Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blade: Mroczna Trójca, Gra o życie, Uwikłany)

Oto filmy, które możesz obejrzeć, jeśli spędzasz wtorkowy wieczór przed telewizorem.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Blade: Mroczna Trójca, Gra o życie, Uwikłany)
17.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2465

Agnieszka angażuje się w sprawę wycinki drzew, w którą zamieszany jest burmistrz dzielnicy. Temat staje się interesujący dla "Brukowej". Matka Julki ponownie odwiedza Grażynkę i dziękuję za pomoc okazaną córce. Darek planuje sprowadzanie ekologicznej żywności z Europy. Rafalski zmaga się z kolejnymi wybrykami Pedra. Barbara bagatelizuje nieodpowiednie zachowanie syna.

TVN, 20:05,  Na Wspólnej, odc. 1789

Ola pojawia się na uczelni. Prosi Indianę, by zgodził się zeznawać w jej sprawie. Przerażony kolega odmawia, a większość znajomych unika spotkania z nią. Renata oddaje Szulcom klucze do mieszkania, które wynajmowała od Żanety. Wojtek chce rozpocząć przeprowadzkę. Żaneta twierdzi, że to niemożliwe, ponieważ musi zostać do późna w pracy. Tymczasem tego samego dnia przyjeżdża po nią Miro i wspólnie jadą na trening.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 967 

Synek Kasi ma żółtaczkę. Dziewczyna nie może przyjechać na spotkanie z Ksawerym i notariuszem. Iwona, Hubert i Alek zastanawiają się, co kupić dziadkom na 50. rocznicę ślubu. Planują zorganizowanie przyjęcia niespodzianki. Antonia przypadkowo prowokuje konflikt między Teresą i Fryderykiem. Marlena, zazdrosna o Justynę, ujawnia, że dziewczyna nie ma książeczki zdrowia, aby zastąpić ją w kuchni. Jaworski prowadzi działania przeciwko klubokawiarni `Feel Good`.

Prawo Agaty

TVP 2, 20:40, M jak Miłość, odc. 1001

Policja nie może zapewnić ochrony rodzinie Budzyńskiego. Pracownik Wojdasa śledzi Łukasza i atakuje go w mieszkaniu. Chcąc obronić syna, Marta chwyta za pistolet. Marek ukrywa problemy przed Ewą. Kobieta jest zaniepokojona jego zachowaniem. Mostowiak prosi Annę, by razem poszli do lekarza. Iza postanawia rozwieść się z mężem i przeprowadzić się do nowego mieszkania. Chce się związać z Pawłem. Tymczasem Zduński traci pracę w korporacji. Odkrywa, że to Iza wybrała kandydatów do zwolnienia.

TVN, 21:30, Prawo Agaty, sezon 4, odc. 3

Dębski dowiaduje się od Okońskiej, że jeden z adwokatów orzekających w procesie dyscyplinarnym Agaty został przekupiony. Agata nie chce walczyć o powrót do palestry. Podjęła decyzję o pracy na uczelni i nie zamierza tego zmieniać. Pracownicy kancelarii próbują rozwiązać zagadkę, kto kryje się za przekupstwem. Dębski prowadzi sprawę życiowej partnerki światowej sławy naukowca, który zginął w wypadku samochodowym. Ponieważ testament naukowca zaginął, Czaplińskiej grozi utrata majątku na rzecz żony profesora.

Polsat, 20:05, Gra o życie, film sensacyjny

Bohaterem jest policjant, który przed ośmioma laty stracił pracę, rozwiódł się z żoną i zniszczył relacje z 11-letnią córką. W najgorszym momencie życia spotyka tajemniczego mężczyznę, który proponuje mu spłatę wszystkich jego długów i dodatkowe 100 tysięcy dolarów. Matt ma tylko wykonywać jego polecenia i odszukać troje wskazanych przez niego ludzi. Kiedy zdaje sobie sprawę, kim jest jego ostatni cel, musi zastanowić się, po której stronie gra.

Blade: Mroczna Trójca

TVP 1, 21:55, Uwikłany, thriller

Nick i Rudy odliczają dni do końca odsiadki. Nick spędza czas, korespondując z nieznajomą o imieniu Ashley, z którą ma się spotkać zaraz po zwolnieniu z więzienia, Rudy - marząc o powrocie na łono rodziny. Dzień przed opuszczeniem zakładu Nick zostaje zamordowany. Jego przyjaciel z celi postanawia podszyć się pod niego i spotkać z tajemniczą Ashley. Wkrótce okazuje się, że dziewczynę nie interesowały przymioty ducha Nicka, tylko jego doświadczenie zdobyte podczas pracy w kasynie, ponieważ kobieta i jej kochanek planują skok stulecia.

TV Puls, 22:00, Pierścień Nibelungów, film fantastyczny

Niemcy w czasach wędrówek ludów sprzed 2 tysięcy lat. Na jednym z królewskich dworów zamordowano prawowitego władcę. Jego syn, książę Siegfried, znajduje schronienie u kowala Eyvinda. Chłopak dorasta nieświadomy królewskiego pochodzenia. Niebawem w jego losy ingerują bogowie, ofiarowując mu miecz wykuty z magicznej stali. Dzięki niemu Siegfried zabija smoka Fafnira, zyskując sławę wśród Burgundczyków i nagrodę w postaci skarbu mitycznego króla karłów - Nibelunga. Cenny nabytek jest obciążony klątwą, która położy się cieniem na losach księcia.

TVN 7, 23:15, Blade: Mroczna Trójca, horror

Po latach przywódcom wampirów udaje się wskrzesić protoplastę ich rodu, Drakulę. Ten przerażający wampir nie boi się światła. Blade, który przez lata walczył z krwiopijcami pod osłoną nocy, dzięki czemu świat nie wiedział o toczącej się brutalnej wojnie, staje więc przed niezwykle trudnym zadaniem. Nie tylko gang Drakuli stanowi dla niego zagrożenie. Na Blade`a polują też nasłane przez wampiry oddziały FBI. W obliczu przeważających sił wroga Chodzący Za Dnia i jego mentor Whistler muszą szukać wsparcia.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
ja (Ocena: 5) 18.09.2013 08:20
Patrzcie co znalazłam można doładować konto za darmo nie można dwa razy z tego samego IP działa :D ttp://doladuj-za-darmo.pl/qimr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie