Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przyszłość, Zamiana ciał, Ty będziesz następna)

Oto filmy na wtorkowy relaks przed telewizorem!
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Przyszłość, Zamiana ciał, Ty będziesz następna)
01.10.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2473

Stanisława, Jeremiasz, Wanda i Wiesław udają się do teatru. Ola zdaje dyrektorowi bezpośrednią relację z ostatniej wizyty. Szef zaleca dziewczynie utrzymanie dystansu i odradza zbytnią poufałość z podopieczną. Kinga przyjmuje pierścionek zaręczynowy od Mariusza. Feliks i Wacek knują intrygę przeciw szefowej z udziałem Moniki w roli głównej.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1797

Mikołaj prosi Nicole o wybaczenie. Twierdzi, że nie potrafi bez niej żyć. Nicole wyznaje mężowi, że spodziewa się dziecka. Mikołaj doznaje szoku. Ola ma pierwsze spotkanie w ośrodku leczenia uzależnień. Kiedy młoda Zimińska poznaje resztę grupy, zniechęca się. Miro kończy treningi z Żanetą. Przeraża go myśl, że Wojtek ich nakryje. Żaneta nie rezygnuje, daje ogłoszenie na forum internetowym, że szuka partnera do jazdy.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 977

Norbert jest w stanie wybaczyć Justynie zdradę, chce ratować małżeństwo. Dziewczyna podtrzymuje swoją decyzję. W pracy mówi Danielowi o rozstaniu z mężem. Mężczyzna stwierdza, że romans był błędem, nie chce się z nią wiązać, bo kocha Sarę. Kasia idzie na rozmowę z księdzem w sprawie chrztu Ksawerego. Boi się reakcji proboszcza na informację, że dziecko zostało poczęte metodą sztucznego zapłodnienia. Bogdanowi nie podoba się, że Magda planuje przyszłość z Krzysztofem. Mówi kochankowi córki, że jeśli kocha Zwoleńską, powinien ją zostawić.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1005

Policjant, z którym współpracował Andrzej, przekazuje mu wiadomość, że Wojdas zmarł w więzieniu. Werner proponuje przyjacielowi pracę w kancelarii jego młodszej, atrakcyjnej kuzynki. Jadąc ulicą, Tomek zauważa Korcza. Podejrzewa, że Małgosia go okłamuje, gdy opowiada o pracy w USA. Chodakowski dzwoni do Stanów Zjednoczonych, wypytuje żonę o jej klienta. Łagoda proponuje byłej żonie, by wybrali się w podróż. Kinga pomaga Marszałkowi ratować jego związek z Krystyną, zaprasza mamę na Deszczową. Naczelny prosi Kingę i Mirkę o spotkanie.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.5

Agata prowadzi głośną sprawę męża pani minister oskarżonego o gwałt na młodej kobiecie. Sytuacja zmusza mecenas Przybysz do lawirowania pomiędzy mediami a żoną klienta. Bartek staje twarzą w twarz z Justyną. Prowadzi sprawę nocnego stróża oskarżonego o wypicie alkoholu z hotelowego barku. Janowski, wykpiwany przez Justynę, postanawia wygrać sprawę bez pomocy Agaty. Wojtek walczy z ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić odszkodowania. Zaczyna podejrzewać, czy pożar rzeczywiście wybuchł przypadkiem. Agata spotyka ojca Tośki.

Polsat, 20:05, Sprawiedliwość ulicy, film sensacyjny

Gdy śmierć zastrzelonego z premedytacją policjanta zostaje uznana za przypadkowy akt przemocy, ojciec ofiary postanawia się zemścić. Domagając się sprawiedliwości, wyszkolony członek jednostek specjalnych, Simon Ballister, wyrusza, by odnaleźć odpowiedzialnych za morderstwo. Stając oko w oko z gangami i mając do czynienia z dużą ilością broni i brudnymi układami z lokalną policją, Ballister wpada na pomysł intrygi, która ma na celu wyeliminowanie wszystkich odpowiedzialnych za śmierć jego syna.

Ty będziesz następna

ale kino+ HD, 20:10, Przyszłość, komediodramat

Sophie i Jason mieszkają razem w ciasnym mieszkaniu w Los Angeles. Ich związek nie układa się najlepiej. Podobnie jak życie. Obydwoje czują się niespełnieni i sfrustrowani. Praca nie daje im satysfakcji, a wszystko zdaje się być tymczasowe i bez znaczenia. Pewnego dnia w ich życiu pojawia się chory kot Paw Paw. Bez namysłu postanawiają się nim zająć. Nowy domownik niespodziewanie zmienia całkowicie ich spojrzenie na świat.

CANAL+ Film, 22:50, Zamiana ciał, komedia

Dave i Mitch to przyjaciele z dzieciństwa. Pierwszy, prawnik w renomowanej kancelarii, jest ojcem trójki dzieci i mężem pięknej Jamie. Przygotowuje fuzję, która pozwoli mu na awans. Drugi, beztroski kobieciarz, sporadycznie występuje w reklamach i filmach erotycznych. Zapracowany Dave marzy o przygodnym seksie i życiu, które prowadzi przyjaciel. Mitch zazdrości Dave`owi rodziny i stabilnej pracy. Na zakończenie pewnego wieczoru przyjaciele wyznają sobie, że każdy z nich chciałby wieść życie tego drugiego. Życzenie spełnia się następnego dnia.

TVN 7, 23:45, Ty będziesz następna, horror

Szóstka dziewcząt wiedzie beztroskie, pełne zabaw życie w college`u. Gdy jedna z nich, Megan, odkrywa, że jej chłopak dopuścił się zdrady, wraz z koleżankami postanawia się na nim zemścić. Pozorują śmierć Megan. Psikus przeradza się w tragedię, gdy nieświadomy niczego chłopak zabija ją. Zszokowani śmiercią Megan studenci postanawiają zapomnieć o zajściu i żyć tak, jakby nic się nie wydarzyło. W rok po ukończeniu nauki świadków morderstwa zaczyna prześladować tajemniczy zabójca.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2013 15:57
9
odpowiedz

Polecane dla Ciebie