Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wygrany, Wojna polsko-ruska, Sekspedycja)

Propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.
Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Wygrany, Wojna polsko-ruska, Sekspedycja)
12.09.2013

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2463

Barbara prosi Rafalskiego o dalszą opiekę nad synem. Z kolei Jasiek domaga się od ojca, aby był bardziej stanowczy wobec niesfornego Pedra. Ola rozmawia z przełożonym na temat incydentu z Norbertem. Miłosz w asyście rodziców oświadcza się Bożence. Norbert spotyka się z Kamilą i skarży się na Olę.

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1787

Zimińscy proszą Olszewską o obronę Oli. Agnieszka uświadamia im, że za handel narkotykami ich córce grozi dwanaście lat pozbawienia wolności. Bogdan przychodzi na spotkanie w sprawie pracy, którą Cieślik znalazł dla niego. Kiedy senator Krupski dowiaduje się, że Berg pracował jako marynarz, stwierdza, że nie nadaje się on na jego kierowcę. Michał martwi się o żonę, która jest przepracowana. Niemniej Brzozowska twierdzi, że wie, co robi. Oczekuje także takiego samego poświęcenia od współpracowników.

TVP 2, 20:05, Barwy Szczęścia, odc. 964

Po nocy spędzonej na pogotowiu Ksawery wraca do domu. Zwierza się Kasi, że zostało mu niewiele czasu. Wzruszony wyznaje jej miłość. Ksenia namawia Zuzę na wzięcie udziału w sesji u światowej sławy fotografa. Dziewczyna ma opory przed rozebraniem się. Sabina ma kłopot z Jeremim, który nie wywiązał się z umowy dotyczącej remontu salonu.

Ojciec Mateusz

TVP 1, 20:30, Ojciec Mateusz, odc. 123

W czasie napadu na agencję bankową zamaskowany sprawca terroryzuje kasjerkę Magdę Kozłowską i kradnie pieniądze. Policja przesłuchuje świadków zdarzenia. Drugi kasjer, Jacek Nowacki, przypomina sobie, że ktoś od dawna obserwował bank. Zdenerwowana Magda rozmawia z Mateuszem o napadzie. Podejrzewa, kto mógł być sprawcą. Wkrótce zostaje potrącona przez samochód.

Polsat, 21:00, Hotel 52, sezon 7, odc. 2

Dorota rozmawia z córką w hotelowej restauracji. Magda od lat stara się o dziecko. Wszelkie sposoby leczenia niepłodności do tej pory nie powiodły się. Młoda kobieta nie poddaje się. Obecnie leczy się u uznanego warszawskiego profesora. Nagle Dorota wybiega z restauracji. Od rana narzeka na nudności. Iwona zostaje wezwana do urzędu skarbowego. Obawia się kolejnych kłopotów finansowych. Andrzej umawia się na spotkanie z Aleksandrem. Ten jest zainteresowany kupnem Hotelu 52. Łukasz otrzymuje propozycję udziału w cyklu programów kulinarnych.

Polsat, 22:00, 2XL, odc. 2

Ola próbuje przemówić Laurze i Karolowi do rozsądku, gdyż nie wyobraża sobie, że w rodzinie miałoby dojść do rozwodu. Laura decyduje się pogodzić z mężem. Zamierza zrobić mu niespodziankę. Przyłapuje go w hotelu w niedwuznacznej sytuacji z sekretarką. Znajduje pocieszenie u Agaty, zajadając tort. Zjawia się na spotkaniu rodzinnym. Agata próbuje pozbyć się z laboratorium nowego pracownika, Roberta, ponieważ drażni ją jego obecność. Gdy jej się to udaje, musi się wycofać i obdarzyć go odrobiną zaufania.

Wojna polsko-ruska

TVP 2, 22:15, Wygrany, dramat obyczajowy

Oliver Linovsky to utalentowany amerykański pianista polskiego pochodzenia. Jego karierę zakłóca porażka w Konkursie Chopinowskim. Żyjąc pod presją matki i wyrachowanego menedżera, Oliver przeżywa dylemat, czy grać z myślą o jurorach i krytyce, czy dla ludzi, którzy kochają muzykę. Mężczyzna decyduje się na europejskie tournée. We Wrocławiu schodzi ze sceny tuż przed występem. Organizator obciąża go odszkodowaniem. Emerytowany profesor matematyki wprowadza Olivera w świat swojej pasji i pokazuje, że można żyć wedle własnych zasad.

TVN 7, 23:35, Sekspedycja, komedia romantyczna

18-letni Ian jest nieśmiałym fajtłapą i obiektem drwin kolegów. Jednym z powodów frustracji jest dziewictwo, którego mimo wysiłków nie może stracić. Z zazdrością spogląda na przyjaciela, Lance`a, słynącego z miłosnych podbojów. W końcu postanawia poszukać szczęścia w Internecie. Poznana tam `Ms. Tasty` zgadza się mu pomóc. Problem w tym, że dziewczyna mieszka w odległym Knoxville. Ian kradnie kluczyki do ukochanego samochodu brata i rusza w drogę. W eskapadzie towarzyszą mu Lance i Felicia, dziewczyna, w której Ian jest zakochany.

TVP Kultura, 20:20, Wojna polsko-ruska, komediodramat

`Silny` należy do subkultury dresiarzy. Mieszka w blokowisku w małym miasteczku na Pomorzu. Nie pracuje, nie uczy się, popada w konflikty z prawem. Nie ma pomysłu na życie. Jest zakochany w Magdzie, interesownej blondynce. Wściekły na cały świat, kierowany nienawiścią do bliżej nieokreślonych `Ruskich` i pobudzony amfetaminą, brnie przez rzeczywistość. Po drodze napotyka niezwykłe kobiety - mroczną i wrażliwą wyznawczynię szatana Andżelę, cichą studentkę ekonomii Olę, silną i porywczą Nataszę, a także policjantkę Dorotę.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2013 15:56
Wygrany - polecam! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2013 14:47
Wygrany to cudowny film.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2013 00:06
wojny polsko ruskiej nie warto oglądać. NIGDY, przenigdy. dramat.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo