Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Agent XXL: Rodzinny interes, Handlarz cudów, Pachnidło)

Spędź czwartkowy wieczór przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Agent XXL: Rodzinny interes, Handlarz cudów, Pachnidło)
10.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2479

Krystyna przebywa w szpitalu z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia. Jej organizm, osłabiony niedawno przebytym zakażeniem, nie potrafi zwalczyć infekcji. Beata podświadomie wyczuwa, że wszyscy mają do niej pretensje. Chce wyjechać do Niemiec. Po rozmowie z Elżbietą decyduje się zostać i zamieszkać w hotelu. Bolek wraz z przedstawicielem firmy zajmującej się organizacją wesel przedstawiają narzeczonym własną wizję wesela. Wacek przywozi Monikę z Pszczelna. Niebawem również Feliks wraca z podróży służbowej. Jest wyjątkowo zadowolony.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1803

Ola prosi ojca o pieniądze na podręczniki. Marek podejrzewa, że chodzi o narkotyki. Rozgoryczona Ola wybiega z domu. Kasia wyrusza na casting do reklamy. Podczas zdjęć próbnych zostaje obcesowo potraktowana. Monika robi reżyserowi awanturę. Adam jest przeciwny zatrudnieniu Ady jako niani dla Kacperka. Uważa, że wynikną z tego kłopoty. Weronika zgadza się z mężem, choć obawia się reakcji siostry na odmowę. Niespodziewanie matka odwiedza Roztocką. Dziękuje jej, że zatrudniła Adę. Zaskoczona Weronika wyjaśnia mamie, że zaszło nieporozumienie.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 984

Bartek informuje Stefana i Walerię, że zaprosił Asię na chrzest Ksawerego. Koszykowej nie podoba się, że on i dziewczyna wrócili do siebie. Uroczystość staje pod znakiem zapytania, gdy Marlena, która ma być chrzestną, ma problem z dojazdem do kościoła, a firma kateringowa, która miała przygotować obiad, nie wywiązuje się ze zlecenia. Krystyna i Antonia opiekują się Fryderykiem. Wychodzi na jaw powód wyjazdu Teresy do Finlandii. Marek zarzeka się, że nigdy nie brał narkotyków. Natalia jest bliska wycofania się z turnieju.

ojciec mateusz

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 127

Rodzina Marysiów mieszka w ruderze przeznaczonej do rozbiórki. Kiedy dzieci znajdują nieprzytomnego ojca, wzywają karetkę. Zjawia się też policja. Mężczyzna nadużywał alkoholu, a na skroni ma ślady po uderzeniu. W tym czasie w Sandomierzu trwają przygotowania do obchodów Dnia Papieskiego. Mateusz nieoczekiwanie rezygnuje z organizowania uroczystości. Natalia uważa, że ksiądz przechodzi kryzys wieku średniego.

Polsat,  21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 6

Tosia i Igor chcą zorganizować Marcie przyjęcie urodzinowe. Szwed angażuje się w przygotowania. W drodze na spotkanie w sprawie pracy Maria spotyka detektywa Haberskiego, który upomina się o wynagrodzenie. Edyta dzwoni do Andrzeja z pewną propozycją. Jest umówiona na spotkanie z kontrahentem, zajmującym się przebudowywaniem funkcjonujących obiektów, w tym także hotelowych powierzchni. Proponuje Wysockiemu, aby dołączył do spotkania. W hotelu melduje się Nina Rychter, światowej sławy wiolonczelistką. Zagaduje ją wierna fanka, Hania.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 6

Agatę wyjeżdża na wczasy z głodówką. Bożena i Laura uważają, że jest to kiepski pomysł. Przed Robertem Agata ukrywa prawdziwy powód urlopu. Laura, mimo że obiecała Karolowi spędzić z nim miłe i intymne chwile, postanawia ratować Agatę. Stawia się na turnusie i w wyniku zbiegu okoliczności udaje pacjentkę. Kobiety zostają stamtąd wyrzucone. Dec jest wściekła na przyjaciółkę. Rezygnuje z usług Laury jako dietetyczki. Od tej pory ma je łączyć tylko relacja przyjacielska.

handlarz cudów

TVP 2, 20:40, Agent XXL: Rodzinny interes, komedia

Agent FBI Malcolm Turner kolejny raz musi wcielić się w swoje alter ego - pokaźną starszą panią z południa Stanów Zjednoczonych. Tym razem jego celem będzie ujęcie sprawcy morderstwa, które popełniono w szkole dla dziewcząt. W śledztwie przeszkadza mu miejscowy woźny, który zakochuje się w nowej pracownicy.

TVP 1, 22:25, Handlarz cudów, film psychologiczny

Stefan od lat walczy z alkoholizmem. Wybiera się na pielgrzymkę do sanktuarium w Lourdes, gdzie spodziewa się wyleczenia. Los stawia na jego drodze dwoje dagestańskich dzieci, Urikę i Hasima, które pragną odnaleźć ojca przebywającego we Francji. Półsieroty uciekają z ośrodka i ukrywają w bagażowej części należącego do Stefana zdezelowanego minivana. Kiedy mężczyzna odkrywa pasażerów na gapę, stara się ich pozbyć, lecz okazuje się to trudniejsze, niż przypuszczał. Straciwszy pieniądze, Stefan w chwili słabości znów sięga po butelkę.

TVP 2, 22:35, Pachnidło: Historia mordercy, thriller

W XVIII-wiecznym Paryżu przychodzi na świat nieślubne dziecko handlarki ryb, Jean-Baptiste Grenouille. Wkrótce okazuje się, że chłopiec obdarzony jest genialnym węchem. Gdy dorasta, zostaje uczniem znanego perfumiarza Baldiniego i pod jego szyldem tworzy zapachy, które podbijają serca paryskich dam. To mu jednak nie wystarcza. Grenouille chce skomponować perfumy, którego najcenniejszym i najbardziej wyjątkowym składnikiem jest woń dziewczęcego ciała. Opętany tą myślą zaczyna polować na młode kobiety.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie