Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hawaje, Oslo; Gazu, mięczaku, gazu!; Kochaj i tańcz)

Oto co przygotowały stacje telewizyjne na czwartkowy relaks przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Hawaje, Oslo; Gazu, mięczaku, gazu!; Kochaj i tańcz)
26.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2471

Krystyna wraca do zdrowia po przebytej chorobie spowodowanej meningokokami. Alicja odwiedza koleżankę. Wiesław przychodzi do domu Stasi i Jeremiasza. Pragnie, aby poznali wybrankę jego serca, Wandę. Elżbieta ponownie zauważa obcego mężczyznę kręcącego się w pobliżu posesji. Późnym popołudniem nieznajomy puka do drzwi i zaprasza Lubiczową do samochodu, z którego wysiada Beata.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1795

Zuza zwierza się Magdzie z marzeń odziecku. Jest świadoma, że kolejne poronienie stanowi zagrożenie życia. Niemniej nie zamierza przerwać ciąży. Prosi Kamila o poważną rozmowę. Kasia jest rozczarowana zachowaniem Dominika. Bogdan martwi się o córkę, lecz nie potrafi jej pomóc. Andrzej idzie na pierwszą rozmowę w sprawie własnego projektu domu. Po powrocie oznajmia Jagodzie, że pokłócił się z inwestorem i złożył rezygnację.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 974

Jola zauważa, że jej córka i Daniel mają się ku sobie. Próbuje ich zeswatać. Justyna jest wściekła na matkę za wtrącanie się w jej sprawy. Daniel pociesza zdenerwowaną dziewczynę. W trakcie treningu Dagmara doznaje poważnej kontuzji. Eryk proponuje Natalii, by zastąpiła jego partnerkę podczas turnieju tanecznego. Kasia informuje Alinę, że postanowiła zrzec się spadku po Ksawerym. Rybińska stara się namówić ją do zmiany decyzji.

Hotel 52

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 125

Mateusz odwiedza dom seniora. Jedna z podopiecznych zwierza się księdzu, że właściciel Marian Bruzda zabiera im wszystkie pieniądze z emerytur. W nocy dochodzi do zuchwałej kradzieży. Okazuje się, że nie po raz pierwszy. Okradziona staruszka umiera na zawał. Paruzel i Nocul przesłuchują pensjonariuszy i właściciela. Gibalski zatrzymuje podejrzanego pielęgniarza Adama. Ten pogrąża szefa i obiecuje współpracować. Mateusz opowiada Noculowi o rozmowie z panią Zofią. Policjanci szykują prowokację. Karolina zatrudnia się w ośrodku jako opiekunka.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 4

Marta umawia Igora z Tosią, która dorabia jako opiekunka do dzieci. Do hotelu przyjeżdża Boruń, dyrektor terenowego oddziału korporacji. Jawnie adoruje nową pracownicę, Monikę. Byłe kochanki szefa są zazdrosne. Maria wciąż poszukuje pracy. Nie chce wykorzystywać dobroci Tomasza. W hotelu melduje się grupa majętnych biznesmenów. Wynajęli dla siebie piętro. Ich ochrona domaga się, aby nikt nie kręcił się wokół ich pokoi i aby zablokowano drzwi ewakuacyjne na klatki schodowe. Tomasz przyprowadza Sarę do stanowiska odprawy, gdzie spotykają Marię.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 4

Laura i Karol próbują radzić sobie z nową sytuacją. Odbudowa wzajemnego zaufania i praca nad namiętnością w wieloletnim związku wymaga wysiłku. Kobieta nie potrafi zapanować nad zazdrością o męża. Psuje niespodziankę, którą Karol szykował dla niej z okazji rocznicy ślubu. Tymczasem Alek, jeden z laborantów, knuje intrygę przeciwko Agacie. Istnieje niebezpieczeństwo, że placówka straci dobre imię. Pod nieobecność Agaty Robert ratuje sytuację. Oczekuje, iż w ramach rekompensaty Agata się z nim umówi.

Gazu mięczaku, gazu

TVP 2, 22:25, Hawaje, Oslo, dramat obyczajowy

Vidar pracuje w szpitalu psychiatrycznym, w którym na leczeniu przebywa Leon. Ten ostatni ucieka od rzeczywistości, biegając po pustych ulicach miasta. Mężczyzna marzy o spotkaniu z miłością z dzieciństwa. Kiedy mieli po 14 lat obiecali sobie, że spotkają się w 25. urodziny Leona. Mężczyzna boi się, że dziewczyna nie dotrzyma słowa, z drugiej zaś strony obawia się jej pojawienia, ponieważ zmusiłoby go to do podjęcia poważnych decyzji. Tymczasem w urodziny Leona na przepustkę z więzienia wychodzi jego brat i zabiera go ze szpitala.

TVN, 22:30, Kochaj i tańcz, komedia

Hania to początkująca dziennikarka. Wiedzie spokojne życie i właśnie przygotowuje się do ślubu. Sytuacja zmienia się za sprawą powrotu do kraju znanego tancerza i choreografa - Jana Kettlera. To ojciec Hani, który przed laty porzucił jej matkę. Aby dowiedzieć się czegoś o tacie, dziewczyna zapisuje się na prowadzony przez niego kurs tańca. Tam poznaje Wojtka, marzącego o karierze na Broadwayu. Tych dwoje zakochuje się w sobie. Przed Hanią jednak pozostaje perspektywa zbliżającego się ślubu.

TVN 7, 23:05, Gazu, mięczaku, gazu, komedia

Pięć lat temu Dennis miał ożenić się z Libby. Dziewczyna była z nim w ciąży, a ślub był już zaplanowany. W dniu wesela chłopak rozmyślił się i opuścił narzeczoną. Po pięciu latach uzmysławia sobie, że Libby to miłość jego życia, a on sam popełnił błąd. Dziewczyna pogodziła się już z losem i obecnie ma nowego narzeczonego. Dennis nie traci nadziei. Aby odzyskać Libby, postanawia wziąć udział w biegu maratońskim. Nikt nie daje mu szans na zwycięstwo.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie