Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bardzo długie zaręczyny, Zakazany owoc, Krucjata Bourne`a)

Oto, co przygotowały na ten wieczór poszczególne stacje telewizyjne!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bardzo długie zaręczyny, Zakazany owoc, Krucjata Bourne`a)
02.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2474

Feliks prosi Monikę, by odegrała przed szefową rolę przyjaciółki Wacka. Jasiek przypadkowo dowiaduje się o odnalezieniu matki i zawiadamia o tym Małgosię. Darek wraca do domu w świetnym humorze. Prezentuje Czesi pierwszą umowę zawartą z hurtownikiem zdrowej żywności.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1798

Nicole jest oburzona podejrzeniami Mikołaja. Jest zdecydowana wracać do Stanów Zjednoczonych. Roman zamierza przeprowadzić męską rozmowę z synem. Iza prosi Michała o pomoc w zatrzymaniu Andrzeja w Bud-Maksie. Starszy Brzozowski nie chce o tym słyszeć. Kasia, na przekór temu, co usłyszała od Dominika, postanawia udowodnić sobie i innym, że jest atrakcyjną dziewczyną. Wyzywająco eksponuje figurę, także w stroju szkolnym. Wątpliwości ojca odbiera jako krytykę.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 978 

Chowański przeprasza Martę, że okłamał ją w sprawie Roberta. Dąbrowski nalega, by Walawska wróciła do niego do pracy. Spotykają się w Feel Good. Mężczyzna próbuje namówić Martę do zmiany decyzji. Irek nadal jest przeciwny udziałowi Natalii w turnieju tańca. Krystyna uważa, że Struzikowie powinni zrobić wszystko, by powstrzymać Marię przed poślubieniem jej syna - narkomana. Teresa radzi się Antonii. Przyjaciółka uważa, że Struzikowa powinna pojechać do Finlandii, aby dowiedzieć się prawdy. Kamil opowiada Agacie o nocnym czuwaniu w zakonie.

Zakazany owoc

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 531

Piotr i Hana wracają z podróży poślubnej. W szpitalu szykują się kolejne zaręczyny - Falkowicz kupuje pierścionek i oświadcza się Wiktorii. Marek wyznaje Agacie, że postanowił rozstać się z żoną. Doktor Woźnicka dostaje nową ofertę pracy - profesor Starzyński proponuje, by lekarka dołączyła do jego zespołu badawczego. Do Leśnej Góry trafiają trzej ranni pacjenci: dwaj policjanci i młody złodziej, który strzelał do funkcjonariuszy. Żona jednego z policjantów jest w zaawansowanej ciąży. Gdy czeka na wynik operacji, zaczyna rodzić.

TVN 7, 20:00, Bardzo długie zaręczyny, dramat obyczajowy

Akcja rozgrywa się u schyłku I wojny światowej i opowiada historię pary kochanków, Mathilde i jej narzeczonego, żołnierza Manecha. Do Mathilde docierają smutne wiadomości, z których wynika, że jej narzeczony i jego kilku kolegów na mocy wyroku sądu wojennego za próbę dezercji zostali pozostawieni na tzw. ziemi niczyjej, co praktycznie równa się wyrokowi śmierci. Dziewczyna nie dopuszcza do siebie myśli o śmierci ukochanego. Wbrew wszystkiemu i wszystkim postanawia odnaleźć Manecha.

TVP 2, 21:45, Zakazany owoc, komedia romantyczna

Dwaj przyjaciele, Brian i Jake, kochają się w tej samej dziewczynie, pięknej Annie. Gdy ta wyjeżdża wraz z rodzicami z Nowego Jorku, obaj obiecują, że nigdy nie pokochają innej kobiety. 15 lat później Jake i Brian nadal mieszkają w Nowym Jorku i nadal się przyjaźnią. Brian został księdzem, a Jake rabinem. Do Nowego Jorku nieoczekiwanie wraca ich dawna miłość. Anna, atrakcyjna bizneswoman, odnawia stosunki z przyjaciółmi, spędzając z nimi niemal każdą wolną chwilę. Obaj mężczyźni są pod wrażeniem jej urody, inteligencji i wdzięku.

Wieczny student III

Polsat, 22:05, Wieczny student III, komedia

Van Wilder, absolwent szkoły średniej, po wakacjach w Europie trafia do Coolidge - uczelni, w której najlepsze lata życia spędził jego ojciec. Niestety, kampus w niczym nie przypomina idyllicznej szkoły z opowieści taty. Pod rządami rektora Reardona życie płynie w niej równie beztrosko, jak w szkole wojskowej. Na dodatek rektor od czasów studenckich nie znosi ojca Vana i teraz przenosi antypatię na niego. Z pomocą nowych znajomych, Farleya i Yu Dum Foka, Van spróbuje tchnąć trochę młodzieńczej energii w mury szkoły i zdobyć sympatię Kaitlin.

TVN, 22:30. Krucjata Bourne`a, film sensacyjny

Jason Bourne i Marie Kreutz, uciekając przed zabójcami, zaszywają się w indyjskim miasteczku. Cierpiący na amnezję Jason wie, że był szpiegiem wyszkolonym przez organizację, której agenci chcą go zabić. Gdy w okolicy pojawia się podejrzany osobnik, Marie i Jason, nie zwlekając, ratują się ucieczką. Ich wysiłki, by zacząć normalne życie znów okazały się daremne. Jednak tym razem para zostaje wciągnięta w międzynarodową aferę. Gdy podszywający się pod Jasona płatny zabójca morduje jednego z pracowników CIA, głównym podejrzanym staje się Bourne.

Polsat, 00:25, Niebezpieczny Johnny, komedia kryminalna

Johnny to spokojny i uczciwy człowiek. Świat zna go jednak jako gangstera o ksywie Niebezpieczny Johnny. Poczciwy amerykański chłopak zostaje sprowadzony na drogę przestępstwa przez apodyktyczną matkę i jej medyczne kaprysy. Johnny musi zostać kryminalistą, aby pokryć jej duże rachunki u lekarzy. Przystaje do gangu Jocko Dundee i szybko pnie się w mafijnej hierarchii, zmagając się z nikczemnym rywalem Dannym Verminem.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie