Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skazany na bluesa, Max Payne, Bohater z wyboru )

Co stacje telewizyjne proponują na wtorkowy wieczór?
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Skazany na bluesa, Max Payne, Bohater z wyboru )
08.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2477

Beata daje się przekonać do zamieszkania na Sadybie. Podczas spotkania z Arkadiuszem Grażynka zachęca go do rodzinnego wyjazdu z byłą żona i Julką do Brzezin. Przedkłada dobro dziecka nad własne uczucia. Feliks towarzyszy szefowej na targach funeralnych. Tymczasem Monika pilnie potrzebuje kierowcy. Wacek proponuje pomoc. Agnieszka popada w konflikt z Kalisiakiem, który po przeczytaniu jej artykułu w gazecie zarzuca dziennikarce, że historia z wycinką drzew została przez nią wymyślona.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1789

Mikołaj usiłuje powstrzymać Nicole przed wylotem do USA. Kasia prosi tatę o numer telefonu do cioci Moniki. Zaskoczonemu ojcu wyjaśnia, że chce ją prosić o radę w kobiecych sprawach. Monice wyznaje, że zamierza wziąć udział w castingu do reklamy. Prosi ciocię, by towarzyszyła jej podczas zdjęć próbnych. Ada i Arek odwiedzają Roztockich. Dowiadują się, że Weronika wraca do pracy i szuka niani dla Kacperka. Arek proponuje, żeby zatrudnili Adę. Weronika i Adam zostają postawieni w bardzo niezręcznej sytuacji.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 982 

Anna, która od jakiegoś czasu znów pracuje jako nauczycielka, ma coraz więcej problemów z uczniami. Wkrótce dwóch chłopców z klasy Anny zaczyna prześladować obraźliwymi SMS-ami nastoletnią miss, Kingę Kurzajczyk. Władek zastanawia się, czy powinien przyjąć propozycję przejęcia stanowiska po Wareckim. Róża i Zdzisio zdecydowanie mu to odradzają. Gdy przeszłość Bartka wychodzi na jaw, w drużynie wybucha afera, a rodzice siatkarek żądają zmiany masażysty. Do czasu wyjaśnienia sprawy chłopak zostaje zawieszony w pracy.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1007

Ula obchodzi urodziny. Obawia się, że jedynie Anna pamięta o jej święcie. W Grabinie czeka nastolatkę przyjęcie niespodzianka. Janka żegna się z Mostowiakami, wraca do USA. Przed wyjazdem ukrywa w domu Mostowiaków broń, która tego samego dnia wpada w ręce Mateusza i Antka. W Grabinie gwałciciel podrzuca anonim z groźbami. Paweł zaprzyjaźnia się z Alą i Basią. Odkrywa, że mała ma sekretny plan - chce, by jej mama zakochała się w Zduńskim, bo dzięki temu będą mogły zostać w Polsce.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc. 6

Agata reprezentuje Wojtka, oskarżonego o podpalenie lokalu w celu wyłudzenia odszkodowania. Wspiera ją Dorota. Kiedy w sprawie pojawiają się nowe dowody, napięcie w domu Gawronów rośnie. Między małżonkami dochodzi do poważnego konfliktu. Nieoczekiwane na sali sądowej pojawia się Tośka. Agata zajmuje się dziewczynką po pracy. Informuje inspektora Majewskiego, że Tosia jest u niej. Późnym wieczorem Majewski odbiera od Agaty śpiącą dziewczynkę. Zaintrygowana Agata widzi Majewskiego w innym świetle. Z Dębskim nadal nie ma kontaktu.

Polsat, 20:05, Max Payne, film sensacyjny

Max Payne, detektyw z nowojorskiego wydziału spraw uznanych za nierozwiązywalne, przed trzema laty stracił żonę i córeczkę. Mężczyzna prowadzi prywatne śledztwo, by rozwikłać tajemnicę ich śmierci. Poszukując informacji, poznaje Natashę Sax, która po spotkaniu z nim pada ofiarą morderstwa. Payne staje się głównym podejrzanym. W trudnej sytuacji próbuje mu pomóc były partner, Alex Balder, lecz i on zostaje zamordowany. Maksowi udaje się przekonać szukającą zemsty Monę Sax, że jest niewinny. Oboje łączą siły w walce z wrogiem.

Za wszelką cenę

TV 4, 22:00, Bohater z wyboru, film sensacyjny

Pewnego dnia śmieciarz Liam ratuje z płonącego samochodu dziewczynkę. Nieoczekiwanie staje się bohaterem, jednak sława szybko mija, a mężczyzna coraz częściej zagląda do kieliszka. Wkrótce Liam ulega zauroczeniu Kaylą, kasjerką bankową, która przypomina mu zmarłą żonę. By zwrócić na siebie jej uwagę, postanawia wcielić się w rolę bohatera. Aranżuje sfingowany napad na bank, w trakcie którego ma uratować klientów i obsługę przed napastnikami. Okazuje się jednak, że wspólnicy planują prawdziwy rabunek.

Kino Polska, 22:20, Skazany na bluesa, film biograficzny

Śląsk, lata 70. Dwudziestokilkuletni Rysiek Riedel poza podstawówką nie ukończył żadnej szkoły, nie ma też stałej pracy. Długowłosy chłopak zafascynowany kulturą hippisowską nie znajduje akceptacji u ojca. Między mężczyznami wciąż dochodzi do sprzeczek. Rysiek przyjaźni się z Indianerem, który podziela jego pasje muzyczne i zamiłowanie do eksperymentów z narkotykami. Mimo zawarcia małżeństwa i narodzin dzieci, Rysiek nie myśli o stabilizacji. Jako wokalista bluesowego zespołu Dżem staje się idolem rzeszy fanów.

TVP 1, 22:25, Za wszelką cenę, dramat obyczajowy

Maggie Fitzgerald ma trzydzieści lat, pracuje jako kelnerka i marzy o uprawianiu boksu. Wszystkie pieniądze odkłada na lekcje, odżywiając się resztkami po klientach. Legendarny trener, Frankie Dunn, u którego Maggie chciałaby się szkolić, nigdy nie trenował kobiet i nie zamierza tego zmieniać. Sprzymierzeńcem dziewczyny staje się Scrap, kontuzjowany bokser, który sprząta w klubie Dunna. Dzięki niemu Frankie decyduje się udzielić Maggie kilku rad, a wkrótce zostaje jej trenerem. Maggie zdobywa sławę, a boks staje się całym jej życiem.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
ewela (Ocena: 5) 08.10.2013 10:56
Za wszelką cenę... Super film, polecam !!!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2013 06:23
Nic mnie bardziej nie wk*rwia jak Klany, Na Wspólnej, Pierwsze miłości na pierwszej stronie, i żeby zobaczyć coś, co rzeczywiście warto obejrzeć, muszę się dostać do 3-4 strony.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo