Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ślubne wojny, Mały Nowy Jork, Eagle eye)

Sprawdź, co przygotowały na ten wieczór najpopularniejsze stacje telewizyjne.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Ślubne wojny, Mały Nowy Jork, Eagle eye)
18.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2466

Kamila spędza noc w mieszkaniu Norberta. Nie interesują ją argumenty Elżbiety a propos choroby Norberta. Darek prosi Grażynkę o pożyczkę, która pozwoli mu zrealizować nowe plany biznesowe. Agnieszka próbuje zainteresować rzecznika ministerstwa sprawą nielegalnej wycinki drzew, ale on odsyła ją do prokuratury. Feliks wraz z kolegą świętują sukces w restauracji.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1790

Igor przyjmuje propozycję objęcia stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Artur oficjalnie przedstawia go zespołowi. Po pracy Igor jedzie do Magdy po córkę. Znowu dochodzi do mało przyjemnego spotkania z Kazikiem. Miro pomaga Szulcom w przeprowadzce. Wojtek znajduje bransoletkę Żanety w samochodzie przyjaciela. Kinga rozprawia się w pracy z Wiolą, która wróciła z wakacji. Brzozowska chce wyciągnąć konsekwencje z tego, że podwładna posłużyła się fałszywym zwolnieniem lekarskim.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 968 

Alina dzwoni do Kasi, by powiadomić ją, że Ksawery jest umierający. Kasia chce zdążyć z formalnościami, aby przed śmiercią Ksawery został uznany za ojca jej syna. Marek oświadcza się Marii podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Teresy i Fryderyka. Kilka dni przed otwarciem hotelu dla psów Konstancja wycofuje się ze spółki.

Cztery noce z Anną

TVP 2, 20:40, Na dobre i na złe, 529

Hana i Piotr przygotowują się do ślubu. Tuż przed uroczystością w urzędzie stanu cywilnego dochodzi do wypadku. Urzędniczka trafia do szpitala w Leśnej Górze. Następnego dnia w szpitalu odbywa się ceremonia zaślubin. Krzyś sugeruje, że Nina i Sambor powinni się pobrać. Rudnicka nie chce na razie myśleć o małżeństwie. Ukrywa przed Michałem, że dostała propozycję pracy w USA. Lena postanawia wziąć urlop i wyjechać do matki. Agata zostaje zwolniona z pracy. W Leśnej Górze pojawia się kolega Woźnickiej z czasów szkolnych.

TVP Kultura, 20:20, Cztery noce z Anną, dramat psychologiczny

Leon Okrasa pracuje w spalarni odpadów medycznych w małym miasteczku. Kocha się w pielęgniarce Annie. Często obserwuje wracającą do domu kobietę. Bywa, że ją śledzi, ale gdy ją spotyka, nie potrafi się do niej zbliżyć. W końcu obmyśla sposób, by móc z nią być. Aplikuje Annie środek nasenny i w nocy zakrada się do jej mieszkania, by czerpać radość z bliskości i widoku ukochanej. Podczas kolejnych, trwających godzinami wizyt, Leon pozwala sobie na coraz więcej. W końcu zostaje złapany przez policyjny patrol.

TVP 2, 21:45, Ślubne wojny, komedia romantyczna

Emma i Liv przyjaźnią się od dzieciństwa. Zawsze snuły plany dotyczące wesela, które miałoby się odbyć w czerwcu w nowojorskim Hotelu Plaza. Obie dziewczyny łapią bukiet na weselu koleżanki. Wkrótce narzeczeni proszą je rękę. Szczęśliwe panny młode udają się do najmodniejszej w mieście organizatorki ceremonii ślubnych, Marion St. Claire. Rezerwują dwa ostatnie czerwcowe terminy w wymarzonym hotelu i ruszają na poszukiwanie sukien ślubnych. Idylla kończy się, gdy wychodzi na jaw, że śluby przyjaciółek zostały omyłkowo wpisane na ten sam dzień.

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 18.09.2013 08:20
Patrzcie co znalazłam można doładować konto za darmo nie można dwa razy z tego samego IP działa :D ttp://doladuj-za-darmo.pl/qimr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo