Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bezmiar sprawiedliwości, Zagłada planety Ziemia, Amnezja)

Sprawdź, co proponują popularne stacje telewizyjne na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bezmiar sprawiedliwości, Zagłada planety Ziemia, Amnezja)
07.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2467

Szefowa pozwala Wackowi nadal pracować w firmie. Z powodu nagłego wyjazdu Zyty na szkolenie i rozpoczęcia robót budowlanych w firmie Michała Chojniccy mają problem z organizacją opieki nad synem. Jerzy proponuje, by Kamila zajęła się Stefankiem. Grażynka ulega prośbie Arkadiusza i umawia się z nim. Elżbieta, Rafalski i dzieci udają się do Niemiec na spotkanie z Beatą, tymczasem ona zjawia się na Sadybie. Michał szybko zawraca rodzinę. Dochodzi do spotkania, ale Beata nie poznaje Jasia i Małgosi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1800

Kamil nie podziela entuzjazmu Zuzy w sprawie adopcji. Spóźnia się na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. Partnerka off-roadowa Żanety stwierdza, że Szulcowa nie nadaje się do startu w rajdzie. Żaneta wyznaje jej, że zamierza udowodnić mężowi, że jest to sport nie tylko dla mężczyzn. Nikita dziwnie reaguje, słysząc nazwisko Szulca. Artur prosi Igora, żeby zastąpił go przez kilka tygodni. Tego samego dnia Nowak przechodzi chrzest bojowy. Musi napisać nowy artykuł na pierwszą stronę. Jest zmuszony odwołać zaplanowane wcześniej spotkanie z Julką

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc.981

Beata i Zbyszko są przerażeni aresztowaniem Floriana, obawiają się, że wyjdzie na jaw ich rola w jego oszustwach. Prezes Biomeru, Kosecki, ma dla Władka zaskakującą propozycję. Kostek zabrania córce pracy w agencji Izoldy. Zuza zadłuża się u Kseni, bierze od koleżanki kolejne opakowanie tabletek na odchudzanie. Justyna zaczyna martwić się o Norberta, który od kilku dni nie daje znaku życia. Wkrótce mąż odwiedza ją w kawiarni. Nadal chce walczyć o ich związek.

amnezja

Kino Polska, 21:55, Bezmiar sprawiedliwości, dramat kryminalny

Łukasz, młody absolwent prawa, chce zrezygnować z zawodu. Jego ojciec prosi Michała Wilczka, znanego adwokata, aby przekonał chłopaka do zmiany zdania. Łukasz wyznaje Wilczkowi, że nie chce zostać prawnikiem, ponieważ prawo jest zbyt jednoznaczne. Aby uzmysłowić mu, że się myli, adwokat opowiada historię procesu Jerzego Kutra. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie młodej dziennikarki, z którą miał romans. Choć nie było bezpośrednich dowodów jego winy, Kuter został skazany. Zafascynowany sprawą Łukasz przeprowadza własne śledztwo.

Polsat, 22:15, Amnezja, thriller

Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa powodują, że Jessica Shepard, ceniony inspektor policji z San Francisco, nie potrafi nawiązać normalnej relacji z mężczyznami. Traktuje seks jak sport i nieustannie zmienia kochanków. Nieoczekiwanie jej prywatne życie zaczyna rzutować na pracę. Jessica rozpoczyna śledztwo w sprawie seryjnego mordercy. Ku swojemu przerażeniu odkrywa, że ofiarami są mężczyźni, z którymi sypiała.

TV Puls, 23:50, Zagłada planety Ziemia, film SF

Fizyk David Wyndham jest kierownikiem grupy naukowców pracujących nad projektem atomowym. Prace badawcze i konstrukcyjne są prowadzone na zlecenie ONZ. Celem przedsięwzięcia jest zapewnienie Europie jak największej ilości energii. Mają temu służyć trzy zderzacze umiejscowione w Genewie, Barcelonie i Orleanie. Gdy eksploduje akcelerator usytuowany we Francji, wybuch niszczy niemal cały kraj i zabija 30 milionów ludzi. Głównym podejrzanym staje się jeden z naukowców z ekipy Wyndhama, Raja. David musi odkryć, kto stał za katastrofalnym wybuchem.

dzień, w którym zatrzymała się ziemia

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc.1006

Iza ma nowego adoratora, Japończyka Taro. Chłopak wyznaje Zawadzkiemu, że przyjechał do Polski, by odnaleźć prawdziwą miłość. Szef zgadza się, by Taro na stałe pracował w bistro. Paweł zaprzyjaźnia się z Basią i z jej mamą, Alą. Dziewczyna opowiada mu o swoim życiu, wyznaje, że dostała propozycję pracy w Kanadzie. Jej córka nie chce wyjeżdżać z Polski. Janka kupuje broń. Paweł robi zdjęcia kolejnym kierowcom TIR-ów. Jeden z nich ostrzega Darka, że został sfotografowany przez Zduńskiego. Bandyta znów pojawia się w bistro.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc. 6

Olga trafia na oddział ginekologiczny z silnymi bólami brzucha. Piotr zamierza wybrać się z Magdą do Warszawy na konferencję. Jego plany rujnuje żona. Leon chciałby, by Basia Torzewska objęła posadę rezydenta na oddziale chirurgicznym. Elżbiecie nie podoba się zaangażowanie Jasińskiej w pomoc Filipowi. Beata zraża do siebie prokuratora. Do Copernicusa przybywają pierwsi studenci. Na oddział chirurgii trafia mężczyzna zaatakowany kilofem. Lekarzom udaje się uratować mu życie.

Polsat, 20:05, Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia, film SF

Niezidentyfikowany obiekt zbliża się z ogromną prędkością do Ziemi. Rząd USA powołuje sztab kryzysowy. Wojskowi i naukowcy, wśród nich astrobiolog dr Helen Benson, mają opracować plan przetrwania. Obiekt ląduje w Central Parku na Manhattanie. Z wnętrza wyłania się świetlista istota. Przybysz z kosmosu zostaje postrzelony i trafia do szpitala. W inkubatorze przybiera ludzką postać. Klaatu ostrzega przed katastrofą, która grozi Ziemianom, jednak sekretarz obrony USA poleca go uwięzić i przebadać. Klaatu ucieka, nawiązuje kontakt z Helen Benson.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 07.10.2013 06:34
Masz problemy "nie do rozwiązania". Wpisz w google NIE DO ODPARCIAA.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie