Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Strażnik granicy, Co słonko widziało, Nieznajomi)

Oto propozycje różnych stacji telewizyjnych na poniedziałkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Strażnik granicy, Co słonko widziało, Nieznajomi)
24.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2469

Ola rozmyśla nad zachowaniem Norberta, który ponownie zaczyna ją nękać. Postanawia porozmawiać z Kamilą. Barbara nadal jest przekonana, że zmiana szkoły położy kres problemom z synem. Rafalski stara się wyprowadzić ją z błędu. W końcu przeprowadza z chłopcem poważną rozmowę. Julka zwierza się Grażynie i prosi ją o pomoc w odzyskaniu obojga rodziców. Chce, żeby ponownie się pogodzili. Mariusz zaprasza Michała do pubu i prosi o rękę Kingi.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1793

Zdruzgotana Nicole odwiedza Leśniewską. Zwierza się z decyzji rozstania z Mikołajem. Andrzej oznajmia Izabeli, że odchodzi z Bud-Maksu. Zamierza ponownie podjąć pracę architekta. Michał jest oburzony decyzją brata. Usiłuje mu uświadomić, że uległ manipulacjom kochanki. Igor podważa decyzję redaktora naczelnego. Zleca umieszczenie innego tekstu na pierwszej stronie gazety. Szef pochwala jego wybór.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 972

Marta podejrzewa, że Robert coś przed nią ukrywa. Paulina szantażuje mężczyznę. Ten postanawia przyznać się Marcie do zdrady. Teresa i Fryderyk są zaszokowani informacjami przekazanymi przez Krystynę. Struzikowa boi się, że Marek wciągnie Marię w nałóg narkotykowy. Kamil wraca z pielgrzymki. Dorota informuje pracowników Feel Good o zebraniu wspólnoty w sprawie przyszłości kawiarni. Justyna, Daniel i Marlena postanawiają działać. Zbierają podpisy zwolenników dalszej działalności lokalu.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1003

Ula odwiedza Ewę. Prosi, by przyjaciółka nie spotykała się z Markiem. Gruszyńska postanawia powiedzieć rywalce o ciąży. Naczelny przekazuje Mirce i Kindze złą wiadomość - obie straciły pracę w radiu. Zosia przygotowuje uroczystą kolację, na którą zaprasza Agnieszkę. By spędzić wieczór u Chodakowskich, pani prokurator odwołuje randkę z Marcinem. Nie wie, że kochanek też znalazł się na liście gości. Irek stawia się na przesłuchanie. Nie zmierza współpracować z prokuraturą. Olszewska mówi, że za składanie fałszywych zeznań grozi mu kolejny wyrok.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc.4

Agata Przybysz wraca do pracy w kancelarii prawniczej. Jako pierwszą przyjmuje osobliwą sprawę pozwanego właściciela psa, który walczy o ratunek dla czworonoga. Pozostali pracownicy zajmują się wieloma sprawami. Profesor Bylińska, która polecała usługi kancelarii zamożnym kontrahentom, uskarża się na chaos i brak komunikacji. Ponadto sugeruje Dorocie, że ponowne zatrudnienie Agaty nie było dobrym ruchem. Bylińska mianuje Dorotę nieoficjalną szefową kancelarii. Dębski ma pretensje, że go pominięto. W życie Agaty wkracza Tośka.

Polsat, 20:05, Strażnik granicy, film sensacyjny

Grupa oszustów w szeregach amerykańskich sił specjalnych planuje przemycić heroinę wartą 35 milionów dolarów. Na przeszkodzie staje im były policjant z wydziału zabójstw, agent służb granicznych Jack Robideaux. Walcząc z terrorystami, torturami, zdrajcami i podkładanymi bombami, Jack nie okazuje litości. Nie mogąc liczyć na żadną pomoc, musi sam zmierzyć się ze śmiertelnie niebezpiecznym kartelem narkotykowym.

Nieznajomi

TVP Kultura, 22:00, Co słonko widziało, dramat obyczajowy

Upalny lipiec w śląskim miasteczku. Marta z burzą rudych włosów i świetnym głosem próbuje zdobyć pieniądze na wyjazd do Norwegii, gdzie ma się odbyć festiwal wokalny. Choć pada ofiarą oszustw biura podróży, nie traci energii i optymizmu. Wychowywany przez ojca 13-letni Sebastian nie zapomina o zmarłej matce. Na co dzień sprzedaje na ulicy butelki z żurkiem i czosnek, a pewnego dnia kradnie z bazaru upragnioną bluzę sportową. Józef, pozbawiony pracy górnik, udaje przed żoną, że pracuje w BHP.

TVP 1, 22:30, Zabójcza rozgrywka, film przygodowy

Budowniczy linii kolejowych brutalnie zmuszają mieszkańców małego miasteczka do wyprzedawania za bezcen ziem leżących na trasie budowy kolei. Władze Chicago wysyłają na miejsce sporu swojego człowieka, który ma rozwiązać lokalne problemy. Sytuacja komplikuje się, gdy właściciel jednej z farm zostaje zastrzelony.

TVN 7, 23:45, Nieznajomi, horror

Kristen i jej partner James opuszczają weselne przyjęcie przyjaciół w atmosferze żalu i rozczarowania. Jadą do letniego domu rodziców mężczyzny, gdzie mają zdecydować o dalszych losach związku. Tego wieczoru James oświadcza się ukochanej. Gdy Kristen odrzuca propozycję, sytuacja staje się niezręczna. Nad ranem do posiadłości włamuje się troje zamaskowanych intruzów, którzy nie kryją morderczych zamiarów. W obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa skłócona para kochanków jednoczy się i podejmuje walkę o przeżycie.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo