Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Oczy szeroko otwarte, Zgadnij kto, Wielkie kino)

Streszczenia Twoich ulubionych filmów i seriali.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Oczy szeroko otwarte, Zgadnij kto, Wielkie kino)
19.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2467

Monika robi Feliksowi awanturę w związku z jego pijaństwem poprzedniego dnia i stawia mu ultimatum. Elżbieta prosi Jerzego o interwencję w sprawie spotkań Kamili z Norbertem. Zniecierpliwiony Jerzy radzi jej nie wtrącać się do życia młodych ludzi. Darek spotyka dawną znajomą - Renatę, która skarży się na nieudane życie rodzinne. Julka dowiaduje się o rozwodzie rodziców.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1791

Wykładowca Oli daje dziewczynie do zrozumienia, że nie ma dla niej miejsca na studiach prawniczych. Konrad wyznaje Oli, że to on zgłosił policji obecność dilera na terenie uczelni. Bednarski jest wdzięczny Ewie, gdyż dzięki niej Cieślik przekonał się do dotowania fundacji. Zaprasza ją na elegancki obiad. Kinga składa rezygnację w gabinecie dyrektora. Szef jest w trakcie rozmowy z potencjalnym nabywcą ich wydawnictwa. Przedstawicielem nabywcy okazuje się Smolny.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 969

Maria informuje Martę o oświadczynach Marka. Prosi przyjaciółkę, by została świadkiem na jej ślubie. Krystyna żąda od syna, by natychmiast zerwał zaręczyny. Jest przekonana, że kobieta zmarnuje mu życie. Jaworski uprzykrza życie pracownikom i klientom klubokawiarni. Zbiera podpisy pod petycją o zamknięcie lokalu. Marlena postanawia zapisać się na kurs gotowania, by zrobić wrażenie na Danielu. Teściowie Janka wyrażają zgodę, by urządził w ich domu hotel dla psów. Jola jest załamana.

Hotel 52

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 124

W rezydencji Jerzego Cholewy znaleziono zwłoki ochroniarza. Okazuje się, że doszło do włamania. Zginęły obraz Kossaka oraz biżuteria. Tymczasem Mateusza odwiedza Sandra Bukowska, którą poznał w sklepie. Dziewczynka prosi o pomoc. Mówi, że jej ojciec leży nieprzytomny w samochodzie. Sięgając po apteczkę, ksiądz zauważa cenny obraz. Wszystko wskazuje na to, że to ojciec Sandry dokonał włamania i zabójstwa. Karolina ma wątpliwości. Bukowska opowiada Mateuszowi o spotkaniu ojca z eleganckim starszym panem. Ksiądz jedzie do Cholewy.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 3

Marcin Turowiak z żoną i córką zatrzymują się w hotelu. Umówili się z Piotrkiem, który wraca ze studiów zagranicznych. Marcin jest rozentuzjazmowany. Zamierza wdrożyć syna w zarządzanie wspólnym przedsiębiorstwem. Widzi w nim godnego następcę. Igor jest wdzięczny Marcie za okazywaną życzliwość i pomoc w opiece nad Krzysiem. Maria odwiedza Tomka w pracy. W kuchni trwają nagrania do programu kulinarnego, w którym występuje Łukasz. Brak doświadczenia powoduje, że chłopak traci entuzjazm. Z trudem przyjmuje kolejne nieprzyjemne uwagi reżysera.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 3

Karol próbuje przeprosić Laurę. Ta, ku zadowoleniu Oli i niezadowoleniu ich ojca, daje Karolowi drugą szansę. Umawiają się, że rozpoczynają nowy rozdział w życiu. Laura rozpieszcza Karola jego ulubionymi potrawami. Domaga się tym samym dowodów lojalności. Agata jest nieufna wobec Roberta. Nie rozumie, dlaczego jest dla niej tak miły. Gdy Agata znajduje na biurku bukiecik kwiatów, nie ma wątpliwości, że nęka ją natręt. Agata chce się pozbyć Roberta z laboratorium. Gdy próbuje udowodnić jego niekompetencję, kompromituje samą siebie.

Oczy szeroko otwarte

TV 4, 20:00, Zgadnij kto, komedia romantyczna

Afroamerykanin Percy, głowa rodziny Jonesów, wie najlepiej, co jest dobre dla jego bliskich. Wie też, jaki powinien być mąż jego córki, Theresy. Żaden z dotychczasowych chłopaków dziewczyny nie sprawdził się w jego oczach. Idealnym kandydatem na zięcia wydaje się młody makler giełdowy, Simon Green, do czasu jednak, gdy kochający ojciec poznaje go osobiście. Simon ma bowiem jedną wadę - jest biały. W dodatku nie zamierza prosić o rękę córki, bo już się oświadczył. Chce ogłosić ten fakt na przyjęciu z okazji 25. rocznicy ślubu państwa Jonesów.

TVP 2, 20:40, Wielkie kino, komedia

Czwórka sierot - Edward, Peter, Lucy i Susan - trafia do fabryki czekolady Willy`ego. Ten postanawia uwięzić gości. Na szczęście Lucy znajduje wyjście z pułapki. Za sprawą czarodziejskiej szafy cała czwórka ucieka z fabryki do krainy o nazwie Gnarnia, którą rządzi rozwiązła wielbicielka taniego wina, królowa Biała Suka. W Gnarnii bohaterowie spotykają fauna, małoletniego czarodzieja Harry`ego Pottera oraz kapitana piratów Jacka Swallowsa. Wszyscy jednoczą siły, by pokonać Białą Sukę i zakończyć w Gnarnii niekończącą się zimę.

TVP 2, 22:20, Oczy szeroko otwarte, dramat obyczajowy

W sercu ortodoksyjnej żydowskiej dzielnicy Jerozolimy rodzi się niespodziewane i niemożliwe do spełnienia uczucie. Łączy ono dwóch religijnych mężczyzn - rzeźnika i jego pomocnika. To związek zakazany i wstydliwy, skazujący kochanków na potępienie, wrogość i wykluczenie. Równie ważna, jak presja społeczna, jest wewnętrzna walka, którą każdy z nich musi ze sobą stoczyć.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie