Filmowy przewodnik weekendowy (Tłumaczka, Pożyczony narzeczony, Zamiana)

Czeka cię weekend z pilotem w ręku? Oto, co stacje telewizyjne przygotowały na taką okazję.
Filmowy przewodnik weekendowy (Tłumaczka, Pożyczony narzeczony, Zamiana)
05.10.2013

Sobota, TVN 7, 19:30, Okrucieństwo nie do przyjęcia, komedia romantyczna

Los Angeles. On jest wziętym adwokatem, ona kolekcjonerką bogatych mężów. Dzięki kontraktowi przedślubnemu Miles Massey wygrywa wszystkie sprawy rozwodowe. Tak też się staje, gdy atrakcyjna Marylin Rexroth rozwodzi się z jego klientem. Mimo oczywistych dowodów zdrady milionera adwokat zostawia panią Rexroth bez grosza. Lecz Marylin nie należy do kobiet, które się poddają. Ponownie wychodzi za mąż, by parę miesięcy później udać się do Milesa po poradę w sprawie rozwodu. Ślub był częścią planu, który ma pogrążyć sprytnego prawnika.

Sobota, TVP 2, 21:25, Tłumaczka, thriller

Silvia Broome jest jedną z tłumaczek pracujących w nowojorskiej siedzibie ONZ. Pewnego dnia przypadkowo słyszy rozmowę dotyczącą zamachu na życie przywódcy afrykańskiego kraju. Silvia zgłasza sprawę przełożonym. Uruchamia to drobiazgowe śledztwo, w którego centrum nieoczekiwanie znajduje się sama tłumaczka. Wychodzi bowiem na jaw, że przeszłość Sylvii nie jest wolna od zastrzeżeń. Nawet chroniący ją agent federalny Tobin Keller zaczyna podejrzewać, że jego podopieczna sama należy do spisku.

czas honoru

Niedziela, TVP 2, 21:10, Czas honoru, odc. 71

Woźniak dowiaduje się o pieniądzach przywiezionych w plecaku Michała. Otwiera się przed nim szansa na spłacenie Rainera. Michał nie chce zostawić bratu pieniędzy, które miały zostać rozdzielone między członków podziemia. W Hotelu Royal UB przesłuchuje gości w sprawie strzelaniny. Rainer spotyka się z Woźniakiem i Emilią. Daje im nowe ultimatum. Bronek spotyka się z Celiną. Orientuje się, że dziewczyna ma w Warszawie tajnego współpracownika. Podczas napadu partyzantów na wojskową ciężarówkę konspiratorzy biorą zakładniczkę.

Niedziela, Polsat, 22:00, To nie koniec świata, odc. 5

Przed wyjazdem z Warszawy Ania trafia przypadkiem na plan filmowy i poznaje przystojnego aktora, Tomasza. Gwiazdor zapowiada, że wkrótce przyjedzie na zdjęcia do Białej Podlaskiej. Dziewczyna spotyka się też z kolegą ze studiów, Irkiem. Ten przypomina jej, że po studiach miała ona szansę pracować dla reprezentacji kraju i nadal może do tego wrócić, jeśli tylko by chciała. Paweł dotrzymuje obietnicy, którą złożył Ance i odwołuje sprzedaż domu. Dzięki pomocy Kamili ma szansę ostatecznie rozwiązać konflikt z szefem.

pożyczony narzeczony

Sobota, TVN, 21:40, Pożyczony narzeczony, komedia romantyczna

Rachel to rozważna młoda kobieta, która wytrwale poszukuje partnera. Pewnego dnia, po przyjęciu urodzinowym z okazji trzydziestych urodzin, budzi się w łóżku z przystojnym mężczyzną. Stwierdza, że jest to narzeczony jej najlepszej przyjaciółki. Rachel chciałaby zapomnieć o tym wydarzeniu, lecz przekonuje się, że jest w mężczyźnie zakochana.

Sobota, Polsat, 22:05, Zamiana, komedia

W prezydenckim małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Pan prezydent nie potrafi oprzeć się wdziękom pięknych kobiet, podczas gdy jego żona samotnie spędza wieczory przed telewizorem. Kolejna miłosna przygoda, z seksowną asystentką Kamilą doprowadza do małżeńsko-politycznego kryzysu. Spada społeczne poparcie dla prezydenta. Nieoczekiwanie głowa państwa zaczyna zmieniać się w kobietę, tymczasem jego wielokrotnie zdradzana małżonka staje się coraz bardziej niezależna i męska.

przepis na życie

Niedziela, TVP 1, 20:25, Blondynka, odc. 19

Po wypadku doktora Jasiunia zamawia mszę za jego zdrowie. Kiedy siostrzeniec Paweł pojawia się w lecznicy, Pula Hula odradza mu wizytę, a Jasiunia drze list, który zostawił. Marcin wyznaje matce, że nie kocha Sylwii. Dorcia może wrócić do domu, gdyż ojciec został zwolniony z aresztu. W zamian za wolność Bondyra musi zdobyć kocie skórki, które mają pomóc żonie celnika wyleczyć chorobę nerek. W Majakach pojawia się tajemnicza postać - zaciekawiony życiem wsi fotograf, który utrwala jej mieszkańców na zdjęciach.

Niedziela, 21:00, Przepis na życie, sezon 5, odc. 6

Jerzy, podejmując walkę o syna, decyduje się wyprowadzić z mieszkania Anki, by być bliżej Janka. Wobec tego Anka postanawia wyprowadzić się razem z nim. Na drodze tych dwojga ponownie staje Elka. Janek przysparza kolejnych kłopotów. Michał i Irena mają coraz mniej czasu dla siebie. Gruba postanawia zadbać o zdrowie i dietę. Mania podejmuje nową pracę. Andrzej i Waluś śledzą Foczkę. Beata jest tak pochłonięta problemami Ruchu Kobiet Uciśnionych, że zapomina o córeczce.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 05.10.2013 09:41
Masz problemy "nie do rozwiązania". Wpisz w google NIE DO ODPARCIAA.
odpowiedz
bbbb (Ocena: 5) 05.10.2013 09:35
pożycony narzeczony b.gorąąąąąco polecam :) świetny film.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo