Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Szklana pułapka 4.0, Bez przedawnienia, Zona. Teren prywatny)

Oto co przygotowały różne stacje telewizyjne na ten wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Szklana pułapka 4.0, Bez przedawnienia, Zona. Teren prywatny)
30.09.2013

TVP 1,17:55, Klan, odc. 2472

Elżbieta i Jerzy zastanawiają się, jak pomóc Beacie odzyskać pamięć. Pełna obaw przed spotkaniem z nową podopieczną, Sławą, Ola prosi Ewkę i Rafała o radę. Koziełło opowiada Pawłowi o sukcesach Błażeja, który załatwił sobie wyjazd na Antarktydę jako masażysta. Wiesław przedstawia Stasi i Jeremiaszowi wybrankę serca, Wandę. Zaprasza wszystkich do teatru.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1796

Kamil nie zgadza się na adopcję, pragnie mieć własne dziecko. Tymczasem Zuza umawia ich na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. Żaneta i Miro mają kolejny trening off-roadowy. Kiedy Szulcowa przebiera się z biurowych ubrań, pojawia się Wojtek. Miro sprytnie odciąga Szulca. Żaneta zostaje sama na odludziu, niekompletnie ubrana. Andrzej dziękuje Basi, że złożyła wniosek rozwodowy bez orzekania o winie. Brzozowska żali się Kindze, że opuściła rodzinę, zaniedbała pracę i wszystko straciła.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 976

Norbert oznajmia Justynie, że będzie walczyć o ich małżeństwo. Dziewczyna mówi Danielowi o powrocie męża. Jego reakcja ją zaskakuje. Między Martą a jej nowym szefem dochodzi do nieporozumienia. Walawska świetnie sobie radzi na konferencji prasowej. Traci dobry nastrój, gdy odkrywa, że Chowański od dawna wiedział o romansie Roberta. Teresa podejrzewa, że Marek jest uzależniony od narkotyków. Gdy dowiaduje się, że do mieszkania Marka i Marii przyjechało pogotowie, nabiera złych przeczuć.

zona

TVP Kultura, 20:20, Zona. Teren prywatny, thriller

Zona to ekskluzywne osiedle w Mexico City, odgrodzone od pobliskich slumsów murem i drutem kolczastym. Zamożni obywatele rządzą się własnymi prawami za pośrednictwem zgromadzenia przedstawicieli, policja bez nakazu nie ma prawa wstępu do Zony. Pewnej nocy burza doprowadza do awarii systemu bezpieczeństwa. Sytuację wykorzystuje trzech nastolatków ze slumsów, którzy zamierzają obrabować jeden z domów. Podczas włamania zostaje zabita kobieta. Ginie też dwóch napastników. Trzeci kryje się w podziemiach osiedla. Mieszkańcy organizują obławę.

TV Puls, 21:55 , Koniec świata, film SF

Potężne trzęsienia ziemi nawiedzają Ziemię. Z głębin wydostaje się na powierzchnię tajemnicza plazma. Dwóch fanów filmów katastroficznych, pracowników wypożyczalni wideo w małym mieście, opracowuje plan, który może zapobiec zagładzie ludzkości.

Polsat, 22:45,Bez przedawnienia, thriller

Miłość Claire i Toma Kubików zostaje wystawiona na ciężką próbę. Gdy agenci FBI aresztują Toma, wychodzi na jaw szokująca prawda. Służąc przed kilkunastu laty w amerykańskiej armii w Salwadorze, mężczyzna zabił podczas akcji dziewięcioro niewinnych ludzi. Oskarżenia są poważne, dlatego Tom musi być sądzony przed trybunałem wojskowym. Claire, wzięty adwokat, wierzy w niewinność męża. Prosi o pomoc byłego prawnika wojskowego, Charlesa Grimesa. Rozpoczynają prywatne śledztwo, które przynosi zaskakujące rezultaty.

szklana pułapka 4.0

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1004

Krystian namawia Kasię, by przyjechała na imprezę do domku pod Warszawą. Marcin niepokoi się o przyjaciółkę. Chodakowski pokazuje dziewczynie materiały, które zgromadził na temat nowego inżyniera. Kasia nie chce ich oglądać. Anna wraca do Warszawy. Oznajmia Markowi, że straciła dziecko. Obwinia Mostowiaka o wywołanie poronienia. Ewa prosi, by przyjaciel więcej się z nią nie kontaktował. Barbara i Lucjan przekazują Jance dobrą wiadomość. Paweł pokazuje Jance fotografie kierowców, które zrobił na parkingu dla tirów.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 4, odc. 5

Potajemne spotkanie Piotra z kochanką, którego światkiem będzie Iza wywoła w niej chęć powrotu do narkotyków. Olga postanawia wrócić do męża. Była kochanka stawia Maksowi ultimatum. Karkoszka proponuje Ordzie asystenturę. Filip wybudza się ze śpiączki. Wszystko wskazuje na to, że chłopak nie pamięta spotkania z Beatą przed próbą samobójczą. Leon pomaga Basi w gromadzeniu literatury do artykułu, który stażystka ma napisać. Na SOR zostaje przywieziony kilkulatek z poważnym urazem nogi. Rodzice chłopca są rozwiedzeni i stale się kłócą.

Polsat, 20:10,Szklana pułapka 4.0, film sensacyjny

Podczas obchodów Dnia Niepodległości terroryści atakują główny komputer Stanów Zjednoczonych. Dowodzi nimi były pracownik Departamentu Obrony Thomas Gabriel. Lokalna policja ma wolne, zwierzchnicy zlecają więc odnalezienie hakerów detektywom. Sprawę przejmuje detektyw John McClane. Odnajduje podejrzanego o udział we włamaniu Matta Farrella. W mieszkaniu informatyka obaj zostają zaatakowani i cudem uchodzą z życiem. Farrell nieświadomie pomógł terrorystom w przygotowaniu ataku. Thomas Gabriel postanawia porwać Lucy, córkę Johna.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie