Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (27 sukienek, Zmierzch, Króliczek)

A oto co możecie obejrzeć dziś wieczorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (27 sukienek, Zmierzch, Króliczek)
09.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2478

Beacie trudno odbudować więzi z najbliższymi. Elżbieta tłumaczy jej zachowanie utratą pamięci po przebytym zapaleniu opon mózgowych. Rafalski przyjeżdża na Sadybę. Beata nie poznaje go, ale mężczyzna budzi w niej pozytywne emocje. Kamila podejmuje się opieki nad Stefankiem i odbiera ostatnie wskazówki od Michała. Tymczasem Paweł po powrocie z kliniki zastaje Krystynę w bardzo złej formie.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1802

Zuza idzie sama po odbiór dokumentów do ośrodka adopcyjnego. Dowiaduje się, że osoby przewlekle chore nie mają szans na adopcję dziecka. Ewa informuje Bednarskiego o rozpoczęciu pracy senatu nad ustawą, która zaważy na działalności jego fundacji. Bednarski liczy na Cieślika. Tego samego dnia mężczyzna zjawia się w biurze z bukietem czerwonych róż i wręcza go Ewie. Hofferowa jest oczarowana. Kinga mówi Basi, że jej wydawnictwo poszukuje koordynatora. Namawia przyjaciółkę, by zawalczyła o to stanowisko. Smolny rozpoczął audyt w firmie Kingi.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 983 

Iga jest zazdrosna o Piotra, który spędza coraz więcej czasu z Martą i Ewą. Pyta Walawską, czy chce wrócić do byłego męża. Załamany zwieszeniem w pracy w drużynie Bartek zamierza zrezygnować z zostania ojcem chrzestnym Ksawerego. Stefan podnosi go na duchu, namawia, by walczył o posadę. Asia go odwiedza. Oznajmia, że za nim tęskni, chce też, by do siebie wrócili. Teresa wybiera się do Finlandii, aby sprawdzić, czy Marek bierze narkotyki. Krystyna uważa, że Teresa popełnia błąd, próbuje odwieść ją od tej decyzji.

mistrz

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 532

Celina, pacjentka po przeszczepie płuc, kolejny raz trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że próbowała popełnić samobójstwo. Wywrocki, biznesmen, który opłacił jej leczenie za granicą, przyjeżdża do Leśnej Góry, by wspierać przyjaciółkę. Chirurdzy badają Michała Bąka, fanatyka zdrowego żywienia, który skarży się na bóle brzucha. Okazuje się, że musi być operowany. Ola odmawia udziału w zabiegu w obawie o zdrowie dziecka. Nie wyjawia kolegom, że jest w ciąży. Wiktoria waha się, czy przyjąć oświadczyny Falkowicza.

TVP Kultura, 20:20, Mistrz, dramat obyczajowy

50-letni rosyjski cyrkowiec, weteran wojny w Afganistanie i mistrz rzucania nożem, traci pracę z powodu pijaństwa. Aleksander Sapałow ratuje prostytutkę Andżelę z rąk dwóch opryszków. Razem wyruszają zdezelowanym autobusem w podróż do Paryża. Dołączają do nich `Młody`, polski akordeonista, który uciekł z domu, a także Elodie, młoda francuska malarka. Rosjanin daje występy w ramach `Cyrku noża`. Podczas jednego z nich zaprasza na scenę Annę, w której zakochuje się z wzajemnością. Wkrótce dziewczyna zachodzi w ciążę.

TVP 1, 20:25, Najemnik, film sensacyjny

John Seegar, najemnik pracujący dla CIA, podejmuje się misji, podczas której ginie jego przyjaciel. Po tragedii nie chce się angażować w kolejne zlecenia, lecz CIA porywa żonę i dziecko zmarłego, utrzymując, że zwróci im wolność, pod warunkiem że Seegar podejmie się następnego zadania. Ma uwolnić syna jednego z baronów narkotykowych. Misja wydaje się niewykonalna - Seegar musi sforsować najlepiej strzeżone więzienie we wschodniej Europie.

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2013 20:25
A więc: TVP 1, 20:30- Najemnik. TVP 2, 21:45- 27 sukienek, TVN, 22:30- Zmierzch, Polsat, 22:05- Króliczek. Skoro w tym ambitnym artykule brak tych informacji to zamieszczam ;)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2013 19:46
klan ku*wa klan
odpowiedz
Karola (Ocena: 5) 09.10.2013 18:49
a gdzie króliczek ?
odpowiedz
gosia (Ocena: 5) 09.10.2013 17:35
gdzie te 27 sukienek?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2013 15:58
Gdzie ten zmierzch?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie