Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bez pamięci, Batman: Początek, Nie bój się ciemności)

Sprawdź, co poszczególne stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Bez pamięci, Batman: Początek, Nie bój się ciemności)
25.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2470

Mariusz prosi Michała o przeprowadzenie wywiadu z Kingą. Chce, by dyskretnie wybadał, czy jest gotowa przyjąć jego oświadczyny. Pod wpływem rozmowy z Rafalskim Pedro stara się zmienić zachowanie. Pyta jednak matkę, kiedy powrócą do Meksyku. Norbert żąda od Oli, by zostawiła Kamilę w spokoju. Następnie prosi byłą narzeczoną, by do niego wróciła. Lubiczowie świętują powrót Krystyny uroczystą kolacją.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1794

Agnieszka i Ola jadą do prokuratury. Młoda Zimińska zostanie poinformowana, że za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi jej pół roku pozbawienia wolności. Jedynym sposobem na uniknięcie kary więzienia jest podjęcie terapii w ośrodku uzależnień. Kinga dowiaduje się, że Wiola nie wykonała pilnego zlecenia. Brzozowska musi sama przygotować tę ofertę.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 973

Marta prosi Roberta, by się wyprowadził, rozwiewa jego nadzieje na ratowanie małżeństwa. Walawska spotyka się z Chowańskim, prosi o pomoc w znalezieniu pracy. W domu Marioli i Tadeusza zaczyna działać prowadzony przez Janka psi hotel. Jola jest załamana, bo zwierzęta wyrządzają coraz więcej szkód. Stefan nalega, by Kasia ochrzciła małego Ksawerego. Dziewczyna obawia się rozmowy z księdzem i pytań o ojca dziecka. Bartek dostaje propozycję pracy jako masażysta młodzieżowej reprezentacji Polski siatkarek.

Bez pamięci

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 530

Przyjaciele zastanawiają się, jak pomóc Agacie, która ma stracić etat w Leśnej Górze. Doktor Woźnicka bierze dyżury w pogotowiu. Jednym z pierwszych pacjentów lekarki jest profesor Starzyński, który zasłabł i zranił się w głowę. Dzięki Agacie do szpitala ponownie trafia chora na SM Marta, którą operowali Hana i Piotr. Okazuje się, że kobieta musi przejść kolejną operację. Do zabiegu Sambor wyznacza Przemka i Wiktorię, bo nie chce, by posądzono go o faworyzowanie Niny. Wiktoria odkrywa, że wyniki badań matki polepszyły się. Falkowicz ma kłopoty.

TVP Kultura, 20:20, Bezmiar sprawiedliwości, dramat kryminalny

Łukasz, młody absolwent prawa, chce zrezygnować z zawodu. Jego ojciec prosi Michała Wilczka, znanego adwokata, aby przekonał chłopaka do zmiany zdania. Łukasz wyznaje Wilczkowi, że nie chce zostać prawnikiem, ponieważ prawo jest zbyt jednoznaczne. Aby uzmysłowić mu, że się myli, adwokat opowiada historię procesu Jerzego Kutra. Mężczyzna został oskarżony o zamordowanie młodej dziennikarki, z którą miał romans. Choć nie było bezpośrednich dowodów jego winy, Kuter został skazany. Zafascynowany sprawą Łukasz przeprowadza własne śledztwo.

TVP 2, 21:45, Bez pamięci, komedia romantyczna

Amanda Pierce jest konserwatorką dzieł sztuki w Metropolitan Museum. Wraz z czterema współlokatorkami mieszka w luksusowym apartamencie na Manhattanie. Dziewczyna zakochuje się w przystojnym sąsiedzie, Jimie Winstonie, którego podgląda przez okno. Pewnej nocy w mieszkaniu Jima zostaje popełnione morderstwo, wszystko wskazuje na to, że to on jest sprawcą. Amanda postanawia na własną rękę rozwiązać tę ponurą zagadkę. Wraz z koleżankami organizuje ekipę śledczą.

Nie bój się ciemności

TVP 1, 22:05, Nie bój się ciemności, horror

Rhode Island. Alex i jego narzeczona Kim wprowadzają się do starej wiktoriańskiej posiadłości. Dołącza do nich Sally, córeczka Aleksa z poprzedniego związku. Zwiedzając budynek, dziewczynka trafia do tajemniczego schowka, z którego dobiegają dziwne szepty i odgłosy. O odkryciu pragnie zaalarmować dorosłych, nikt jednak nie chce wierzyć w rewelacje dziecka.

TVN, 22:30, Batman: Początek, film przygodowy

Bruce Wayne, dziedzic ogromnej fortuny, jako mały chłopiec był świadkiem morderstwa rodziców. Od tejpory zawładnęły nim gniew i żądza zemsty. Pragnąc przeniknąć naturę zła i nauczyć się sposobów walki z przestępcami, podróżuje po świecie. Trafia do więzienia, gdzie spotyka tajemniczego Ducarda. Wraca do rodzinnego Gotham. Widząc szerzącą się przestępczość i korupcję, Bruce postanawia stawić temu czoła. Przebrany za nietoperza, za pomocą wszelkich dostępnych środków rozpoczyna walkę z siłami zła, które już na dobre zawładnęły miastem.

Polsat, 22:05, Szkoła uwodzenia III, ,dramat obyczajowy

Po sukcesie perfidnego zakładu dotyczącego uwiedzenia i porzucenia dwóch ufnych i niewinnych koleżanek ze szkoły Jason Argyle i Patrick Bales, zepsuci i niemoralni studenci Prestridge College, kierują zainteresowanie w stronę Cassie Marteuil. Jest to kobieta tak zimna i wyrachowana, że wynosi pojęcie seksualnej manipulacji na nowe poziomy.

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
Ania (Ocena: 5) 25.09.2013 10:41
BŁĄD POPRAWCIE TO!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2013 09:18
no właśnie coś im się powaliło a chciałam tylko ten opis przeczytać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2013 07:50
w opisie na wspólnej jest klan :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie