Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Avatar, Kraina śniegu, Kolor zbrodni)

Sprawdź, co przygotowały stacje telewizyjne na poniedziałkowy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Avatar, Kraina śniegu, Kolor zbrodni)
23.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2468

Arkadiusz martwi się stanem psychicznym córki, która bardzo przeżywa rozwód rodziców. Tymczasem żona Arkadiusza żali się Grażynce na zawiłe relacje między nią a byłym mężem. Renata spotyka się z Darkiem w Rosso. Oferuje mu pomoc finansową na założenie własnej firmy. Pedro sprawia coraz więcej kłopotów. Barbara sądzi, że zmiana szkoły wystarczy. Ola odwiedza Norberta. Elżbieta zauważa obcego mężczyznę kręcącego się wokół ich posesji.

TVN, 20:05, Na Wspólnej odc. 1792

Zimińscy są zrozpaczeni. Ola prawdopodobnie w nocy wyszła z domu. Marek szuka jej na uczelni, ale córki tam nie znajduje. Młoda Zimińska, nie mogąc sobie poradzić z uzależnieniem od narkotyków, kupuje amfetaminę. Kinga czyni starania, by uratować wydawnictwo. Oczekuje od pracowników, że podejmą wyzwanie i zwiększą wydajność. W przeciwnym razie muszą poszukać innej pracy. Romana i Honoratę odwiedzają młodzi Hofferowie. Na rodzinny obiad przychodzi też Mikołaj.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 961

Kamil i Agata pomagają Anzelmowi, który prowadzi zbiórkę pieniędzy na hospicjum. Zakonnik zaprasza ich na pielgrzymkę do Medjugorie. Agata chce jechać, ale Kamilowi nie podoba się pomysł. Wybucha kłótnia. Florian informuje Władka, Beatę i Zbyszka, że jeśli chcą utrzymać stanowiska, muszą przygotować raport na temat prowadzonych badań i udowodnić swoją wartość dla firmy. Atmosfera w Biomerze robi się bardzo nieprzyjemna. Bartek wynajmuje kawiarnię `Feel Good` na wieczór i w czasie kolacji oświadcza się Asi.

Lekarze

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1002

Mijają cztery tygodnie od ataku na Łukasza i Martę. Wojciechowska wciąż nie może dojść do siebie. Budzyński staje przed Naczelną Radą Adwokacką. Anna kolejny raz oszukuje Marka - wmawia kochankowi, że trafiła do szpitala, bo jej ciąża jest zagrożona. Aby uwiarygodnić kłamstwo, Gruszyńska przesyła e-mail ze zdjęciem USG. Ula przypadkiem otwiera wiadomość. Janka wychodzi ze szpitala. Mostowiakowie zapraszają krewniaczkę do siebie. W bistro pojawia się Japończyk Taro. Niepozorny mężczyzna okazuje się mistrzem wschodnich sztuk walki.

TVN, 21:30, Lekarze, sezon 3, odc.4

Olga wyznaje Maksowi, że jest z nim w ciąży. Ten zobowiązuje się udzielić jej wszelkiej pomocy, lecz nie zamierza odejść od Alicji. Żona Kellera, po przekazaniu jej wieści, również nie chce rozstania. Olga jest załamana. Daniel zaczyna rehabilitację. Leon prosi go o konsultowanie pacjentów. Orda jest szczęśliwy, bo czuje się potrzebny. Iza i Piotr udają się na terapię małżeńską. Wanat nie jest zainteresowany naprawianiem relacji z żoną. Tęskni za Magdą. Profesor matematyki w podeszłym wieku zostaje poddany dializie.

TVN 7, 20:00, Dwie matki, dramat obyczajowy

Khaila Richards, czarnoskóra narkomanka, porzuca na śmietniku synka. Przemarznięte i wygłodzone niemowlę zostaje przewiezione do szpitala. Margaret Lewin, pracownica socjalna, postanawia adoptować chłopca. Tymczasem jego biologiczna matka trafia do więzienia. Przy pomocy pracownicy ośrodka resocjalizacyjnego zrywa z nałogiem. Po wyjściu na wolność zdobywa pracę, wynajmuje mieszkanie i rozpoczyna poszukiwania kilkuletniego już dziecka. Gdy dowiaduje się, że Isaiaha wychowuje dobrze sytuowana rodzina, postanawia go odzyskać.

Kolor zbrodni

Polsat, 20:05, Avatar, film SF

Sparaliżowany były komandos Jake Sully otrzymuje propozycję, która może mu przywrócić sprawność ruchową. Jedzie na Pandorę - księżyc planety Polyphemus w układzie Alfa-Centauri. Celem realizowanego tam programu jest uzyskanie dostępu do pokładów minerału o nazwie Unobtainium. Pierwsi ludzie zjawili się na Pandorze przed 30 laty. Od tego momentu atmosfera między Ziemianami a zamieszkującymi Pandorę Na`vi jest napięta. Gdy księżniczka Neytiri ratuje Jake`owi życie, ten dołącza do Na`vi. Tymczasem wojna między rasami jest nieunikniona.

TVP Kultura, 20:20, Kraina śniegu, dramat obyczajowy

Do przepięknej, niezwykłej Laponii przyjeżdża młoda wdowa Elisabeth. Szuka śladów miłości, bo właśnie tam przed laty poznała męża. Jednocześnie ciągle zrozpaczona nagłą śmiercią ukochanego, planuje samobójstwo. Podczas burzy śnieżnej przypadkowo trafia do domu, przed którym znajduje zamarznięte ciało jego właścicielki. Przekraczając próg tego domu, Elisabeth otwiera nowy rozdział życia, który pozwala jej zacząć wszystko od nowa.

Polsat, 23:20, Kolor zbrodni, thriller

W środku nocy do szpitala zgłasza się roztrzęsiona kobieta ze śladami krwi na rękach. W rozmowie z policją zeznaje, że została napadnięta przez ciemnoskórego mężczyznę, który ukradł jej samochód i uprowadził syna. Detektyw Lorenzo ma jednak wrażenie, że kobieta coś przed nim ukrywa. Policja tymczasem wprowadza blokadę czarnej dzielnicy, na terenie której rzekomo doszło do porwania. Lorenzo i towarzysząca mu dziennikarka robią wszystko, by odkryć prawdę, nim wybuchną zamieszki.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
:) (Ocena: 5) 23.09.2013 18:36
A mi się strasznie nie podoba Avatar i chyba jestem jedyną osobą, która tak twierdzi :-) Bajka o niebieskich stworkach, to już wolę Smurfy ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2013 16:03
avatar może objerze, bo nie miałam jeszcze przyjemnośći :]
odpowiedz

Polecane dla Ciebie