Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ile waży koń trojański?, Agent XXL2, Kieł)

Oto najciekawsze propozycje na czwartkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ile waży koń trojański?, Agent XXL2, Kieł)
03.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2475

Czesia uświadamia męża o micie zdrowej żywności i udowadnia mu, że wszedł w bardzo niepewny biznes. Darek poprawia sobie humor spotkaniem z Renatą i wspólnym wyjściem do kina. Chojniccy z wnukami i Rafalskim planują wyjazd do Berlina na spotkanie z Beatą. Monika kolejny raz odwiedza Wacka w pracy, ale nie zastaje szefowej w biurze.

TVN,  20:05, Na Wspólnej, odc. 1799

Jeden z pracowników Kingi zarzuca jej niewłaściwe traktowanie podwładnych. Kinga żali się Basi. Bratowa również jest w złym nastroju. Przekonała się, że nie może zdobyć wymarzonej pracy, bo nie mieści się w granicach wiekowych. Oli nie podoba się w ośrodku odwykowym. Podczas kolejnego spotkania Karina, jedna z uczestniczek, pokazuje jej sposób, jak skrócić terapię. Problemy Bogdana z dziećmi nawarstwiają się. Na domiar złego senator Krupski robi mu awanturę. Nie życzy sobie, by Berg ze względu na dzieci zaniedbywał obowiązki.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 979

Kasia prosi Bartka i Marlenę, by zostali rodzicami chrzestnymi Ksawerego. 7iO6FKj1Q97 Stefan nie akceptuje jej wyboru. Uważa, że oboje są nieodpowiedzialni i będą dawać wnukowi zły przykład. Bartek pracuje jako masażysta reprezentacji siatkarek. Młode zawodniczki nie traktują go poważnie i wyśmiewają za plecami. Malwina zauważa, że Jarek często zabiera Kacpra do ośrodka terapeutycznego. Razem z Jerzym udaje się do instytutu, by sprawdzić, czy chłopcu nie dzieje się tam krzywda. Tomala, majster, który zajmował się remontem salonu fryzjerskiego, znika bez wieści. Róża kontaktuje Sabinę z Michałem, który podejmuje się dokończenia prac. Niestety Sabina zawsze próbuje postawić na swoim i wkrótce dochodzi między nimi do spięcia.

2xl

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 126

Mateusz odwiedza dom rodziny zastępczej, który prowadzą Halina i Włodek Zawadzcy. Małżeństwo opiekuje się kilkorgiem chorych dzieci. Wśród nich jest Karol, którego matka zaraziła przy porodzie wirusem HIV. Chłopak w zaufaniu zwierza się koledze, Pawłowi. Następnego dnia rodzice dzieci domagają się od dyrektora szkoły usunięcia Karola z placówki.

Polsat,  21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 5

Andrzej znajduje w Internecie niepochlebne opinie na temat Hotelu 52. Jest przekonany, że przez poważne uchybienia konsjerża hotel zyskał niechlubną sławę. Dochodzi między nimi do nieprzyjemnej konfrontacji. Tymczasem w hotelu melduje się młoda para, Daria i Bartek. Tego dnia Bartek ma poznać ojca Darii, emerytowanego pułkownika służb specjalnej, który za punkt honoru postawił sobie, że wyda córkę za porządnego mężczyznę. Sara jest przekonana, że Maria wciąż nie pogodziła się z tym, że Tomasz ułożył sobie życie u boku innej kobiety.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 5

Agata unika Roberta, bo nie wie, jak wykręcić się od obiecanego drinka. Za namową przyjaciół decyduje się umówić z nim na wieczór. W barze Agata i Robert trafiają na towarzystwo, które niegrzecznie komentuje rozmiar Agaty. Robert postanawia stanąć w obronie koleżanki i używa pięści. Na miejsce przyjeżdża policja. Robert dostaje mandat. Laura śledzi Karola. Gdy mąż ją na tym przyłapuje, ona udaje, że to przypadek. Kobieta nie chce zbliżenia z Karolem. Ten czeka, aż żona zmieni zdanie.

agent xxl 2

TVP 2, 20:40, Agent XXL II, komedia sensacyjna

Malcolm Turner, który jako `Mamuśka` rozwiązuje najtrudniejsze zagadki kryminalne, zatrudnia się w charakterze niani i gosposi w domu Toma Fullera. Podejrzewa go o zaprojektowanie wirusa komputerowego otwierającego dostęp do tajnych akt rządowych. `Mamuśka` roztacza troskliwą opiekę nad żoną oraz trójką dzieci Toma. Jako gosposia ma pełne ręce roboty - sprząta, gotuje i dba, by rodzeństwo nie zapominało o licznych obowiązkach. Oprócz tego śledzi poczynania pana domu.

TVP 2, 22:30, Kieł, dramat obyczajowy

Rodzina z dwiema córkami i synem mieszka na obrzeżach miasta i nigdy nie opuszcza otoczonego wysokim płotem podwórka. Dzieci czerpią wiedzę o świecie z tego, co usłyszą od rodziców. Każde zajęcie wpisane jest w grafik, za ewentualne drobne nieposłuszeństwa rodzice bezwzględnie wymierzają karę. Ojciec jest także jedynym łącznikiem ze światem zewnętrznym.

TVN, 22:30, Ile waży koń trojański?, komedia

Drugie małżeństwo Zofii Albrecht-Radeckiej ze scenarzystą Jakubem jest bardzo udane. Wspólnie wychowują córkę pani psycholog z pierwszego małżeństwa, 12-letnią Florentynę. W ostatni dzień 1999 r. kobieta obchodzi 40. urodziny. Podsumowując miniony czas, ma żal do losu o to, że nie poznała wcześniej swojej obecnej miłości. Następnego dnia Zosia budzi się w rzeczywistości sprzed 13 lat, w czasach schyłkowego PRL-u. U jej boku leży pierwszy mąż, Darek, a Florki jeszcze nie ma na świecie. Kobieta postanawia naprawić błędy przeszłości.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie