Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny IV, Underworld, Shrek II)

Brak planów na dzisiejszy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny IV, Underworld, Shrek II)
11.10.2013

TVP 2 , 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 985

Beata i Zbyszko boją się, że gdy Władek obejmie stanowisko po Wareckim, zwolni ich z pracy i zatrudni kolegów. Kosecki zaskakuje Cieślaka - proponuje mu, by przyjął Maćka do pracy w zespole. Anna interweniuje w sprawie dręczonej wulgarnymi SMS-ami Kingi, żąda ukarania Oskara i Łukasza. Julita próbuje zatuszować sprawę. Przez asekuranckie zachowanie nowej dyrektorki dochodzi do tragedii. Alina zaskakuje Kasię informacją, że postanowiła przeprowadzić się do Warszawy, by pomóc jej w opiece nad małym Ksawerym.

TVP 2, 20:45, Rodzinka.pl, odc. 115,116

Poprzez wizualizację dobrej oceny Kacper szykuje się do sprawdzianu. Kuba nie uczy się języka polskiego, popełnia błędy w hasłach manifestacyjnych na WOS. Tomek wymiguje się od zakupów. Ukradkiem wyjada zapasy z lodówki. Wysłuchuje opowieści ojca i Marka na temat studenckiego życia. Chłopcy udają, że nie umieją woskować auta. Potem wrzucają na YouTube filmik z upadkiem Ludwika. Tomek tęskni za pełnym jedzenia domem rodzinnym.

TVN 7, 20:00, Dziewczyny z drużyny IV, komedia

Dwie rywalizujące drużyny z przeciwległych wybrzeży USA spotykają się na obozie dla cheerleaderów, którego finałem ma być wielki turniej. Dla zespołu Sharks przewodzonego przez Carson to ważna konfrontacja. Po przybyciu na Florydę Carson okazuje zainteresowanie Pennowi, który także nie pozostaje obojętny na wdzięki jasnowłosej kapitan. Wieczorem, gdy dziewczyny z zespołu wychodzą, liderka zostaje, aby trzymać pieczę nad powierzoną drużynie pałeczką szczęścia. Nieoczekiwanie zjawia się Penn i wyciąga Carson do miasta. Niepilnowany totem ginie.

Niczego nie żałuję - Edith Piaf

TVN, 20:00, Shrek II, film animowany

Shrek i jego żona, księżniczka Fiona z królestwa Zasiedmiogórogrodu, otrzymują zaproszenie od rodziców panny młodej. Teściowie pragną poznać męża i wybawiciela córki, nie wiedzą jednak, że jest nim ogr. Shrek ma wątpliwości, czy ich widok ucieszy teściów, ale ulega prośbom Fiony i we troje - razem z osłem - wyruszają w podróż. Po przybyciu na miejsce spełniają się najgorsze obawy Shreka. W dodatku Wróżka Chrzestna, która przed laty zawarła z królem umowę, na mocy której Fiona miała poślubić jej syna, zrobi wszystko, by wyswatać syna z królewną.

TV 4, 20:00, Zakręcony, komedia

Dobroduszny, lecz nierozgarnięty, komputerowiec Elliot kocha się w koleżance z pracy, Alison. Dziewczyna jednak nie zwraca na niego uwagi. Pewnego wieczoru Elliot spotyka w barze niezwykle ponętną kobietę, która okazuje się być władczynią piekieł. Diablica obiecuje, że w zamian za duszę Elliota spełni jego siedem życzeń. Mężczyzna postanawia zaprzedać się złemu duchowi i w ten sposób zdobyć serce Alison. Okazuje się, że spełnienie życzeń, które miało mu przynieść szczęście, zamienia jego życie w koszmar.

TVP Kultura, 20:20, Niczego nie żałuję - Edith Piaf, film biograficzny

Mała Edith, porzucona przez matkę, trafia pod opiekę babci - właścicielki domu publicznego, a potem ojca - podrzędnego artysty cyrkowego. By wydobyć się z nędzy, zaczyna śpiewać na ulicy. Ma na koncie kilka nieudanych związków, a przed sobą doskonale zapowiadającą się karierę piosenkarki. Życie nie szczędzi jej kolejnych cierpień - przed Edith dramatyczna walka z rakiem. Ostatnie dwa lata życia upływają słynnej śpiewaczce na uzależnieniu od alkoholu i morfiny.

zabójcze ciało

Polsat, 22:00, Zabójcze ciało, czarna komedia

Devil`s Kettle, miasteczko w stanie Minnesota. Uczennice liceum - Jennifer Check i Anita `Needy` Lesnicky, przygotowują się do balu maturalnego. Czarnowłosa Jennifer jest pięknością, która może rozkochać w sobie każdego chłopaka. `Needy` to zakompleksiona blondynka z wadą wzroku. Pewnego dnia przyjaciółki idą na występ zespołu rockowego. Gdy podczas koncertu wybucha pożar, Jennifer zostaje porwana przez wokalistę grupy. Dziewczyna ma być złożona w ofierze diabłu, ale okazuje się, że nie jest dziewicą. W jej ciało wstępuje demon.

TVP 1, 22:20, Underwold, thriller

Na Ziemi od 600 lat trwa wojna wampirów z wilkołakami. Stawką jest panowanie nad pewnym miastem, a w przyszłości nad światem. Ludzie zostawiają monstra w spokoju dopóty, dopóki do jednej z bitew zwaśnionych stron nie dostaje się student medycyny, Michael Corvin. Chłopak staje się obiektem zainteresowania wampirzycy Selene, która czuje, że niepozorny mężczyzna może odegrać dużą rolę w odwiecznym konflikcie. Przeczucie jej nie myli: Michael posiada tajemnicę łączącą zwaśnione światy.

Kino Polska, 23:45, Lepiej być piękną i bogatą, komedia

W łódzkiej przędzalni trwa strajk. Wśród protestujących wyróżnia się Dorota Waltz, wnuczka założyciela i właściciela fabryki. Wkrótce z Francji przyjeżdża prawnik, który na mocy testamentu czyni Dorotę wyłączną właścicielką przedsiębiorstwa. Ponieważ Dorocie nie brakuje tupetu i sprytu, szybko odnajduje się w roli kobiety interesu. Postanawia za wszelką cenę uratować zakład przed bankructwem. Pomaga jej w tym mecenas, lecz nie bezinteresownie. Pragnie bowiem przejąć majątek dziewczyny i połączyć go z firmą odzieżową żony we Francji.

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2013 10:55
W pierwszym momencie zastanawiałam się co to za ludzie stoją koło Hanny Marin :D Ah ta PLL fobia ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie