Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny III, Paranormal Activity, Transformers III)

Nie wiesz, co obejrzeć w piątkowy wieczór? Oto co przygotowały stacje telewizyjne.
Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Dziewczyny z drużyny III, Paranormal Activity, Transformers III)
04.10.2013

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 980

Florian poniża Władka przy współpracownikach. Cieślak ma tego dosyć, postanawia złożyć wypowiedzenie. Funkcjonariusze CBA pojawiają się w Biomerze. Ksenia dostarcza Zuzi tabletki odchudzające. Kostek i Ludmiła zauważają, że dziewczyna sporo schudła, miewa także zawroty głowy. Wkrótce przyłapują ją na przyjmowaniu specyfiku. Piotr próbuje zbliżyć się do cierpiącej po rozstaniu z Robertem Marty.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.113, 114

Rodzice i Marek pomagają Tomkowi w malowaniu mieszkania. Chłopak zaprasza rodzinę na obiad, kłóci się ze współlokatorami o zasady, które mają obowiązywać w mieszkaniu. Po kłótniach w domu Kuba przenosi się do pokoju Tomka, a Kacper - do piwnicy. Podczas randek Kuba chętnie korzysta z pieniędzy ojca Pauli. Dziadkowie sprzedają mieszkanie, chcą się przenieść na wieś. Podrzucają Natalii pudła z jej rzeczami. Tomek sprytnie zapewnia sobie aprowizację - wpada do rodziców albo zaprasza ich z wałówką do siebie. Jego zwyczaje w nowym lokum denerwują Bola. Stare rzeczy dziadków blokują garaż i uniemożliwiają remont w pokoju Kacpra. Chłopcy znajdują w starociach interesujące rzeczy. Kacper coraz bardziej lekceważy naukę i higienę.

TVN 7 20:00 Dziewczyny z drużyny III, komedia

Britney Allen, kapitan drużyny cheerleaderek w szkole średniej Pacific Vista, chce wziąć udział w przesłuchaniu, którego zwyciężczynie wystąpią w teledysku Rihanny. Jej plany krzyżuje kariera ojca, który zostaje przeniesiony do Crenshaw Heights. Dla Britney przeprowadzka oznacza utratę pozycji w szkole i szansy na występ w teledysku. W nowym miejscu dziewczyna nie potrafi porozumieć się z koleżankami. Wkrótce okazuje się, że może wziąć udział w eliminacjach do teledysku, lecz będzie musiała się zmierzyć z drużyną z Pacific Vista.

transformers 3

TVN, 20:00, Transformers III, film SF

Trzecia część serii o wojnie między dwiema frakcjami robotów. Sam Witwicky z pomocą Autobotów dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Niemniej doświadczenia te nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Wkrótce kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime`a. W tym starciu złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę. Wiele wskazuje na to, że ani ludzie, ani broniące Ziemi Autoboty nie będą w stanie powstrzymać nadchodzącej zagłady..

TV Puls, 20:00, W klatce, film sensacyjny

Szanowany policjant Danny zostaje skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Gdy zostaje osadzony w więzieniu, musi dostosować się do warunków tam panujących. Mężczyzna zostaje zmuszony do wzięcia udziału w walkach organizowanych przez współwięźniów. Irving, były mistrz mieszanych sztuk walki, pomaga mu w przygotowaniach. Danny opracowuje plan odzyskania dobrego imienia.

TVP Kultura, 20:20, Gorzkie gody, dramat obyczajowy

Podczas morskiej podróży do Indii państwo Dobsonowie, Fiona i Nigel, spotykają sparaliżowanego Oscara i jego żonę, Mimi. Przez kilka kolejnych wieczorów Oscar opowiada Nigelowi historię pięknej żony. Poznali się przypadkowo w Paryżu. Niezwykła kobieta w momencie opętała Oscara. Ich gorące uczucie przypieczętowane małżeństwem zupełnie zniewoliło mężczyznę. Nigel ulega fascynacji historią Oscara. Zaczyna interesować się jego żoną. Zaślepiony pożądaniem nie dostrzega, że być może Mimi i Oscar prowadzą z nim grę.

Pandorum

Polsat, 22:00, Pandorum, thriller

Na statku kosmicznym Kapral Bower budzi się z wieloletniej hibernacji. Nie pamięta, kim jest i jaką misję wypełniał. Znajduje porucznika Paytona, którego wyrywa ze snu. On także cierpi na amnezję. Mężczyźni próbują znaleźć informacje dotyczące statku i 60-tysięcznej grupy pasażerów, z którymi rozpoczynali lot. Tym, co może naprowadzić ich na trop, są tajemnicze odgłosy dochodzące z głębi jednostki. Bower decyduje się odszukać ich źródło. Komunikując się z Paytonem przez radio, przeszukuje każdy zakątek Elysium. Wkrótce odkrywa jego sekret.

TVN, 22:40, Paranormal Activity, horror

Rodzina Reyów przeprowadza się do Carlsbadu w Kalifornii. Kilka dni po zamieszkaniu w nowym domu, pod nieobecność gospodarzy, dochodzi do włamania. Niemniej jednak Reyowie odkrywają, że nie zginęło nic wartościowego. Daniel postanawia zamontować w domu kilka kamer, aby zapobiec kolejnym podobnym wydarzeniom. Niebawem następują kolejne niedające się racjonalnie wytłumaczyć incydenty.

TVP 1, 23:35, Elitarni – ostatnie starcie, dramat kryminalny

Rio de Janeiro. Wybucha bunt w Costa Pellegrino - zakładzie karnym, w którym są osadzeni handlarze narkotyków. Do akcji wkracza elitarna jednostka policji - BOPE. Dochodzi do strzelaniny i pożaru. Są ofiary. Media oskarżają dowódców o bezprawne zabijanie więźniów. Dowódca BOPE, Robert Nascimento, otrzymuje nominację na szefa działu w wydziale wywiadowczym Sekretariatu Obrony. Oczyszcza fawele z handlarzy. Tymczasem skorumpowana jednostka policji wymusza na mieszkańcach slumsów poparcie wyborcze. Nascimento podejmuje walkę z systemem.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
filmowiczka (Ocena: 5) 04.10.2013 23:00
Zadbajcie do jasnej ch... o to żeby podawać chociaż prawdziwe informacje, na TVN leci PARANORMAL ACTIVITY 2 a nie 1, a poza tym o 23 a nie o 22:40.... Nawet programu telewizyjnego nie potraficie przeczytać dokładnie i podać prawidłowo?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie