważnego wywiadu - pierwszego w nowej pracy. Od rana ma kłopoty. Najpierw psuje się jej komputer, później odkrywa, że nie ma z kim zostawić Lenki. Nowy sąsiad, Lubiński, ratuje Kingę z opresji. Okazuje się, że on również potrzebuje pomocy. Filarski postanawia odzyskać miłość Krystyny. Za pomocą zimnych ogni ojciec Kingi chce wyznać byłej żonie uczucia. W Grabinie Mateusz z Antkiem ukrywają w lesie broń należącą do Janki. Syn Ewy wraca do kryjówki, by wystrzelić z pistoletu.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.7

Orda poddaje się intensywnej rehabilitacji. Daniel jest zmęczony kontaktem z Karkoszką, który chce, by lekarz donosił mu o wszystkim, co się dzieje w szpitalu. Jivan zostaje ponownie wezwany do szkoły Antka. Maks postanawia, że Olga po wyjściu ze szpitala zamieszka u niego. Rojko jest szczęśliwa. Związek Kellerów wisi na włosku. Piotr nie chce, aby ktokolwiek dowiedział się o jego romansie z Magdą. Lekarze zajmują się nastolatkiem, który zatruł się grzybami. Basia zaczyna pracę na oddziale chirurgicznym. Beata zaprzyjaźnia się z Filipem.

TVN 7, 20:00, Rozpalić ogień, thriller

Afryka Południowa, lata 80 XX w. Patrick jest jednym z wielu czarnoskórych Afrykańczyków pracujących w rafinerii, ale należy do mniejszości, która stara się trzymać z daleka od polityki. Woli spędzać czas z ukochaną żoną, Precious, lub grając w piłkę. Pewnego dnia mężczyzna zostaje niesłusznie oskarżony o sabotaż i trafia do aresztu. Gdy wychodzi na wolność, okazuje się, że Precious była torturowana. Jego stosunek do lekceważonej polityki się zmienia. Patrick wstępuje do ANC i jako radykalny aktywista wypowiada walkę białym.

Punisher

CANAL+ Film, 20:00, Pod Kreską, dramat obyczajowy

Paul Keller zarządza funduszami powierniczymi. Jest uzależniony od hazardu. Gdy okazuje się, że jego pomyłka kosztowała firmę miliony, zostaje zwolniony z pracy. Razem z żoną, Vicky, przeprowadzają się do Brooklynu. Paul poznaje Marina, geniusza matematycznego, który ma kłopoty finansowe. Mężczyźni zaprzyjaźniają się i postanawiają założyć firmę bukmacherską.

Polsat, 20:10, Punisher, film sensacyjny

Frank Castle jest tajnym agentem FBI i byłym członkiem sił specjalnych. Jako agent brał udział w wielu niebezpiecznych akcjach. Nadszedł czas, by popracować za biurkiem, z dala od groźnych przestępców. Wydaje się, że nareszcie będzie mógł nadrobić stracone lata i poświęcić się rodzinie. Nieoczekiwanie świat Franka wali się w gruzy. W wyniku gangsterskich porachunków zostają zamordowani jego żona i syn. On sam cudem uchodzi z życiem. Od tego momentu jego celem staje się zemsta. Pod pseudonimem Punisher rozpoczyna prywatną wojnę z bezprawiem.

CANAL+ Film2, 22:50, Margaret, dramat obyczajowy

17-letnia Lisa Cohen mieszka w Nowym Jorku i cieszy się beztroskim życiem. Pewnego dnia jest świadkiem wypadku, w którym ginie kobieta. Choć Lisa nie jest zamieszana w tragedię, stopniowo nabiera przekonania, że jest współodpowiedzialna za śmierć ofiary. Żeby uciszyć wyrzuty sumienia, próbuje działać. Ingeruje w rodzinne sprawy zmarłej i szuka kontaktu z kierowcą, który brał udział w wypadku. Matka, Joan, oraz nauczyciel, pan Aaron, wspierają ją w tych działaniach.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie